Ubytování Kaplice a okolí

Cena (osoba/noc)

Hájenka hraběte Buquoye

Hradiště 30, Kaplice
Hájenku hraběte Buquoye najdete pod lesem, Hradišťskou horou v malé vesnici Jižních Čech v Hradišti u Kaplice. Byla zrekonstruována v roce 2011 se zachováním původních prvků. Ideální místo, pro rodinnou dovolenou kde zapomenete na Vaše každodenní starosti a načerpáte energii z krásné přírody , pro turistiku, cyklistiku a cykloturistiku, v zimě pro výlety na běžkách. Je to místo pod Hradišťským kopcem, Soběnovskou vrchovinou, také nazývanou Slepičí hory, s nejvyšší horou Kohout a vstupní bránou do Novohradských hor. Místo odpočinku a relaxace po celodenním výletě na kole, či pěší turistice, kde můžete projet různé naučné stezky, vidět nejstarší osady jižních Čech a pozůstatky keltské kultury, nebo si jen užít koupání, rybaření, procházky přírodou, nebo houbaření až do podzimních dnů. Pokud se rozhodnete pro výlety autem ,je zde mnoho historických památek, které nám zanechali naši předkové. Je jich hodně, určitě si zde najdete své oblíbené hrady a zámky, tvrze nebo kláštery.V zimě pro mi
450,- za 1 osobu a noc
900,- za 2 osoby a noc
Penzion Naděje

Dluhoště 39, Benešov nad Černou
(7,0 km od centra Kaplice)
Náš nově postavený penzion Naděje Vám nabízí ubytování na statku v klidném prostředí Novohradských hor mezi obcemi Kaplice a Benešov nad Černou. Je ideální jak k rodinné dovolené, tak ke sportovnímu a turistickému vyžití. Pro Vaši zábavu máme připravenou venkovní horolezeckou stěnu. Venku je pro děti připraveno pískoviště, klouzačka a trampolína. Můžete si prohlédnout naše zemědělská zvířata, máme krávy, ovce a westernové koně. Pro ty, kdo by se rádi blíže seznámili s koňmi, máme možnost výuky jízdy na koni. Adrenalin Vám může přinést airsoftová bitva. Zapůjčíme zbraně, helmy, brýle, kuličky. Nabízíme také zapůjčení nových horských kol. K dispozici je velká společenská místnost s krbem, s TV a PC s Internetem.
689,- za 1 osobu a noc
 Statek Kloubek

Chabicovice 2, Chabičovice
(12,9 km od centra Kaplice)
Zajímavou dovolenou můžete prožít na selském statku KLOUBEK z roku 1861 v malé vesničce Chabičovice. Vesnice, která je vzdálená 4,5 km od Českého Krumlova směr Kaplice. 1,2 km od naší vsi je golfový areál Svachova Lhotka, kde je 18-ti jamkové golfové hřiště. Je tam také soukromý pivovar Glockner s báječným pivem Glock. Můžete také vyrazit na procházky nebo sbírat houby a borůvky v nádherných jehličnatých lesích, které ves obklopují.
1621,- za 1 osobu a noc
1621,- za 2 osoby a nocPenzion Kolo

Prostřední Svince 12, Velešín
(13,0 km od centra Kaplice)
Penzion KOLO najdete v obci Prostřední Svince v jižních Čechách. Penzion leží na průsečíku turisticky atraktivních cest mezi Českými Budějovicemi, Českým Krumlovem a Třeboní. Zároveň nedaleko mezinárodní silnice E55, časté trasy za letní či zimní dovolenou. Penzion KOLO se tak může stát místem příjemného odpočinku na Vaší cestě. Klidné prostředí Penzionu KOLO je dobrým výchozím bodem pro Vaše budoucí výlety ať už za přírodou, kulturou nebo historií kraje. Autem, vlakem, ale v penzionu KOLO, vlastním pohonem, protože okolí nabízí ideální terén pro rodinnou i sportovní cyklistiku. Pokoje jsou standartně vybaveny vlastní koupelnou a WC a možnosti připojení k internetu.
1297,- za 1 osobu a noc
1297,- za 2 osoby a noc


No. 42

Rožmberk nad Vltavou 42, Rožmberk nad Vltavou
(13,5 km od centra Kaplice)
Ubytování v soukromí rodinného domu. Zajišťujeme ubytování v apartmánu. Tento apartmán obsahuje dva dvoulůžkové pokoje, vybavenou kuchyňskou linku, vlastní koupelnu se sprchovým koutem, sociální zařízení, samostatný vchod z ulice. Na přání je zde možnost přidat do pokoje dětskou postýlku. V domě je WIFI. Možnost parkování u domu.
1945,- za 1 osobu a noc
1945,- za 2 osoby a nocPenzion Gerta

Stredova 487, Český Krumlov
(14,6 km od centra Kaplice)
Rádi bychom Vás přivítali v našem pensionu Gerta. Jsme tu proto, abychom Vám poskytli příjemný pobyt v komfortních pokojích, splnili Vám vaše přání a stali se tak pensionem, do kterého se rádi budete vracet. Přestože budete bydlet v klidné části města, kde jste chránění od hluku města, budete mít vždy z pensionu dobrou dostupnost do centra. Hostům je k dispozici zahrada s posezením, bazénem a krbem. Parkování před pensionem je bezplatné.
946,- za 1 osobu a noc
946,- za 2 osoby a nocR-Penzion

Středová 489, Český Krumlov
(14,6 km od centra Kaplice)
Penzion se nachází v klidné vilové čtvrti v části Českého Krumlova nazývané Horní Brána. Z oken penzionu je překrásný výhled na historickou část města. Střed města Českého Krumlova s náměstím je vzdálen přibližně 10 minut chůze. Trasu, po které se do centra dostanete, si můžete prohlédnout na mapě. K ubytování Vám nabízíme 1 apartmá , 1 třílůžkový a 4 dvoulůžkové pokoje. Apartmá i pokoje jsou vybaveny telefonem, TV se satelitem a mají vlastní sociální zařízení a WC. Posedět můžete v zimní zahradě, nebo u venkovního bazénu v areálu penzionu. Váš automobil můžete zaparkovat v jedné ze dvou garáží, nebo na parkovišti, které patří k penzionu. V celém objektu je možnost připojení k internetu přes Wi-Fi.
2298,- za 1 osobu a noc
2298,- za 2 osoby a nocGuesthouse Na Hrazi

Šumavská 597Horní Brána, Český Krumlov
(14,7 km od centra Kaplice)
Příjemné, cenově dostupné a pohodlné ubytování je výhodným výchozím bodem při objevování Českého Krumlova a okolí. Budete ve městě a přece v přírodě. Nově postavený objekt je umístěn na klidném místě přímo u Hornobranského rybníka v docházkové vzdálenosti (ca. 10 min.) do historického centra Českého Krumlova. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC. Na pokojích je k dispozici Internet přes Wi-Fi. Parkování je zdarma přímo u objektu.
1081,- za 1 osobu a noc
1081,- za 2 osoby a noc  • 1 - 15 z 76 hotelů
  • Informace

    V případě, že zavítáte do jižních Čech, zkuste jeden z výletů směřovat do Kaplice, zhruba 7 tisícového města nedaleko Českého Krumlova.

    To, že jste o Kaplicích zatím neslyšeli, ale zdaleka neznamená, že by šlo o město bezvýznamné. Naopak. Zvláště v historii, kdy se nacházelo na důležité obchodní stezce, představovalo jednu z důležitých zastávek. Vzhledem k poloze zasáhly město události 2. světové války a zejména období těsně po ní, kdy bylo mnoho německých obyvatel Kaplice vysídleno. Malebný vzhled města tvoří mj. 2 kostely, kaple a kaplička a krom dalších památkově důležitých domů také domy s radnicí přímo na náměstí. V okruhu jen pár kilometrů od Kaplice se nachází hned několik zřícenin hradů.

    Zhruba na půl cesty od Kaplice a již zmiňovaného Českého Krumlova se nachází malinká obec Zvíkov. Ta čítá jen několik desítek obyvatel a zajímavá je zejména z toho důvodu, že tu vedla část významné koněspřežné dráhy, jež spojovala města České Budějovice, Vídeň a Gmunden.

    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací