Ubytování Křtiny a okolí

Cena (osoba/noc)


Galas ubytovani v soukromi

Slezákova 28, Brno
(12,0 km od centra Křtiny)
Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho podniku. Věříme, že jsme díky našim zkušenostem a ochotnému personálu schopni uspokojit i náročnější klientelu. Naší hlavní prioritou je Vaše spokojenost, proto Vám nabízíme pohodlně vybavené pokoje za příznivou cenu. Ať už na jednu, či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Vstřícný přístup se nám vrací v podobě spokojených zákazníků. Sídlíme v příjemném prostředí v těsné blízkosti centra města. Pro rezervaci pokoje, či v případě jakýchkoliv dotazů, nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vaši návštěvu.
1000,- za 1 osobu a noc
1564,- za 2 osoby a noc

Bird's Nest

Tišnovská 94, Brno
(12,9 km od centra Křtiny)
Penzion Bird's Nest je nově zrekonstruovaná vilka v klidné lokalitě Brno-Černá pole. Penzion se nachází 2 kilometry od centrálního Náměstí Svobody a necelých 5 kilometrů od výstaviště BVV. Pro naše hosty se snažíme vytvořit příjemnou domácí atmosféru i díky mobiliáři ve společných prostorách penzionu, který pochází z počátku 20. století
1837,- za 1 osobu a noc
 


  • 1 - 15 z 46 hotelů
  • Místa v okolí

    Jižní Morava (26) Brno (13) Střední Morava a Jeseníky (4) Vysočina (1) Jižní Čechy (1) Brno (35) Blansko (4) Kotvrdovice (1) Rousínov (1) Kuřim (1) Vyškov (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací