Ubytování Krušné hory a okolí

Cena (osoba/noc)Hotel Pomezí

Cínovec 221, Cínovec
Horský hotel Pomezí z roku 1930 se nachází ve městě Cínovec v Krušných horách v nadmořské výšce 865 m, pouhý 1 km od německých hranic. Z nedalekého lázeňského města Teplice je to k nám po silnici E55, směrem Dubí - Drážďany, pouhých 15 km a do zajímavého německého městečka Altenberg cca 5 minut jízdy autem. V roce 2016 proběhla modernizace interiéru do horského stylu a nabízí návštěvníkům komfort a útulné prostředí. Je přímo na trase Krušnohorské magistrály a je tak skvělým výchozím místem k Vašim výletům. Okolí nabízí plno cyklistických, běžkařských a turistických tras. V blízkosti hotelu je také přírodní koupaliště, termální lázně, letní bobová dráha, sjezdovka a další zajímavosti. V prostorách hotelu se dále nachází úschovna kol a lyží a doporučujeme naší finskou saunu.
1622,- za 1 osobu a noc
 


Pension Kamenný Dvůr

Nový Drahov 18, Františkovy Lázně
Ubytování penzion Kamenný Dvůr Františkovy Lázně: Penzion Kamenný Dvůr se nachází v lázeňském a turisticky vyhledávaném městě Františkovy Lázně. Penzion jehož součástí je také stylová restaurace, nabízí komplexní služby na hotelové úrovni. Pokoje moderního penzionu Kamenný Dvůr jsou všechny zařízeny v retro stylu. Součástí každého z nich je stylový nábytek, vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, umyvadlem a koupelnovými doplňky, barevný LCD televizor se satelitním příjmem, telefon a lednička.
1297,- za 1 osobu a noc
1297,- za 2 osoby a noc

Penzion Cavalletta

Smetanova 401, Jáchymov
Nachází se v Jáchymově, 3,3 km od Lanová dráha Klínovec, Penzion Cavalletta je k dispozici gril a terasa. Některé jednotky mají výhled na hory nebo město. Penzion Cavalletta k dispozici bezplatné Wi-Fi v celém objektu. Můžete se zapojit do různých aktivit, jako je lyžování, cyklistiku a pěší turistiku. Nejbližší letiště je Mezinárodní letiště Karlovy Vary, 17 km od domu.
1000,- za 1 osobu a noc
1000,- za 2 osoby a nocPenzion Betty

Okounov 62, Okounov
Penzion Betty poskytuje ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. V létě je k dispozici stanová zahrada a možnost stanování přímo u břehu řeky Ohře. Po celý rok je otevřená restaurace v létě s rozlehlou předzahrádkou. Najdete nás mezi městy Karlovými Vary a Chomutovem, 2 km od obce Perštejn přímo na pravém břehu řeky Ohře. V blízkém okolí je mnoho zajímavostí a historických památek: Zámek se stálou expozicí porcelánu a krásnou zámeckou zahradou v Klášterci nad Ohří, velký Aquapark se 128 metrů dlouhým tobogánem v Klášterci nad Ohří, největší zoo v ČR - Podkrušnohorský zoopark v Chomutově, Nechranická údolní nádrž a mnoho dalších... Přímo v oblasti našeho penzionu se také nachází zřícenina hradu Perštejn... Nejbližší okolí penzionu je velice vhodné pro sportovní rybáře, pěší a cykloturistiku, vodáky, myslivce, houbaře a všechny ostatní milovníky přírody. V zimním období, je v blízkosti (cca 20 km) lyžařský areál Klínovec.
1405,- za 1 osobu a noc
1405,- za 2 osoby a noc
  • 1 - 15 z 35 hotelů
  • Místa v okolí

    Krušné hory (35) Teplice (5) Jáchymov (2) Františkovy Lázně (2) Loučná pod Klínovcem (2) Nové Hamry (2) Vejprty (2)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací