Ubytování Kdyně a okolí

Cena (osoba/noc)

Pension Račín

Svatá Kateřina 14, Svatá Kateřina
(13,2 km od centra Kdyně)
Díky bezplatné Wi-Fi, grilem a dětské hřiště, Penzion Račín nabízí pet-přátelské ubytování v Svatá Kateřina, 23 km od Bodenmais. Hosté si mohou vychutnat v restauraci na místě. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Najdete aa společnou místnost na majetku. Můžete zapojit do různých aktivit, jako je lyžování a cyklistiku. Sankt Englmar je 35,3 km od penzionu Račína, zatímco Deggendorf je 49,4 km daleko.
1108,- za 1 osobu a noc
1108,- za 2 osoby a nocPenzion Janovice

Rozvojová zóna 501, Janovice nad Úhlavou
(13,8 km od centra Kdyně)
Pension na samém okraji města Janovice nad Úhlavou, v nově vybudované Rozvojové zóně, v údolí pod hradem Klenová. (NEJSME SOCIÁLNÍ UBYTOVNA!!!) Pension disponuje samostatnou vyhřívanou místností pro uložení kol a lyží. V blízkosti se nachází dvě hřiště na streetball a sportovní areál (antukové kurty, tělocvična, sauna).
540,- za 1 osobu a noc
540,- za 2 osoby a nocSteak Restaurant Penzion Country Saloon

Beňovy 8, Klatovy
(16,0 km od centra Kdyně)
Country Saloon Klatovy - Beňovy nabízí stylové ubytování i výbornou restauraci. Každého návštěvníka restaurace i penzionu osloví atmosféra divokého západu. U baru si může sednout na kožená koňská sedla, obdivovat zbraně kovbojů, pistole značky Colt, opakovačku Winschester a další jedinečné originály připomínající slavnou westernovou dobu. Pokoje jsou zařízeny v country stylu, všechny pokoje a koupelny jsou od léta 2014 po celkové rekonstrukci a koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem. V celém penzionu i v restauraci je k dispozici WiFi připojení k internetu.
2027,- za 1 osobu a noc
2027,- za 2 osoby a noc


Apartmán Staňkov

Rašínova 469, Staňkov
(18,0 km od centra Kdyně)
Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho apartmánu, který se nachází v přízemí rodinného domu ve Staňkově. Přijeďte s rodinou na dovolenou - Pokud chcete během dovolené navštívit západočeské lázně i Šumavu, Plzeň i Chodsko - Domažlice, Horšovský Týn,Klatovy či Švihov nebo Kdyně (aquapark) pak Staňkov má ideální polohu a náš apartmán je oproti hotelu cenově velmi příznivé řešení. Ubytujte se u nás na služební cestě - Budete ve Staňkově či okolí několik týdnů nebo měsíců pracovat, ale nechce se vám každý týden balit a vybalovat všechny vaše věci na hotelu? Chcete více prostoru než hotelové pokoje nebo chcete mít k dispozici vybavenou kuchyňku? Pak je náš apartmán pro vás ta správná volba. Samozřejmostí je zdarma WiFi připojení k internetu a parkování přímo před vchodem. V letních měsících možnost využití krytého bazénu s protiproudem. K dispozici je i posezení přímo před apartmánem. Pro děti jso k dispozici míče, basketbalový koš, plážový tenis
1189,- za 1 osobu a noc
1189,- za 2 osoby a noc
Informace

Nedaleko hranic s Německem, v Plzeňském kraji, se nachází malebné město Kdyně. Tato obec je součástí Chodska, historické etnografické oblasti.

Při Vaší dovolené v Kdyni si jistě nenechte ujít krásnou radnici na náměstí a bránu staré přádelny. Výlet si můžete udělat také k původní židovské synagoze či kostelu sv. Mikuláše, nejstarší památce ve městě. Místní muzeum Vám přiblíží historii města, zatímco malebná okolní příroda Vám dopřeje opravdového oddechu. Nedaleko Kdyně můžete navštívit nejednu zříceninu, rozhlednu, či řadu dalších zajímavých artefaktů.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací