Ubytování Kořenov a okolí

Cena (osoba/noc)
Penzion Kaiser

Kořenov 26, Kořenov
Penzion Kaiser se nachází na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. Má vynikající výchozí polohu pro pěší i cykloturistiku a právě díky své poloze si zde přijdou na své jak „výletníci“ tak i nároční turisté či cyklisté, jak běžkaři tak i milovníci sjezdového lyžování. Během několika minut se dokážete přemístit z jedněch hor na druhé.
1200,- za 1 osobu a noc
1200,- za 2 osoby a nocHotel Na Vyhlidce

Korenov 877, Kořenov
Hotel se nachází na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, cca 5 km od Harrachova. Nabízíme ubytování v horsky zařízených pokojích s TV a vlastním sociálním zařízením, stylovou restauraci s pravou kachlovou pecí a vyhlášenou domácí kuchyní,bar v jeskyni, kulečník,v létě zahradní restauraci s grilem,bazénem a dětským koutkem.Salonek pro svatby, oslavy a firemní školení. V okolí možnost lyžování, v létě pěší a cykloturistiky.
1693,- za 1 osobu a noc
1693,- za 2 osoby a noc

Pension Migr

Harrachov 454, Harrachov
(5,2 km od centra Kořenov)
Pension v Harrachově se nachází cca 60 m od autobusového nádraží směrem k Mumlavským vodopádům, do centra města Harrachova a k lanovkám je to asi 15 minut chůze. Pension prošel během léta 2005 celkovou přestavbou. K ceně za ubytování se přičítá poplatek městu ve výši 15Kč / osoba. Poplatek se vztahuje na osoby starší 18-ti let a platí se na místě ubytovateli. Děti a senioři nad 70 let poplatek nehradí.
500,- za 1 osobu a noc
1000,- za 2 osoby a nocPension Hollmann

Rýžoviště 659, Harrachov
(5,6 km od centra Kořenov)
Nově vybudovaný rodinný pension Hollmann se nachází vHarrachově - malebné části nazývané Rýžoviště. Umístění pensionu představuje naprosto ideální možnost komfortního ubytování pro všechny, kteří rádi tráví svou dovolenou uprostřed nádherné přírody v Krkonoších, především pro vyznavače aktivního celoročního odpočinku.
3271,- za 1 osobu a noc
3271,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 56 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací