Ubytování Kdyně a okolí

Cena (osoba/noc)Steak Restaurant Penzion Country Saloon

Beňovy 8, Klatovy
(16,0 km od centra Kdyně)
Country Saloon Klatovy - Beňovy nabízí stylové ubytování i výbornou restauraci. Každého návštěvníka restaurace i penzionu osloví atmosféra divokého západu. U baru si může sednout na kožená koňská sedla, obdivovat zbraně kovbojů, pistole značky Colt, opakovačku Winschester a další jedinečné originály připomínající slavnou westernovou dobu. Pokoje jsou zařízeny v country stylu, všechny pokoje a koupelny jsou od léta 2014 po celkové rekonstrukci a koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem. V celém penzionu i v restauraci je k dispozici WiFi připojení k internetu.
1913,- za 1 osobu a noc
1913,- za 2 osoby a noc
Informace

Nedaleko hranic s Německem, v Plzeňském kraji, se nachází malebné město Kdyně. Tato obec je součástí Chodska, historické etnografické oblasti.

Při Vaší dovolené v Kdyni si jistě nenechte ujít krásnou radnici na náměstí a bránu staré přádelny. Výlet si můžete udělat také k původní židovské synagoze či kostelu sv. Mikuláše, nejstarší památce ve městě. Místní muzeum Vám přiblíží historii města, zatímco malebná okolní příroda Vám dopřeje opravdového oddechu. Nedaleko Kdyně můžete navštívit nejednu zříceninu, rozhlednu, či řadu dalších zajímavých artefaktů.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací