Ubytování Láz a okolí

Cena (osoba/noc)

Penzion u muzea

Náměstí Hynka Kličky 262, Příbram
(6,2 km od centra Láz)
PENZION U MUZEA je nový penzion otevřený roku 2011.Penzion se nachází v těsném sousedství Hornického muzea v Příbrami v historické části Březových Hor.Za historickým domem Vimrovna, ve kterém je obchod s keramickou dílnou, se nalézá ve dvoře prostorný přízemní dům s kompletně vybavenými pokoji zaručujícími maximální pohodlí a klid.Tichý dvůr s útulnou zahrádkou může sloužit k nerušenému posezení s přáteli. Příjemné soukromí je ideální pro organizované skupiny nebo k delšímu pobytu.Ubytování je vhodné pro turisty, rodiny s dětmi, cyklisty i obchodní cestující. Penzion je nekuřácký.
838,- za 1 osobu a noc
838,- za 2 osoby a nocCAVOK Příbram

Drásov - Skalka 39, Líha
(14,5 km od centra Láz)
Areál CAVOK je zaměřen na aktivity společností, ale i jednotlivců, pořádání rodinných oslav, setkání s přáteli, firemních akcí nebo jednání, školení a přednášek, víkendů, večírků nebo svateb. V tomto poměrně klidném a netypickém prostředí je k dispozici ubytování jak pro Vás, tak i zahangárování Vašich letadel, restaurace s možností posezení na terase a pro chvíle aktivního odpočinku je zde indoor golf se dvěma plátny, bowling – 3 dráhy, kulečník, krytý bazén s letním provozem, fitness, sauna a vířivka.
973,- za 1 osobu a noc
973,- za 2 osoby a noc


Hotel Na Statku Mirošov

Ke Čtrnáctce 215, Mirošov
(19,5 km od centra Láz)
V našem tříhvězdičkovém hotelu Na Statku se harmonicky prolíná romantika historického hospodářství s komfortem moderního ubytovánía restaurace. Obklopen malebnou krajinou v okolí Mirošova na Rokycansku vítá pravidelné hosty i zbloudilé pocestné. Hostí je vybranou českou kuchyní, delikátními steaky a lahodným moravským vínem, baví živou hudbou a veselou společností a dopřává jim nerušeného spánku v útulných jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Zní to jako pohádka? Objednejte si u nás nocleh nebo zajděte na večeři a uvěříte.
1297,- za 1 osobu a noc
 

Místa v okolí

Střední Čechy (6) Plzeňsko a Český les (1) Příbram (4) Líha (1) Mirošov (1) Obořiště (1) Milín (1) Holšiny (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací