Ubytování Kravaře a okolí

Cena (osoba/noc)

Apartmány Kramer

Ostrožná 32, Opava
(7,4 km od centra Kravaře)
Jak by se Vám líbilo bydlet v samém centru města Opavy? Přímo na pěší zóně v nově nadčasově zrekonstruovaných Apartmánech Kramer. Pro ty, kteří jsou v Opavě pracovně, v pěší vzdálenosti od všech městských institucí, škol a bank, pro turisty přímo mezi památkami Opavy, pro všechny jen 50 metrů od Dvořákových sadů. V apartmánech se budete cítit jako doma díky jejich velikosti, vybavení a soukromí. Délka pobytu je libovolná, od jednodenních pobytů po dlouhodobé, u kterých nabízíme cenu dohodou. V roce 2014 nově zbudovaný výtah a soukromé parkoviště, hlídané kamerovým systémem, zvýšilo komfort ubytování pro všechny hosty. Pokud hledáte ubytování v Opavě pracovně, či jako turisté, věříme, že Apartmány Kramer budou vždy správnou volbou.
1282,- za 1 osobu a noc
1769,- za 2 osoby a noc


Penzion Na Kurtech

Karlovecká 1b, Opava
(9,1 km od centra Kravaře)
Nabízíme Vám celoroční ubytování v našem penzionu, který se nachází v půvabném historickém městě s bohatou historií, četnými architektonickými památkami a kulturou. Penzion „Na kurtech“ naleznete v příjemném prostředí městských sadů, které vybízí k procházkám a relaxaci. Penzion je součástí Tenisového centra, ve kterém si můžete zahrát tenis, badminton, golf na golfovém simulátoru s 50 tenisovými hřišti. Součástí penzionu je restaurace, ve které můžete využít nabídky celodenního stravování.
718,- za 1 osobu a noc
897,- za 2 osoby a nocPension sv. Florian

Generála Svobody 2, Hlučín
(13,8 km od centra Kravaře)
Výlet nebo služební cesta na severní Moravu? Hotel nebo pension v Ostravě? Jedna noc? Týden? Odpočiňte si v Pensionu Svatý Florian v centru Hlučína. Nabízíme ubytování v klidném prostředí malého města, stylovou restauraci s barem, připojení k Internetu a parkoviště zdarma. To vše nedaleko Ostravy – jen 12 km od severomoravské metropole.
1359,- za 1 osobu a noc
1359,- za 2 osoby a noc
Místa v okolí

Severní Morava a Slezsko (6) Opava (3) Ostrava (2) Hlučín (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací