Ubytování Kolín a okolí

Cena (osoba/noc)


Hotel U Jezera

U Jezera 767, Velký Osek
(7,6 km od centra Kolín)
Hotel U Jezera je situován v klidném prostředí nejrozsáhlejších lužních lesů v České republice. Jedná se o evropsky významnou lokalitu "Národní přírodní rezervace Libický luh" vyhlášené v roce 1985 o rozloze 410 ha. Její specifická krása láká k dlouhým procházkám či cyklistickým výletům po značených a cyklisty vyhledávaných trasách. Jak už název hotelu napovídá, nachází se v těsné blízkosti jezero vhodné ke koupání, nebo klidnému posezení u vody.
1201,- za 1 osobu a noc
1201,- za 2 osoby a noc

Apartmány Pod vodárenskou věží

Palackého 1380, Poděbrady
(13,7 km od centra Kolín)
Vítáme Vás na stránkách nově zrenovovaných rodinných apartmánů v Poděbradech. Pokud chcete strávit hezkou dovolenou, klasický či prodloužený víkend a hledáte kvalitní ubytování, které splní Vaše očekávání? Pak neváhejte a zajistěte si ubytování v našich apartmánech. Naše ubytování nabízí nejen vysokou vybavenost a komfort. Zejména Vás zaujme svým umístěním, které Vám umožní plně využít sportovní aktivity v okolí, ale i poznat historické památky Poděbrad.
1702,- za 1 osobu a noc
 Penzion Čokoláda

Na Dláždění 66 přízemí, Poděbrady
(14,0 km od centra Kolín)
Příjemný malý penzion v centru města, ze kterého budete mít všechno na dosah. Pár metrů příjemné restaurace, kousek do parku, zámek na dohled, blízko do lázní, příroda za rohem. A co teprve cyklostezka.Ubytováni budete ve vybaveném apartmánku s koupelnou a kuchyňským koutem, TV, HI-FI, WI-FI a automatem na kávu. V kuchyni je stále připravena káva (kapsle a rozpustná) čaj, hot drinky a ostatní příslušenství, abyste nemuseli nic podobného nikde shánět. Nejvíce oceňují hosté na služební cestě.
1297,- za 1 osobu a noc
 


Chateau Třebešice

Třebešice 1, Kutná Hora
(14,6 km od centra Kolín)
Chateau Třebešice je malý renesanční venkovský zámeček s vlastní farmou v obci Třebešice u Kutné Hory, v součastnosti je na výběr z 5 pokojů a každý z nich je jedinečný, na rozlehlých pozemcích se nachází budovy z různých historických období, také jsou zde umístěny vodní prvky v zahradě, vnitřní prostory mají historickou atmosféru, hlavní hala, snídaňová hala a knihovna všechny jsou k dispozici pro pořádání akcí, další venkovní prostory se nabízejí pro umělce a jsou postupně renovovány
4190,- za 1 osobu a noc
5077,- za 2 osoby a noc

 • 1 - 15 z 17 hotelů
 • Místa v okolí

  Střední Čechy (17) Poděbrady (8) Kutná Hora (3) Čáslav (1) Sadská (1) Velký Osek (1)

  Informace

  Na řece Labi se ve Středočeském kraji nachází město Kolín. Má přes třicet tisíc obyvatel a je významnou železniční spojnicí. Jeho historické jádro je od roku 1989 městskou památkovou rezervací.

  Kolín si dodnes zachoval svůj středověký ráz, doplněný o novorenesanční radnici a barokní domy. Najdete tu bývalé židovské ghetto, které připomíná hlavně synagoga ze 17. století. Největší kulturní památkou je ve městě raně gotický chrám svatého Bartoloměje ze 13. století. Pokud si uděláte výlet, nezapomeňte navštívit barokní kostel sv. Víta či jeden z největších židovských hřbitovů u nás. V centru města se také nachází zbytky středověkého opevnění.

  Hudební nadšenci jistě uvítají každoroční festival dechové hudby, nazvaný Kmochův Kolín. Jen několik málo kilometrů za Kolínem se před vámi otevře nádherná příroda a mnoho zajímavých míst, kam můžete směřovat jeden z výletů. Pokud si chcete užít ještě více památek, určitě se vydejte do nedaleké Kutné Hory, která je vzdálená jen deset minut vlakem.

  Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací