Ubytování Jiřetín pod Jedlovou a okolí

Cena (osoba/noc)

Resort Malevil

Heřmanice v Podještědí 280, Jablonné v Podještědí
(12,8 km od centra Jiřetín pod Jedlovou)
Zalíbí-li se Vám na MALEVILU natolik, že budete chtít pobýt, není problém. Nabízíme Vám ubytování buď přímo v hotelu v areálu Malevilu, či v přilehlých komfortních srubech, ve dvou malevilských penzionech nebo ve čtyřech plně vybavených lužických chalupách, které jsou v blízkosti MALEVILU. Záleží jen na Vás, co si vyberete, protože každé z těchto míst má své kouzlo: V hotelových pokojích jste přímo v srdci areálu, sruby jsou obklopeny lesem, penziony Hrad a Pražačka jsou výborné pro ty z Vás, kteří plánujete pobyt ve větší skupině a chalupy jsou ideální na delší pobyty s rodinou nebo skupinou přátel. Potěšíme i majitele pejsků a dalších domácích mazlíčků – přijeďte s nimi, nenechávejte je doma. Děti si můžou hrát v dětském koutku, na dětském hřišti, můžou se koupat v bazénu, krmit zvířátka v naší ZOO nebo skákat na trampolínách.
1920,- za 1 osobu a noc
1920,- za 2 osoby a noc

Informace

Jiřetín pod Jedlovou najdete v okrese Děčín, na severní straně Lužických hor. Obec má statut městské památkové zóny, v její blízkosti naleznete řadu významných pamětihodností, jako je zřícenina hradu Tolštejn či kostel Nejsvětější trojice.

Jiřetín pod Jedlovou je ideálním místem pro provozování zimních sportů , a to hlavně díky zdejšímu skiareálu. Nudit se tu však nebudete ani v létě – nadchnout Vás může například křížová cesta vedoucí na Křížovou horu nad obcí, odkud je nádherný výhled do širokého okolí. Místo je známé také pro známý ženský cyklistický závod Tour de Feminin, který tudy každý rok vede. Pro kulturní nadšence se nabízí návštěva muzea nebo renesančního kostela Nejsvětější Trojice.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací