Ubytování Kněževes a okolí

Cena (osoba/noc)

Residence Green Lobster

Nerudova 42, Praha
(10,5 km od centra Kněževes)
Residence Green Lobster je luxusní čtyřhvězdičková residence, která se nachází v historickém centru Prahy, v malebném a romantickém prostředí Nerudovy ulice. Jde o objekt z počátku 14. století, který byl mnohokrát přestavěn až do dnešní barokní podoby. Jeho šarm, stylové prostředí a individuální přístup ve spojení s jeho jedinečnou polohou v bezprostřední blízkosti Pražského hradu a Karlova mostu vytvářejí z Residence Green Lobster místo vhodné i pro ty nejnáročnější hosty přijíždějící do Prahy jak za odpočinkem, tak za obchodem. Je ideálním místem pro romantické pobyty. Residence Green Lobster má 20 pokojů – 9 Standardních, 5 DeLuxe a 6 Executive pokojů. Každý z nich je vybaven barokním stylovým nábytkem vyrobeným na míru a mnohé stropy mají ručně malované ornamenty. Každý pokoj typu Executive je jedinečný a pojmenovaný po významných osobnostech české historie. Pokoje typu Executive se nacházejí v samostatné budově na protější straně ulice zajišťující soukromí a pohodlí.
2135,- za 1 osobu a noc
 Pension Kern

Jinonická 1185/50, Praha
(10,6 km od centra Kněževes)
Penzion KERN se nachází v klidné vilové části Prahy 5, nedaleko od městského a historického centra. Hostům jsou k dispozici vybavené komfortní pokoje s vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizací, satelitním přijímačem, telefonem, lednicí a bezdrátovým připojením v celé budově penzionu. Parkování, v uzavřeném areálu hotelu, je v ceně pokojů.
1302,- za 1 osobu a noc
1302,- za 2 osoby a nocApartment Patera

Štefanikova 561, Unhošť
(10,6 km od centra Kněževes)
Apartment Patera was opened in April 2015. We are friendly family, couple who traveled many years. During our trips, we visited a lot of hotels, pensions and apartments around the world. We obtained some experience, both positive and negative. These experiences we are trying to enforce on our apartment. In Apartment Patera you can find some unusual services, for example opportunity to buy food and cook in fully equipped kitchen. Our apartment hasn't equipped by wardrobes and cabinets. Due to improved hygiene, we have small dressing-room equipped with racks and coat hooks. we hope, all of this can help to spend a nice holiday with us.
1729,- za 1 osobu a noc
1729,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 182 hotelů
  • Místa v okolí

    Hlavní město Praha (172) Střední Čechy (9) Praha-východ (1) Praha (171) Kladno (4) Slaný (2) Praha 5 - Košíře (1) Úžice (1) Klecany (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací