Ubytování Jilemnice - Benecko a okolí

Cena (osoba/noc)Apartmány Vrchlabí

Krkonošská 1429, Vrchlabí
(7,3 km od centra Jilemnice, Nádražní, Jilemnice)
Centrum města Vrchlabí (17 km od Špindlerova Mlýna, 40 km od Harrachova) * Apartmán pro 3-4 osoby + kuchyňka + WC/sprcha * Apartmán (2 pokoje) pro 4+2 osoby + kuchyňka + WC/sprcha * TV / Satelit * místnost pro úschovu lyží, kol, dětských kočárků * klidné prostředí (sousedství se zámeckým parkem - ideální pro procházky nebo jogging) * parkování u domu * posezení v zahradě, ohniště, možnost grilování * upravované sjezdové i běžecké tratě a turistické stezky v blízkosti * Připojení k internetu WiFi * kadeřnictví v domě
997,- za 1 osobu a noc
997,- za 2 osoby a nocPension u Josefa

Košťálov 175, Košťálov
(8,6 km od centra Jilemnice, Nádražní, Jilemnice)
Pension u Josefa Vám nabízím ubytování v dolním podlaží velkého rodinného domu, s vlastním vchodem, se zahradou, solárně vyhřívaným bazénem, saunou, volejbalovým hřištěm a grilem. Dům se nachází v obci Košťálov, 8 km od okresního města Semily a 7 km od města Lomnice nad Popelkou ( Liberecký kraj).
1279,- za 1 osobu a noc
1279,- za 2 osoby a noc

Hotel Krakonoš Rokytnice nad Jizerou

+
Náměstí 309, Rokytnice nad Jizerou
(14,6 km od centra Jilemnice, Nádražní, Jilemnice)
Rodinný Hotel Krakonoš se nachází v centru města Rokytnice nad Jizerou v nadmořské výšce 600 m v západní části Krkonoš. Nádherná příroda – aktivní i pasivní dovolená či prázdniny jsou hlavním lákadlem, které právě Krkonoše nabízí.
1000,- za 1 osobu a noc
1600,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 35 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací