Ubytování Jiřetín pod Jedlovou a okolí

Cena (osoba/noc)
Apartment Mirror

Rooseveltova 1060/17, Krásná Lípa
(6,0 km od centra Jiřetín pod Jedlovou)
Jedná se o plně vybavený mezonetový apartmán, v krásném klidném prostředí u samé brány národního parku České Švýcarsko, na okraji města Krásná Lípa s výhledem na louky… Celkem 7 lůžek s možností přistýlky. 2 x oddělený pokoj obývací pokoj (manželská postel a jedno samostatné lůžko) ložnice (manželská postel a dvě samostatné postele) parkování u domu ohniště-gril WIFI TV/SATELIT komplet vybavená kuchyňka lednice mikrovlnná trouba toustovač varná konvice kávovar koupelna s vanou fén na vlasy ložní prádlo
1540,- za 1 osobu a noc
1540,- za 2 osoby a noc
Resort Malevil

Heřmanice v Podještědí 280, Jablonné v Podještědí
(12,8 km od centra Jiřetín pod Jedlovou)
Zalíbí-li se Vám na MALEVILU natolik, že budete chtít pobýt, není problém. Nabízíme Vám ubytování buď přímo v hotelu v areálu Malevilu, či v přilehlých komfortních srubech, ve dvou malevilských penzionech nebo ve čtyřech plně vybavených lužických chalupách, které jsou v blízkosti MALEVILU. Záleží jen na Vás, co si vyberete, protože každé z těchto míst má své kouzlo: V hotelových pokojích jste přímo v srdci areálu, sruby jsou obklopeny lesem, penziony Hrad a Pražačka jsou výborné pro ty z Vás, kteří plánujete pobyt ve větší skupině a chalupy jsou ideální na delší pobyty s rodinou nebo skupinou přátel. Potěšíme i majitele pejsků a dalších domácích mazlíčků – přijeďte s nimi, nenechávejte je doma. Děti si můžou hrát v dětském koutku, na dětském hřišti, můžou se koupat v bazénu, krmit zvířátka v naší ZOO nebo skákat na trampolínách.
1837,- za 1 osobu a noc
1837,- za 2 osoby a noc


Apartmán-Hotel Jítrava

Jitrava 70, Rynoltice
(19,0 km od centra Jiřetín pod Jedlovou)
Příjemné ubytování - Lužické hory, Liberecký kraj. Hotel Jítrava nabízí nadstandardní ubytování ve stylových apartmánech v srdci Lužických hor. Ubytování, vybavení hotelu i služby vysoce převyšují standardy regionu. K dipozici wellness, tenis, wifi.
Poslední rezervace před 3 hodinami.
2290,- za 1 osobu a noc
2790,- za 2 osoby a noc


Informace

Jiřetín pod Jedlovou najdete v okrese Děčín, na severní straně Lužických hor. Obec má statut městské památkové zóny, v její blízkosti naleznete řadu významných pamětihodností, jako je zřícenina hradu Tolštejn či kostel Nejsvětější trojice.

Jiřetín pod Jedlovou je ideálním místem pro provozování zimních sportů , a to hlavně díky zdejšímu skiareálu. Nudit se tu však nebudete ani v létě – nadchnout Vás může například křížová cesta vedoucí na Křížovou horu nad obcí, odkud je nádherný výhled do širokého okolí. Místo je známé také pro známý ženský cyklistický závod Tour de Feminin, který tudy každý rok vede. Pro kulturní nadšence se nabízí návštěva muzea nebo renesančního kostela Nejsvětější Trojice.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací