Ubytování Lednice na Moravě a okolí

Cena (osoba/noc)

Apartmány Vilma

Komenského 441, Lednice
(0,2 km od centra Lednice na Moravě)
Nabízíme ubytování v zrekonstruovaném domě v klidné části Lednice. Dům se nachází 500m od zámeckého parku a nově vybudované lázeňské kolonády. Ubytování se nachází v 1. patře domu a skládá se ze dvou samostatných a plně vybavených apartmánů. Tyto apartmány jsou v dispozici 2kk. Samostatné ložnice mají klasické dvoulůžko. V pokoji spojeném s kuchyní najdete rozkládací dvoulůžko a jídelní část. Z tohoto pokoje máte přístup do koupelny s WC a sprchovým koutem. Ubytovaní hosté mají možnost využívat zastřešený balkon s posezením, který je přístupný z chodby. Cyklisté mají možnost umístit svá kola v garáži za domem.
1600,- za 1 osobu a noc
1600,- za 2 osoby a noc


Ubytování Lednice

Na Zahradách 631, Lednice
(0,6 km od centra Lednice na Moravě)
Představujeme Vám příjemné ubytování na území Lednicko-valtického areálu v obci Lednice, vyhledávané těmi, co si přejí klid a zároveň blízkost rušného centra. Jen pár minut pěšky od centra, autobusové zastávky, zámeckého parku, obchodu s potravinami i restaurací. Nabízíme ubytování v komfortně zařízeném prostředí nejen pro skupiny lidí, ale i jednotlivce, Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem domu nebo jeho části. Lednicko-valtický areál je protkán cyklostezkami, které nemají obdoby. Nádherná příroda, okouzlující památky a Moravská pohostinnost na každém kroku. Lednice patří k nejnavštěvovanějším místům na Jižní Moravě. Každoročně obec navštíví tisíce turistů z nejrůznějších koutů světa. Přijeďte se přesvědčit.
1901,- za 1 osobu a noc
1901,- za 2 osoby a nocMy hotel

21.dubna 657, Lednice
(1,0 km od centra Lednice na Moravě)
My hotel**** se nalézá v těsné blízkosti zámku Lednice, uprostřed Lednicko-valtického areálu. Ze všech pokojů nabízí ojedinělý výhled přes staré rameno řeky Dyje do lužního lesa. K dispozici internet, dětské hřiště s bazénkem, tenisové kurty, vinný sklep.
Doporučujeme
Přátelská cena
Poslední rezervace před 1 dnem.
1600,- za 1 osobu a noc
2400,- za 2 osoby a noc

Penzion u Dyje

Bulhary č.p.113, Bulhary
(5,3 km od centra Lednice na Moravě)
Vítejte na stránkách rodinného penzionu U Dyje v obci Bulhary na Jížní Moravě. Obec Bulhary se nachází na pomezí mezi oblastmi lednicko-valtického areálu a CHKO Pálava. Penzion se nachází v krásném přírodním prostředí s výhledem na Dyji, která je zasazena do lesního panorámatu. Nabízíme vám ubytování na klidném místě s dostatkem soukromí jež vybízí nejen k příjemnému odpočinku, ale i k prožití aktivní dovolené. Penzion je umístěn hned vedle cyklistické stezky a v bezprostřední blízkosti řeky Dyje a to je výborná příležitost pro vodní turistiku. Penzion je nekuřácký (možno kouřit na dvorku či zahradě). Ubytování v našem penzionu ocení především turisté, cyklisté, rybáři i rodiny s dětmi, kteří preferují přírodu, soukromí a domácí prostředí.
1265,- za 1 osobu a noc
1265,- za 2 osoby a noc


Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM

Sadová 907, Valtice
(5,8 km od centra Lednice na Moravě)
Relaxační studio VERA se nachází v LEDNICKO – VALTICKÉM AREÁLU v klidné části města Valtic, cca 10 min příjemnou chůzí od centra města. V našem Relaxačním studiu VERA poskytujeme kvalitní relaxačně-regenerační masáže, wellness a kosmetické ošetření pleti a těla. Nově jsme pro Vás rozšířili službu o ubytování ve dvou pokojích s nádechem romantiky a její atmosféry.
1567,- za 1 osobu a noc
1567,- za 2 osoby a nocPenzion Siesta

Breclavska 630, Valtice
(6,0 km od centra Lednice na Moravě)
Penzionu Siesta Valtice - ubytování v srdci Lednicko-valtického areálu. Ubytování Valtice - Penzion Siesta se nachází 450 m od centra města Valtice, součásti Lednicko – Valtického areálu. Penzion Siesta - ubytování Valtice nabízí ubytování v jednolůžkovém, dvoulůžkovém, třílůžkovém pokoji a v dvouložnicovém apartmánu. Celková kapacita je 60 lůžek. V našem penzionu lze platit platební kartou. Navštivte naše ubytování Valtice - Penzion Siesta.
2659,- za 1 osobu a noc
2659,- za 2 osoby a noc

  • 1 - 15 z 47 hotelů
  • Místa v okolí

    Jižní Morava (34) Jižní Čechy (4) Lednicko-valtický areál (2) Lednice (1) Valtice (8) Mikulov (7) Břeclav (6) Lednice (5) Hustopeče (5) Velké Pavlovice (2)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací