Ubytování Kurdějov a okolí

Cena (osoba/noc)
Penzion Schwarzava

Uherčice U Hustopečí, Uherčice
(7,5 km od centra Kurdějov)
Sídlíme v příjemném prostředí okraje obce Uherčice u Hustopečí. UŽIJTE SI U NÁS VINAŘSKÉ VÍKENDY I TÝDENNÍ POBYTY S VÍNEM, PIKNIKY, PARTY NA ZAHRADĚ S GRILOVÁNÍM. NEJSME JEN PENZION, JSME VÍNO, ZÁŽITKY, PŘÁTELSKÝ RODINNÝ PŘÍSTUP, PŘIJEĎTE A NECHTE SE NÁMI POHOSTIT A BUDETE MILE PŘEKVAPENI .) Moderní vinařství s rodinnou tradicí. Poznejte vína z Velkopavlovické a Mikulovské vinařské podoblasti, která předčí Vaše očekávání. Vyrábíme jak z vlastních hroznů, tak i z produkce prověřených vinohradníků, od kterých hrozny nakupujeme. Řízené degustace, občerstvení, snoubení vín s pokrmy, narozeniny, večírky. Posezení jak v degustační místnosti, tak i v zahradě vinařství. Dva apartmány s vybavenými kuchyňkami a venkovním posezením pro až 14 osob. Zaměřujeme se na milovníky vína, rodiny s dětmi, cyklisty, vodáky a zákazníky hledající klid a pohodu rodinného penzionu. Vceně pobytu je i spotřeba energií, ložní prádlo, ručníky a celkový úklid po odjezdu hosta.
1999,- za 1 osobu a noc
1999,- za 2 osoby a nocPenzion Primášé

Dolní Věstonice 83, Dolní Věstonice
(11,8 km od centra Kurdějov)
Dům Primášé je připraven poskytnout své zázemí 10 hostům v pěti pokojích. V historickém přízemí je degustační místnost s jídelnou, plně vybavená kuchyňka a dva pokoje z nichž jeden je věnován rodinnému příteli horňáckému primáši majstru Martinu Hrbáčovi a v druhém pokoji se přenesete do časů našich dědů a babiček. Pokoje v podkroví prozradí něco o nás, o tom co máme rádi, o našich zájmech. Prosluněný dvůr se zahradou a výhledem na Pálavské vrchy láká k odpočinku či k podvečernímu posezení s přáteli při sklence lahodného vína z domácí vinotéky.
1297,- za 1 osobu a noc
 


  • 1 - 15 z 37 hotelů
  • Místa v okolí

    Jižní Morava (26) Jižní Čechy (3) Lednicko-valtický areál (1) Lednice (1) Mikulov (7) Hustopeče (5) Lednice (5) Klentnice (2) Velké Pavlovice (2) Bulhary (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací