Ubytování Jablonec nad Jizerou a okolí

Cena (osoba/noc)Apartmány Rokytka Snowhouse

Rokytnice nad Jizerou 237, Rokytnice nad Jizerou
(5,0 km od centra Jablonec nad Jizerou)
Rokytka Snowhouse je apartmánový dům, který svým umístěním v překrásné přírodní scenérii, splňuje podmínky i pro ty nejnáročnější zákazníky a to jak po stránce ubytování, tak i vzhledem k širokým možnostem rekreace a sportovního vyžití. Dům se nacház jen
2000,- za 1 osobu a noc
2000,- za 2 osoby a noc


Pension Migr

Harrachov 454, Harrachov
(7,5 km od centra Jablonec nad Jizerou)
Pension v Harrachově se nachází cca 60 m od autobusového nádraží směrem k Mumlavským vodopádům, do centra města Harrachova a k lanovkám je to asi 15 minut chůze. Pension prošel během léta 2005 celkovou přestavbou. K ceně za ubytování se přičítá poplatek městu ve výši 15Kč / osoba. Poplatek se vztahuje na osoby starší 18-ti let a platí se na místě ubytovateli. Děti a senioři nad 70 let poplatek nehradí.
500,- za 1 osobu a noc
1000,- za 2 osoby a nocPenzion Kaiser

Kořenov 26, Kořenov
(7,7 km od centra Jablonec nad Jizerou)
Penzion Kaiser se nachází na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. Má vynikající výchozí polohu pro pěší i cykloturistiku a právě díky své poloze si zde přijdou na své jak „výletníci“ tak i nároční turisté či cyklisté, jak běžkaři tak i milovníci sjezdového lyžování. Během několika minut se dokážete přemístit z jedněch hor na druhé.
1200,- za 1 osobu a noc
1200,- za 2 osoby a nocHotel Labská bouda

Bedřichov 31, Horní Mísečky
(11,0 km od centra Jablonec nad Jizerou)
Ubytovat se můžete ve dvou či třílůžkových pokojích s překrásným výhledem např. do Labského dolu, na Dívčí a Mužské kameny, Malý Šišák nebo na Zlaté návrší, Luční horu, Medvědín, Stoh a na Sněžku. Hotel prošel v minulých letech zásadní rekonstrukcí, tak věříme, že u nás budete spokojeni.
800,- za 1 osobu a noc
1600,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 47 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací