Ubytování Jilemnice a okolí

Cena (osoba/noc)Apartmá Krkonoše

Martinice v Krkonoších 86, Martinice
(3,9 km od centra Jilemnice)
Jedná se o novou ubytovací kapacitu uvedenou do provzu po celkové rekonstrukci v roce 2013. Apartmá bylo vybaveno nadstandardním zařízením. Nocleh strávíte na tom nejlepším, co se v Čechách vyrábí. Postelí od místního truhláře počínaje, přes matrace a kvalitními lůžkovinami konče.Útulně zařízená koupelna v netradičním designu nabízí velký sprchový kout. K dispozici jsou kvalitní ručníky a osušky.Pokoj je vybaven špičkovou full HD televizí s nabídkou satelitních programů a přístupem k internetu. Nabízí také přehrávání medií z USB disků. Samozřejmostí je volný přístup k internetu přes WiFi.
1835,- za 1 osobu a noc
1835,- za 2 osoby a nocPension Holubec

Benecko 203, Benecko
(7,3 km od centra Jilemnice)
Hledáte ubytování s příjemnou atmosférou rodinného typu? Pension Holubec je tady právě pro Vás.Nabízíme ubytování ve vkusně zařízených dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a v jednom rodinném apartmánu. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a ledničkou. Pro naše nejmenší návštěvníky rádi připravíme dětskou postýlku (samozřejmě bez příplatku).
811,- za 1 osobu a noc
811,- za 2 osoby a noc


Hotel Zelená Marina

Prazska st. 594, Vrchlabí
(7,4 km od centra Jilemnice)
Hotel Zelená Marina**** vznikl přestavbou původní městské vily a přístavbou nové části, nachází se kousek od náměstí, nabízí 10pokojů, bufetové snídaně, parkování v uzavřeném areálu, úschovnu, hotelovou saunu, restaurace jsou vzdálené už od 50m od hotelu, v okolí 2 golfová hřiště, množství výletů do krajiny, vyhlídkové lety, městské koupaliště, jízda na kole či na kon,i samozřejmostí jsou sjezdovky a jiné
1757,- za 1 osobu a noc
 Pension Panorama

Benecko 108, Benecko
(7,5 km od centra Jilemnice)
Rodinný pension Panorama na Benecku v Krkonoších Náš pension naleznete v nejvýše položené části Benecka, malebného horského střediska západních Krkonoš, s jedinečnou vyhlídkou ve výšce 920 m n.m. Najdete zde příjemné ubytování v nádherném prostředí a zažijete dovolenou se širokými možnostmi aktivního odpočinku a relaxace po celý rok. V těsné blízkosti jsou běžecké tratě a skiareál Benecko s velkým výběrem sjezdovek a vleků. Mimo zimní období je poloha pensionu ideálním výchozím bodem pro vaše krátké i dlouhé turistické výlety po Krkonoších pěšky i na kolech. Můžete si také jen užívat čerstvého vzduchu, domácí kuchyně a krásného výhledu na téměř třetinu České republiky.
1891,- za 1 osobu a noc
1891,- za 2 osoby a noc

Penzion Pohoda

Studenec 36, Studenec
(7,6 km od centra Jilemnice)
Penzion Pohoda leží na kraji obce, na velmi tichém místě pod lesem a vznikl rekonstrukcí klasické podhorské usedlosti, typické pro kraj pod Krkonošemi. Usedlost je dostatečně veliká, aby v ní našlo pohodlné ubytování 16 hostů v 5 pokojích. Přízemí penzionu je vyhrazeno pro recepci, lyžárnu a apartmá 2+2. V patře se nachází kuchyně, společenská místnost.
703,- za 1 osobu a noc
703,- za 2 osoby a noc

  • 1 - 15 z 123 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací