Ubytování Kašperské Hory a okolí

Cena (osoba/noc)

Apartmány Mikeš

Sušičká 269, Kašperské Hory
Ubytování se nachází na samém okraji Kašperských Hor, směr Sušice naproti Správě národního parku a Informačnímu středisku. Je vhodné jak pro starší generace, tak pro rodiny s dětmi nebo party kamarádů se zájmem o sport a turistiku. (celková kapacita 16 lůžek) Vzdálenost od centra je pět minut chůze. Ski park pět minut autem. Kašperské Hory a okolí nabízí prostor pro nejrůznější aktivity během letní i zimní sezóny. V létě mohou návštěvníci využívat sportovní areál s koupalištěm v obci Žihobce a Annín. Minigol v Rejštejně. Jistě si nenecháte ujít návštěvu krásného hradu Kašperk, nebo zříceniny hrudu Rabí. Vášniví cyklisté i pěší turisté si také přijdou na své. V okolí je mnoho cyklistických i turistických tras. Krásná šumavská příroda přímo nabádá k výletům do blízského okolí jako je Srní, Modrava, Kvilda, Železná Ruda, Špičák, Zadov, Churáňov,... V zimních měsících je rekreantům k dispozici skiareal se třemi vleky a snowparkem. (umělé zasněžování, večerní osvětlení)
1054,- za 1 osobu a noc
1054,- za 2 osoby a noc

Ubytování U Kornoušků

Zdíkov 303, Zdíkov
(12,1 km od centra Kašperské Hory)
Apartmán u Kornoušků nabízí ubytování v klidné obci Zdíkov, nedaleko hranic Národního parku Šumava. Objekt je vhodný pro letní i zimní rekreaci. Lyžařský areál Zadov je vzdálen 6 km od obce Zdíkov. V okolí se nachází lyžařské středisko Kvilda a Nové Hutě. Během letní sezóny lze provozovat cyklistiku, turistiku, houbaření nebo si zahrát tenis.
1945,- za 1 osobu a noc
1945,- za 2 osoby a noc

Místa v okolí

Šumava (7) Jižní Čechy (1) Plzeňsko a Český les (1) Hartmanice (3) Stachy (2) Kvilda (1) Nové Hutě (1) Zdíkov (1)

Informace

Město Kašperské Hory leží v okrese Klatovy na jihu Plzeňského kraje. V současné době zde žije asi 1500 obyvatel a centrum města bylo vyhlášeno památkovou zónou. V těsném okolí se nachází Chráněná krajinná oblast Šumava a přírodní rezervace Amálino údolí a Nebe. První zmínka o Kašperských Horách je už ze 14. století a nachází se tu mnoho významných pamětihodností. Vidět zde můžete hrad Kašperk, gotický kostel sv. Markéty nebo zříceninu hradu Pustý hrádek.

Kašperské Hory jsou ideální pro všechny příznivce přírody a historických památek. Každé roční období je tu nádherné a umožní vám zapomenout na každodenní starosti. V zimě je pro lyžaře otevřen zdejší skiareál, který čítá 3 vleky a zasněžené okolí vábí nadšené běžkaře.

Jaro a léto vás uchvátí rozkvetlými loukami, průzračnými jezery a vůní lesů. Vyražte na kolo, houby či procházku do šumavské přírody, osvěžte se v jednom z koupališť nebo si prohlédněte památky a poznejte tak nová místa.

Podzim hraje v Kašperských Horách všemi barvami. Vychutnejte si spadané listí, poslední sluneční paprsky a chladný vánek. Předtím, než se vydáte na celodenní výlet, podívejte se na jednu z webkamer, která vám alespoň částečně prozradí stav počasí, aby vás na cestách nic nepřekvapilo.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací