Ubytování Kaplice a okolí

Cena (osoba/noc)

Hájenka hraběte Buquoye

Hradiště 30, Kaplice
Hájenku hraběte Buquoye najdete pod lesem, Hradišťskou horou v malé vesnici Jižních Čech v Hradišti u Kaplice. Byla zrekonstruována v roce 2011 se zachováním původních prvků. Ideální místo, pro rodinnou dovolenou kde zapomenete na Vaše každodenní starosti a načerpáte energii z krásné přírody , pro turistiku, cyklistiku a cykloturistiku, v zimě pro výlety na běžkách. Je to místo pod Hradišťským kopcem, Soběnovskou vrchovinou, také nazývanou Slepičí hory, s nejvyšší horou Kohout a vstupní bránou do Novohradských hor. Místo odpočinku a relaxace po celodenním výletě na kole, či pěší turistice, kde můžete projet různé naučné stezky, vidět nejstarší osady jižních Čech a pozůstatky keltské kultury, nebo si jen užít koupání, rybaření, procházky přírodou, nebo houbaření až do podzimních dnů. Pokud se rozhodnete pro výlety autem ,je zde mnoho historických památek, které nám zanechali naši předkové. Je jich hodně, určitě si zde najdete své oblíbené hrady a zámky, tvrze nebo kláštery.V zimě pro mi
Poslední rezervace před 1 dnem.
450,- za 1 osobu a noc
900,- za 2 osoby a noc
Penzion Naděje

Dluhoště 39, Benešov nad Černou
(7,0 km od centra Kaplice)
Náš nově postavený penzion Naděje Vám nabízí ubytování na statku v klidném prostředí Novohradských hor mezi obcemi Kaplice a Benešov nad Černou. Je ideální jak k rodinné dovolené, tak ke sportovnímu a turistickému vyžití. Pro Vaši zábavu máme připravenou venkovní horolezeckou stěnu. Venku je pro děti připraveno pískoviště, klouzačka a trampolína. Můžete si prohlédnout naše zemědělská zvířata, máme krávy, ovce a westernové koně. Pro ty, kdo by se rádi blíže seznámili s koňmi, máme možnost výuky jízdy na koni. Adrenalin Vám může přinést airsoftová bitva. Zapůjčíme zbraně, helmy, brýle, kuličky. Nabízíme také zapůjčení nových horských kol. K dispozici je velká společenská místnost s krbem, s TV a PC s Internetem.
689,- za 1 osobu a noc
 Penzion Kolo

Prostřední Svince 12, Velešín
(13,0 km od centra Kaplice)
Penzion KOLO najdete v obci Prostřední Svince v jižních Čechách. Penzion leží na průsečíku turisticky atraktivních cest mezi Českými Budějovicemi, Českým Krumlovem a Třeboní. Zároveň nedaleko mezinárodní silnice E55, časté trasy za letní či zimní dovolenou. Penzion KOLO se tak může stát místem příjemného odpočinku na Vaší cestě. Klidné prostředí Penzionu KOLO je dobrým výchozím bodem pro Vaše budoucí výlety ať už za přírodou, kulturou nebo historií kraje. Autem, vlakem, ale v penzionu KOLO, vlastním pohonem, protože okolí nabízí ideální terén pro rodinnou i sportovní cyklistiku. Pokoje jsou standartně vybaveny vlastní koupelnou a WC a možnosti připojení k internetu.
1297,- za 1 osobu a noc
1297,- za 2 osoby a noc


Guesthouse Na Hrazi

Šumavská 597Horní Brána, Český Krumlov
(14,7 km od centra Kaplice)
Příjemné, cenově dostupné a pohodlné ubytování je výhodným výchozím bodem při objevování Českého Krumlova a okolí. Budete ve městě a přece v přírodě. Nově postavený objekt je umístěn na klidném místě přímo u Hornobranského rybníka v docházkové vzdálenosti (ca. 10 min.) do historického centra Českého Krumlova. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC. Na pokojích je k dispozici Internet přes Wi-Fi. Parkování je zdarma přímo u objektu.
1081,- za 1 osobu a noc
1081,- za 2 osoby a noc

Penzion Dora

Domoradická 23, Český Krumlov
(15,0 km od centra Kaplice)
Penzion Dora Vám nabízí ubytování v Českém Krumlově v nově zrekonstruovaném rodinném domě s vlastní zahradou. Penzion se nachází na okraji Českého Krumlova směrem na České Budějovice. Od centra města je vzdálen cca 25 minut pěší chůze nebo 5 minut autem. Hosté mají k dispozici pokoje s vlastním sociálním zařízením a televizí. Dále kompletně vybavenou kuchyni, případně pračku. Na zahradě je zastřešená pergola.Parkování je možno zdarma před domem.
865,- za 1 osobu a noc
 


 • 1 - 15 z 59 hotelů
 • Místa v okolí

  Jižní Čechy (52) Lipno (1) Český Krumlov (45) Kamenný Újezd (2) Rožmberk nad Vltavou (1) Trhové Sviny (1) Větřní (1) Srnín (1)

  Informace

  V případě, že zavítáte do jižních Čech, zkuste jeden z výletů směřovat do Kaplice, zhruba 7 tisícového města nedaleko Českého Krumlova.

  To, že jste o Kaplicích zatím neslyšeli, ale zdaleka neznamená, že by šlo o město bezvýznamné. Naopak. Zvláště v historii, kdy se nacházelo na důležité obchodní stezce, představovalo jednu z důležitých zastávek. Vzhledem k poloze zasáhly město události 2. světové války a zejména období těsně po ní, kdy bylo mnoho německých obyvatel Kaplice vysídleno. Malebný vzhled města tvoří mj. 2 kostely, kaple a kaplička a krom dalších památkově důležitých domů také domy s radnicí přímo na náměstí. V okruhu jen pár kilometrů od Kaplice se nachází hned několik zřícenin hradů.

  Zhruba na půl cesty od Kaplice a již zmiňovaného Českého Krumlova se nachází malinká obec Zvíkov. Ta čítá jen několik desítek obyvatel a zajímavá je zejména z toho důvodu, že tu vedla část významné koněspřežné dráhy, jež spojovala města České Budějovice, Vídeň a Gmunden.

  Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací