Ubytování Kvilda a okolí

Cena (osoba/noc)Penzion Nad Kvildou

Kvilda 184, Kvilda
Nově otevřený penzion ležící v malebném prostředí šumavského národního parku v turisticky vyhledávané obci Kvilda se sedmi apartmány vhodnými nejen pro rodinnou rekreaci. V našich apartmánech mimo jiné naleznete kompletně vybavený kuchyňský kout s elektrickou varnou deskou, chladničkou, MW troubou, myčkou nádobí či rychlovarnou konvicí. Samozřejmostí je, že každý apartmán má vlastní toaletu a koupelnu se sprchovacím koutem nebo 40″ LCD televizor s širokou programovou nabídkou. Celý objekt je pokryt vysokorychlostním signálem Wi-Fi. Přímo kolem našeho penzionu vedou nejen cyklistické a turistické trasy, ale v zimě i strojově upravovaná stopa pro milovníky běžkařského sportu.
2405,- za 1 osobu a noc
2405,- za 2 osoby a nocU Karla

Nové Hutě 6, Nové Hutě
(5,2 km od centra Kvilda)
Penzion "U Karla" v obci Nové Hutě se nachází v centrální části Šumavy na rozhraní Národního parku a Chráněné krajinné oblasti Šumava v nadmořské výšce 1080 m. Zdejší krásné a zachovalé přírodní prostředí poskytuje velké možnosti k zimní a letní rekreaci. Letní období láká návštěvníky k výletům do blízkého, ale i vzdálenějšího okolí, sběru hub a lesních plodů. V zimě je k dispozici velké množství stále udržovaných vleků a široký výběr běžeckých tratí různých náročností. Celoroční ubytování na Šumavě nabízíme ve dvou, tří, a čtyř standardně vybavených pokojích. V rámci ubytovacích služeb je možno využívat VYBAVENOU KUCHYŇ, kolárnu, lyžárnu, zpevněné parkoviště, hřiště, dětské hřiště, venkovní posezení a ohiště. V letní sezóně je možno na hřišti hrát fotbal, nohejbal, volejbal a další míčové hry. Síť a míč jsou k dispozici.
657,- za 1 osobu a noc
657,- za 2 osoby a noc

Ubytování U Kornoušků

Zdíkov 303, Zdíkov
(10,8 km od centra Kvilda)
Apartmán u Kornoušků nabízí ubytování v klidné obci Zdíkov, nedaleko hranic Národního parku Šumava. Objekt je vhodný pro letní i zimní rekreaci. Lyžařský areál Zadov je vzdálen 6 km od obce Zdíkov. V okolí se nachází lyžařské středisko Kvilda a Nové Hutě. Během letní sezóny lze provozovat cyklistiku, turistiku, houbaření nebo si zahrát tenis.
1945,- za 1 osobu a noc
1945,- za 2 osoby a nocPenzion Šumavous

U Sloupů 11, Vimperk
(12,2 km od centra Kvilda)
Tomášek, Kristýnka, Pavlína a Jiří Hujdovi Vás rádi přivítají u Šumavouse. Rodinný penzion Šumavous jsme otevřeli v letní sezóně 2007, tenkrát ještě bez Kristýnky a Tomáška, tedy bez vlastních zkušeností. Díky však našim kamarádům, jsme začali budovat a zařizovat penzion pro děti. Hosty chválené jsou dvě oddělené místnosti, ložnice s obývákem, které umožňují posezení ve dvou a zároveň dohled nad dětmi. Nabídka vybavení pro děti (postýlky, chůvičky, jídelní stoličky, podsedků, apod.) zpříjemní pobyt. Vybavení každého pokoje varnou konvicí, mikrovlnkou a lednicí je podle nás samozřejmou součástí takto zaměřeného ubytování. Pro rodiče, kteří hledají vyžití, zábavu a zážitky jsou vyhledávané programy pro děti. Nabízíme dopolední a odpolední programy, večerní promítání. Děti se mohou v mezičase zabavit v herničce, dílničce, venkovní zahradě nebo při krmení zvířátek. Nabídka, která jak doufáme, přiláká hosty a návštěvníky Šumavouse.
1298,- za 1 osobu a noc
1298,- za 2 osoby a noc


Apartmány Mikeš

Sušičká 269, Kašperské Hory
(14,1 km od centra Kvilda)
Ubytování se nachází na samém okraji Kašperských Hor, směr Sušice naproti Správě národního parku a Informačnímu středisku. Je vhodné jak pro starší generace, tak pro rodiny s dětmi nebo party kamarádů se zájmem o sport a turistiku. (celková kapacita 16 lůžek) Vzdálenost od centra je pět minut chůze. Ski park pět minut autem. Kašperské Hory a okolí nabízí prostor pro nejrůznější aktivity během letní i zimní sezóny. V létě mohou návštěvníci využívat sportovní areál s koupalištěm v obci Žihobce a Annín. Minigol v Rejštejně. Jistě si nenecháte ujít návštěvu krásného hradu Kašperk, nebo zříceniny hrudu Rabí. Vášniví cyklisté i pěší turisté si také přijdou na své. V okolí je mnoho cyklistických i turistických tras. Krásná šumavská příroda přímo nabádá k výletům do blízského okolí jako je Srní, Modrava, Kvilda, Železná Ruda, Špičák, Zadov, Churáňov,... V zimních měsících je rekreantům k dispozici skiareal se třemi vleky a snowparkem. (umělé zasněžování, večerní osvětlení)
1054,- za 1 osobu a noc
1054,- za 2 osoby a noc

 • 1 - 15 z 19 hotelů
 • Místa v okolí

  Šumava (17) Jižní Čechy (1) Hartmanice (4) Lenora (2) Stachy (2) Nové Hutě (2) Kašperské Hory (2) Vimperk (1)

  Informace

  Kvilda je nejvýše položenou horskou obcí v České republice a zároveň oblíbeným turistickým cílem na Šumavě. Leží uprostřed Kvildských plání u soutoku Teplé, Vltavy a Kvildského potoka. Má skoro dvě stě stálých obyvatel a nachází se v okrese Prachatice.

  V blízkosti Kvildy se nachází obec Horská Kvilda, kde žili předci a příbuzní slavného českého spisovatele Karla Klostermanna. Na výlet se můžete vypravit za Zlatou stezkou, v minulosti významnou obchodní cestou, po které se dovážela sůl.

  Svou dovolenou můžete na Kvildě začít prohlídkou kostela sv. Štěpána, který byl postaven na konci 19. století a celá jeho přední strana je pokryta šindeli. Díky tomu se kostel řadí mezi památky, které byste neměli minout! Pokud dáváte před pamětihodnostmi přednost čisté a nádherné šumavské přírodě, vyražte v létě na kratší či delší výlety. Uskutečnit je můžete na kole či pěšky, obojí vám zaručuje nezapomenutelný zážitek.

  Pokud máte v plánu navštívit Kvildu v zimě, rozhodně si musíte zalyžovat na několika lyžařských svazích nebo se vypravit na běžky. Sněhem pokrytá příroda je stejně tak krásná jako rozkvetlé louky a díky pohybu si vyčistíte hlavu.

  Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací