Ubytování Malá Úpa a okolí

Cena (osoba/noc)Apartmán Javor

Pec pod Snezkou 335, Pec pod Sněžkou
(9,2 km od centra Malá Úpa)
Každý máme svou představu o tom, jak by měl vypadat alpský standard ubytování. Představa je jedna věc a realita většinou pak druhá. Kdekdo slibuje něco, co pak neumí zrealizovat. U nás je to obráceně. Nemusíme se podbízet a nahrazovat ústupky od ideální představy slovy. My víme, že alpský standard apartmánového ubytování opravdu nabízíme. To vám bude jasné již po krátké exkurzi webu. A co teprve až se ubytujete? Naše ubytování je na nejzajímavějších místech s výhledem do údolí. V nejoblíbenějších lokalitách Pec pod Sněžkou, Harrachov nebo Špindlerův Mlýn pro vás zajistíme příjemný pobyt v apartmánových bytech nedávno dostavěných domů. Stačí si jen vybrat lokalitu, apartmán, termín a udělat rezervaci. Vše on-line, uživatelsky pohodlně s virtuální prohlídkou každého apartmánu. Podstatné je to, že všude pak naleznete stejný standard, stejnou záruku pohodlí, stejný "alpský" zážitek. Zážitek z moderně vybaveného bytu s kompletně zařízenou kuchyní, podzemním parkováním, dochozí vzdálen
1200,- za 1 osobu a noc
1400,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 25 hotelů
  • Informace

    Krkonoších, na hranicích s Polskem leží obec Malá Úpa. Touto obcí protéká stejnojmenná řeka Malá Úpa a nachází se v ní nejvyšší hora České republiky, Sněžka.

    Obec se dále dělí na Horní Malou Úpu a Dolní Malou Úpu. Obě tyto části mají něco do sebe. Nejvíce navštěvovaným místem je již zmiňovaná Sněžka, která se nachází asi 8 km od centra obce. V centru obce najdete kostel sv. Petra a Pavla, který je 4. nejvýše položeným kostelem v ČR. Dále, jak už to v Krkonoších bývá, můžete navštívit některý z blízkých skiareálů. Jeden z nich najdete přímo v Malé Úpě, takže nemusíte jezdit nikam daleko. V létě je zdejší příroda vhodná pro cyklisty i pěší. Chcete-li na procházku i s dětmi, je tu pro vás připravená Pohádková stezka. Na ní budete nacházet tabule, kde jsou napsané různé pohádky. V Malé Úpě máte také možnost, zkusit si práci na kolovrátku. Stačí navštívit paní Wondráčkovou.

    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací