Ubytování Malá Úpa a okolí

Cena (osoba/noc)
Horská chata Jonáš

Spálený Mlýn 46, Dolní Malá Úpa
Chata Jonáš nabízí ubytování v soukromí rodinné chaty s osobním přístupem ke každému hostu, kde se budete cítit jako doma. Jeho poloha v Dolní Malá Úpě je ideálním startem pro výlety na Sněžku a vysokohorské tůry o nejkrásnějších mist Krkonoš. Současně poloha na hranicích s Polskem nabízí možnost výletů na Polskou část Krkonoš tj. do Kowar – park miniatur, katakomby nebo Karpacz – lázně, místo bez gravitace, vodopády, muzeum hraček a sportu atd. Jonáš je stylově vybavená horská chata s krásnou okolní přírodou a rodiným přístupem. K chaloupce patří naše horské kozičky, se kterými rádi seznámíme Vaše děti. Na Jonáši se o Vás stará mladý příjemný kolektiv, jehož cílem je Vaše příjemná dovolená. Jonáš je vhodný místem pro víkendový odpočinek od ruchu měst, aktivní dovolenou či vhodným startem pro objevování krás Krkonoš.
1566,- za 1 osobu a noc
1566,- za 2 osoby a nocPenzion Čert

Horní Albeřice 58, Horní Maršov
(6,5 km od centra Malá Úpa)
Vítáme Vás na stránkách Penzionu Čert a tímto Vás zveme k prožití Vaší dovolené právě u nás. Penzion Čert se nachází v malebné obci Horní Albeřice, která je součástí Horního Maršova. Obec Horní Maršov obklopují kopce plné jehličnatých a smíšených lesů, které vytváří čisté a příjemné prostředí.
634,- za 1 osobu a noc
1249,- za 2 osoby a nocHotel Atlas

Velka Upa 129, Pec pod Sněžkou
(7,0 km od centra Malá Úpa)
Hotel Atlas (dříve penzion Radium) se nachází v chráněné krajinné oblasti KRNAP. Hotel je nově zrekonstruovaný a disponuje příjemnou restaurací s domácí kuchyní. Nachází se přímo v centru lyžařského areálu Velká Úpa, 50m od lanovky Portášky a je celoročně přístupný autem. Parkovat můžete přímo u hotelu, pro zákazníky hotelu je parkování zdarma, k dispozici je i garážové stání.
1796,- za 1 osobu a noc
1796,- za 2 osoby a nocHorská chata Amor

Pec pod Sněžkou 163, Pec pod Sněžkou
(8,9 km od centra Malá Úpa)
Horská roubená chata Amor se nachází na příjemném a klidném místě, ležící v chráněné oblasti Krkonošského národního parku, jen 800 m od centra města Pec pod Sněžkou. Nabízí ubytování pro příjemnou rodinou dovolenou , setkání s přáteli i celoroční rekreaci. Místo ideální jak pro svatbu tak i firemní akce , sportovní soustředění , školy či školky v přírodě. V létě zdejší lesy, stráně a louky přímo vybízejí k procházkám či jen tak k lenošení. V okolí chaty lze využít nejen turistické (Okolo Pece pod Sněžkou), ale také cykloturistické trasy. Nedaleko vzdálená i nejvyšší hora české republiky Sněžka. Ke které je od nás krásná trasa jak z kopce tak i do kopce. Dále pak bobovou dráhu, lemuří park čí výletní vláček v Peci pod Sněžkou. V zimě pak běžecké trasy či 900 m vzdálené známé lyžařské centrum Javor ( SkiResort Černá Hora – Pec) na který koukáme z naší slunné terasy.Pro malé lyžaře či nelyžaře k dispozici 200 m dlouhý vlek s osvětlením u chaty (Poma). Chata má k dispozici dvou
1180,- za 1 osobu a noc
1180,- za 2 osoby a nocPenzion Iris Krkonoše

Lysečinská14, Horní Maršov
(9,0 km od centra Malá Úpa)
Nabízí bezplatné Wi-Fi a gril, Penzion Iris Krkonoše nabízí pet-přátelské ubytování v Horním Maršově. Hosté si mohou vychutnat v restauraci na místě. Bezplatné parkování je k dispozici na místě. Terasu nebo balkon jsou obsaženy v některých pokojích. TV s plochou obrazovkou je k dispozici. K dispozici je zdarma kyvadlová doprava na místě. Tento penzion má lyžárnu prostor a půjčovna lyžařského vybavení je k dispozici. Karpacz je vzdálené 14 km od penzionu Iris Krkonoš, zatímco Špindlerův Mlýn je 17 km daleko.
1283,- za 1 osobu a noc
1283,- za 2 osoby a noc


Penzion Sport Žacléř

Josefa Čapka 272, Žacléř
(11,1 km od centra Malá Úpa)
V rodinném penzionu nabízíme kvalitní ubytování za dobrou cenu. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprchou a TV SAT. V přízemí objektu je umístěna restaurace s kapacitou 60 míst s tradiční českou i zahraniční kuchyní. V restauraci je k dispozici pro veřejnost PC s bezplatným připojením na internet. K penzionu patří privátní parkoviště s možností pronájmu garáží.
667,- za 1 osobu a noc
667,- za 2 osoby a noc  • 1 - 15 z 52 hotelů
  • Informace

    Krkonoších, na hranicích s Polskem leží obec Malá Úpa. Touto obcí protéká stejnojmenná řeka Malá Úpa a nachází se v ní nejvyšší hora České republiky, Sněžka.

    Obec se dále dělí na Horní Malou Úpu a Dolní Malou Úpu. Obě tyto části mají něco do sebe. Nejvíce navštěvovaným místem je již zmiňovaná Sněžka, která se nachází asi 8 km od centra obce. V centru obce najdete kostel sv. Petra a Pavla, který je 4. nejvýše položeným kostelem v ČR. Dále, jak už to v Krkonoších bývá, můžete navštívit některý z blízkých skiareálů. Jeden z nich najdete přímo v Malé Úpě, takže nemusíte jezdit nikam daleko. V létě je zdejší příroda vhodná pro cyklisty i pěší. Chcete-li na procházku i s dětmi, je tu pro vás připravená Pohádková stezka. Na ní budete nacházet tabule, kde jsou napsané různé pohádky. V Malé Úpě máte také možnost, zkusit si práci na kolovrátku. Stačí navštívit paní Wondráčkovou.

    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací