Ubytování Křtiny a okolí

Cena (osoba/noc)


Galas ubytovani v soukromi

Slezákova 28, Brno
(12,0 km od centra Křtiny)
Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho podniku. Věříme, že jsme díky našim zkušenostem a ochotnému personálu schopni uspokojit i náročnější klientelu. Naší hlavní prioritou je Vaše spokojenost, proto Vám nabízíme pohodlně vybavené pokoje za příznivou cenu. Ať už na jednu, či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Vstřícný přístup se nám vrací v podobě spokojených zákazníků. Sídlíme v příjemném prostředí v těsné blízkosti centra města. Pro rezervaci pokoje, či v případě jakýchkoliv dotazů, nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vaši návštěvu.
620,- za 1 osobu a noc
1008,- za 2 osoby a noc


Bird's Nest

Tišnovská 94, Brno
(12,9 km od centra Křtiny)
Penzion Bird's Nest je nově zrekonstruovaná vilka v klidné lokalitě Brno-Černá pole. Penzion se nachází 2 kilometry od centrálního Náměstí Svobody a necelých 5 kilometrů od výstaviště BVV. Pro naše hosty se snažíme vytvořit příjemnou domácí atmosféru i díky mobiliáři ve společných prostorách penzionu, který pochází z počátku 20. století
1488,- za 1 osobu a noc
1984,- za 2 osoby a noc

Restaurant & Design Hotel Noem Arch

Cimburkova 9, Brno
(13,2 km od centra Křtiny)
Všechny pokoje jsou navrženy do stylu lodních kajut (posádková, důstojnická, kapitánská kajuta). Využít můžete tamní restauraci, Cocktail Bar & Podpalubí s výběrem rozmanitých druhů vín z celého světa, konferenční sály, USSPA Wellness se saunou, vířivkou a masážemi nebo posezení na letní terase.
2950,- za 1 osobu a noc
3500,- za 2 osoby a noc


Linden Restaurant and Pension

Mácova 5, Brno
(13,5 km od centra Křtiny)
PENSION LINDEN disponuje celkem 7x dvoulůžkovými a 2x třílůžkovými pokoji, které jsou vybaveny dle tříhvězdičkového standardu. Celková ubytovací kapacita pensionu je tedy 20 lůžek, samozřejmě je možnost i přistýlky. Naše pokoje jsou vybaveny TV, sprchovými kouty a samozřejmostí je i vlastní sociální zařízení. Pokoje jsou koncipovány v moderním stylu a nechybí ani možnost bezdrátového připojení Wi-Fi k internetu přímo na pokoji.
2068,- za 1 osobu a noc
2068,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 38 hotelů
  • Místa v okolí

    Jižní Morava (23) Brno (8) Střední Morava a Jeseníky (5) Vysočina (1) Brno (28) Blansko (4) Brno - Kohoutovice (1) Kotvrdovice (1) Rousínov (1) Kuřim (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací