Ubytování Látky a okolí

Cena (osoba/noc)Apartment Stare Mesto Anenska

Anenska 13, Praha
(5,4 km od centra Laťka, Praha-Lysolaje)
Apartman Stare Mesto offers pet-friendly accommodation in Prague. A dishwasher, a microwave and a refrigerator can be found in the kitchen and there is a private bathroom. A flat screen TV is available. Charles Bridge is 400 metres from Apartman Stare Mesto, while Old Town Hall with Orloj Astronomical Clock is 400 metres away. The nearest airport is Vaclav Havel Prague Airport, 11 km from the property.
2078,- za 1 osobu a noc
2078,- za 2 osoby a nocApartment Mala Strana Petrinska

Petřínská 18, Praha
(5,5 km od centra Laťka, Praha-Lysolaje)
Apartment Mala Strana Petrinska offers pet-friendly accommodation in Prague, 900 metres from Charles Bridge. There is a seating area and a kitchen complete with a dishwasher and an oven. A flat screen TV is featured. There is a private bathroom with a bath. Prague Castle is 1.3 km from Apartment Mala Strana Petrinska, while St. Vitus Cathedral is 1.3 km from the property. The nearest airport is Vaclav Havel Prague Airport, 10 km from Apartment Mala Strana Petrinska.
1793,- za 1 osobu a noc
1793,- za 2 osoby a noc
Pension Lucie

Klapkova 53, Praha
(6,1 km od centra Laťka, Praha-Lysolaje)
Náš pension je oficiálně klasifikován jako PENSION****, dle jednotné Klasifikace ubytovacích zařízení České republiky. Je zakládajícím členem Asociace hotelů a restaurací České republiky a získal mnoho ocenění, obsadil např.1. místo mezi pensiony a 24. místo mezi všemi hotely v soutěži, kde hosté hlasují o nejoblíbenějším ubytovacím zařízení v České republice.
3990,- za 1 osobu a noc
3990,- za 2 osoby a noc


Hotel Karlín

Sokolovská 71, Praha 8 - Karlín
(6,5 km od centra Laťka, Praha-Lysolaje)
Hotel Karlin*** naleznete v pěší vzdálenosti od tramvajové zastávky a metra B - Křižíkova. Příjemné ubytování se nachází v klidné části Prahy, nedaleko od centra a nabízí pohodlné ubytování se snídaní (formou bufetu), parkováním a Wi-Fi zdarma. Za návštěvu určitě stojí tamní restaurace Amfora.
1450,- za 1 osobu a noc
1900,- za 2 osoby a noc

  • 1 - 15 z 37 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací