Ubytování Kněževes a okolí

Cena (osoba/noc)

Auberge de Provence

U Spejcharu 355, Tuchoměřice
(2,1 km od centra Kněževes)
Každý pokoj se vyznačuje svou jedinečností, ve které se spojuje krása 17.století a komfort moderní doby. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové s vlastní koupelnou a toaletou. Jsou vybaveny satelitní TV a bezdrátovým připojením na internet. Pro rodiny s dětmi máme k dispozici apartmán s dvěmi ložnicemi, kuchyní, obývacím pokojem, koupelnou a vlastní terasou. Na vyžádání poskytneme dětskou postýlku nebo přistýlku. Na naší zahradě je pro děti připraven dětský koutek s malou zvířecí farmou.
1716,- za 1 osobu a noc
1987,- za 2 osoby a noc


Pension Kern

Jinonická 1185/50, Praha
(10,6 km od centra Kněževes)
Penzion KERN se nachází v klidné vilové části Prahy 5, nedaleko od městského a historického centra. Hostům jsou k dispozici vybavené komfortní pokoje s vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizací, satelitním přijímačem, telefonem, lednicí a bezdrátovým připojením v celé budově penzionu. Parkování, v uzavřeném areálu hotelu, je v ceně pokojů.
1302,- za 1 osobu a noc
1302,- za 2 osoby a nocApartment Patera

Štefanikova 561, Unhošť
(10,6 km od centra Kněževes)
Apartment Patera was opened in April 2015. We are friendly family, couple who traveled many years. During our trips, we visited a lot of hotels, pensions and apartments around the world. We obtained some experience, both positive and negative. These experiences we are trying to enforce on our apartment. In Apartment Patera you can find some unusual services, for example opportunity to buy food and cook in fully equipped kitchen. Our apartment hasn't equipped by wardrobes and cabinets. Due to improved hygiene, we have small dressing-room equipped with racks and coat hooks. we hope, all of this can help to spend a nice holiday with us.
898,- za 1 osobu a noc
1026,- za 2 osoby a noc  • 1 - 15 z 80 hotelů
  • Místa v okolí

    Hlavní město Praha (69) Střední Čechy (10) Praha (67) Kladno (3) Úžice (2) Praha 5 - Košíře (1) Praha 1, Staré Město (1) Slaný (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací