Ubytování Kyjov a okolí

Cena (osoba/noc)Penzion u Janky

Důl Josef 828, Dubňany
(8,5 km od centra Kyjov)
Penzion položeny v klidné vinařské lokalitě na jižní Moravě, Vás rád přivítá svou pohostinností i možností kulturního či sportovního vyžití jak u nás tak i v nedalekých lokalitách. Součástí penzionu je i příjemné posezení v malé vinárně, kde si můžete odpočinout i osvěžit vybraným nápojem. V sousedícím kempu lze provozovat další venkovní volnočasové aktivity, nebo využít venkovního zastřešeného posezení v parných letních dnech.
946,- za 1 osobu a noc
946,- za 2 osoby a noc


Apartmán ve Dvoře

Vítězná 457, Ratíškovice
(10,6 km od centra Kyjov)
Hledáte příjemné ubytovýní v Ratíškovicích? Apartmán Ve dvoře se nachází v obci Ratíškovice mezi městy Hodonínem a Kyjovem, na Moravském Slovácku. Ubytování v soukromí poskytujhe vysoký komfort jak pro jednotlivce, tak i rodiny s dětmi a menší skupiny. K dispozici jsou 2 dvoulůžkové pokoje (možnost 2 přistýlek), obytná plně vybavená kuchyně s TV (WIFI zdarma), koupelna se sprchou, WC, venkovní posezení s grilem a domácí udírnou, dvorek. Ideální poloha nabízí cyklistické a turistické trasy po krajině plné vinohradů. Možnost návštěvy vinných sklepů v lokalitě Slavín (po domluvě degustace) – www.vinotoman.cz. V blízkosti apartmánu cca 20m možnost stravování – restaurace s pivovarem, večerka 50m.
1621,- za 1 osobu a noc
1621,- za 2 osoby a noc


Apartment U Pavelků

Búdy 327, Mutěnice
(12,9 km od centra Kyjov)
Ubytování se nachází přímo nad vinným sklepem v srdci vinařského kraje v Mutěnicích v lokalitě zvané Búdy s více jak 550 vinnými sklípky. Nabízíme ubytování pro 7 - 8 osob ve dvou pokojích s povlečením a ručníky. Součástí ubytování je samostatné wc, koupelna se sprchovým koutem a kompletně vybavená kuchyně s TV. Možnost využití terasy s posezením, grilem a udírnou. Přímo u sklepa parkování pro 3 auta. Wi-Fi připojení ZDARMA Nabízíme i posezení ve vinném sklípku s možností degustace a občerstvením. Cena ubytování je 350 Kč/os jedna noc, 300 Kč/os tři a více nocí
2945,- za 1 osobu a noc
2945,- za 2 osoby a nocPenzion Na Dědině

Brněnská 489, Mutěnice
(13,6 km od centra Kyjov)
Penzion Na Dědině nabízí ubytování uprostřed vinařské obce Mutěnice, která se nachází na hlavní trati Hodonín – Brno; asi 12km od okresního města Hodonín. Byl vybudován roku 2012 a ještě téhož roku uveden do provozu. Nedaleko penzionu najdete bezmála 500 malebných, vinných sklepů, které upoutají člověka krásně malovanými, slováckými ornamenty, už z dálky.
1065,- za 1 osobu a noc
1065,- za 2 osoby a nocPenzion Rohatec

Hodonínská 46a, Rohatec
(15,4 km od centra Kyjov)
Penzion Rohatec se nachází v klidném prostředí stranou od rušných dopravních tepen v přímém sousedství města Hodonín od jehož centra je vzdálených pouhých 5 km. Je vhodný jak pro rodinnou dovolenou, tak pro služební cesty. Areál domu je uzavřený s možností krytého parkování vozidel a kol. K dispozici je také krytý vyhřívaný bazén a venkovní terasa s grilem.
1621,- za 1 osobu a noc
1621,- za 2 osoby a nocVinařství Novotný

Školní 1020, Čejkovice
(18,0 km od centra Kyjov)
Jsme malé rodinné vinařství, kde se pěstování a výroba vín předává z generace na generaci. Zkušenosti s výrobou vína mají hluboké kořeny v předešlých generacích. Výroba vína má v rodině Novotných dlouholetou tradici. Nejprve to bylo pouze pro vlastí potřebu, potřebu našich kamarádů a přátel. Od roku 2010 jsme se posunuli o kousek dál a chceme umožnit ochutnat naše vína širší vinařské veřejnosti. Pěstování vinné révy se v rodině Novotných traduje již tři generace a neustále se předává z otce na syna. V současné době hospodaříme na 0,40 hektarech vlastních vinic a menší část jako surovinu dokupujeme od ověřených pěstitelů vinné révy. Jsme rodinnou firmou se zaměřením na vlastní kvalitní surovinu a produkci chutných vín v menších šaržích.
2756,- za 1 osobu a noc
 

  • 1 - 15 z 17 hotelů
  • Místa v okolí

    Jižní Morava (10) Jižní Čechy (4) Východní Morava (3) Hodonín (2) Buchlovice (2) Mutěnice (2) Dubňany (2) Bučovice (1) Osvětimany (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací