Ubytování Litovel a okolí

Cena (osoba/noc)

Mlynice Litovel

B. Němcové 1325/15, Litovel
Proč volit Mlýnici 1. Mlýnice je vhodné ubytování pro jednotlivce, firmy, nabízí prostor pro workshopy, zejména v létě je pak oblíbeným ubytováním pro rodiny. Každý z apartmánů je vybaven kuchyňkou a stolovacím místem. 2. Snadná navigace. Odbočíte z hlavní cesty a jste před branou Ubytování Mlýnice. Autobusové a malé vlakové nádraží je 100 m naproti. Centrum Litovle (náměstí s obchody a restauracemi) je vzdálené cca 200 m. 3. Ubytování Mlýnice má bezpečné parkování v uzavřeném nádvoří. 4. V budově Mlýnice jsou další provozy ke zpříjemnění pobytu: fitness VibroGym, kavárna, od ledna 2017 výrobna dortů Třešnička na dortu (více v Extra). 5. V nabídce máme také dárkové poukazy. Udělejte sobě nebo svým blízkým radost a darujte jim pobyt u nás.
610,- za 1 osobu a noc
718,- za 2 osoby a noc
Studia Letců 2A

2A Letců, Olomouc
(15,9 km od centra Litovel)
Naše nově zrekonstruovaná studia jsou situovaná v klidné části Olomouce, čtyři minuty chůze od Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého a tramvajové zastávky. Do centra města je to pět zastávek MHD. Tramvaje č. 2 a 7 jedou přímo na hlavní vlakové nádraží, kde se můžete napojit na další linky městské i meziměstské dopravy včetně spojů vlaků Pendolino, RegioJet a LEO Express. Výpadovka na Hradec Králové je dvě minuty jízdy autem. Na Brno pak dvě až pět minut dle zvolené trasy. Studia jsou vybavena klimatizací, kuchyňským koutem s rychlovarnou konvicí, kávovarem zn. Nespresso, ledničkou. Samozřejmostí je bezdrátová Wi-Fi a parkování před domem. Všechny pokoje provozujeme nekuřácké. V přízemí domu se nachází zavedená restaurace U Rytíře.
990,- za 1 osobu a noc
1180,- za 2 osoby a noc


MiniPenzion Na Vyhlídce

Hněvotín 429, Olomouc
(16,7 km od centra Litovel)
VÍTEJTE ! Příroda TICHO a Klidné spaní Čerstvý vzduch Romantika Sportovní vyžití TAXI pro 4 osoby z Olomouce na MiniPenzion za 79,- Kč +420 800 10 10 10 (odkudkoliv z Olomouce k nám a obráceně za 4 osoby, tj. 20,- Kč za osobu) Ležíme 3 min. od Tesca, Mc Donald´s, KFC, Aquaparku a 7 min. od centra Olomouce a 11 min. od Resort Hodolany. HISTORIE: Ležíme v místě, zvaném jako Prachárna č.2, za dob Marie Terezie sloužící jako uložiště střelného prachu pro Fort XIII. INTERNET: WIFI Free. ZAHRADA: Možnost stanování, kempování, grilování, využití ohniště pro táborák. Dále sportovní vyžití. PARKOVÁNÍ: Zdarma v hlídaném areálu. TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU.
500,- za 1 osobu a noc
800,- za 2 osoby a noc


Místa v okolí

Střední Morava a Jeseníky (13) Olomouc (1) Severní Morava a Slezsko (1) Olomouc (9) Křelov (1) Slatinice (1) Šternberk (1) Dolany (1) Loštice (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací