Ubytování Kyjov a okolí

Cena (osoba/noc)

Penzion u Janky

Důl Josef 828, Dubňany
(8,5 km od centra Kyjov)
Penzion položeny v klidné vinařské lokalitě na jižní Moravě, Vás rád přivítá svou pohostinností i možností kulturního či sportovního vyžití jak u nás tak i v nedalekých lokalitách. Součástí penzionu je i příjemné posezení v malé vinárně, kde si můžete odpočinout i osvěžit vybraným nápojem. V sousedícím kempu lze provozovat další venkovní volnočasové aktivity, nebo využít venkovního zastřešeného posezení v parných letních dnech.
946,- za 1 osobu a noc
946,- za 2 osoby a noc


Apartmán ve Dvoře

Vítězná 457, Ratíškovice
(10,6 km od centra Kyjov)
Hledáte příjemné ubytovýní v Ratíškovicích? Apartmán Ve dvoře se nachází v obci Ratíškovice mezi městy Hodonínem a Kyjovem, na Moravském Slovácku. Ubytování v soukromí poskytujhe vysoký komfort jak pro jednotlivce, tak i rodiny s dětmi a menší skupiny. K dispozici jsou 2 dvoulůžkové pokoje (možnost 2 přistýlek), obytná plně vybavená kuchyně s TV (WIFI zdarma), koupelna se sprchou, WC, venkovní posezení s grilem a domácí udírnou, dvorek. Ideální poloha nabízí cyklistické a turistické trasy po krajině plné vinohradů. Možnost návštěvy vinných sklepů v lokalitě Slavín (po domluvě degustace) – www.vinotoman.cz. V blízkosti apartmánu cca 20m možnost stravování – restaurace s pivovarem, večerka 50m.
1621,- za 1 osobu a noc
1621,- za 2 osoby a noc


Penzion u sklepů

Hovorany 831 Penzion u sklepů, Hovorany
(11,0 km od centra Kyjov)
Penzion u sklepů je rodinný vinařský penzion, nachází se v malebné vinařské vesnici Hovorany na jižní Moravě, nabízí 17 velmi útulných a komfortně zařízených pokojů s 55 lůžky, také bezbariérový pokoj, dále nabízí venkovní posezení, degustace, úschovnu a parkování u hotelu, možnosti pořádat svatby, teambuilding a další, v blízkosti tenisové kurty, posilovna, střelnice, rybaření, cyklostezky, vinné sklípkya jiné
1865,- za 1 osobu a noc
1865,- za 2 osoby a noc


Penzion Na Dědině

Brněnská 489, Mutěnice
(13,6 km od centra Kyjov)
Penzion Na Dědině nabízí ubytování uprostřed vinařské obce Mutěnice, která se nachází na hlavní trati Hodonín – Brno; asi 12km od okresního města Hodonín. Byl vybudován roku 2012 a ještě téhož roku uveden do provozu. Nedaleko penzionu najdete bezmála 500 malebných, vinných sklepů, které upoutají člověka krásně malovanými, slováckými ornamenty, už z dálky.
1101,- za 1 osobu a noc
1101,- za 2 osoby a noc


Penzion Rohatec

Hodonínská 46a, Rohatec
(15,4 km od centra Kyjov)
Penzion Rohatec se nachází v klidném prostředí stranou od rušných dopravních tepen v přímém sousedství města Hodonín od jehož centra je vzdálených pouhých 5 km. Je vhodný jak pro rodinnou dovolenou, tak pro služební cesty. Areál domu je uzavřený s možností krytého parkování vozidel a kol. K dispozici je také krytý vyhřívaný bazén a venkovní terasa s grilem.
1621,- za 1 osobu a noc
1621,- za 2 osoby a noc
  • 1 - 15 z 25 hotelů
  • Místa v okolí

    Jižní Morava (16) Jižní Čechy (4) Východní Morava (3) Hodonín (3) Mutěnice (3) Buchlovice (2) Bučovice (2) Dubňany (2) Osvětimany (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací