Ubytování Hostinné a okolí

Cena (osoba/noc)

Pension Janský Potok II.

Černohorská 334, Janské Lázně
(10,8 km od centra Hostinné)
Užijte si svou dovolenou v Krkonoších naplno. V obou našich penzionech najdete soukromí, komfort a dostatek prostoru. Samozřejmostí jsou i lyžárny, kolárny, dětské koutky nebo lobby bar. V každém apartmánu máte k dispozici kuchyň a jídelnu, které vám umožní stravovat se podle vašich časových možností a zvyklostí. Zařiďte se podle svého a odpočiňte si v srdci KrkonošNasajte atmosféru moderní architektury v centru lázeňského městečka. Čekají tu na vás větší pokoje, herna i konferenční sál. Součástí penzionu je i kavárna, kde si můžete dát výbornou kávu a ochutnat domácí zákusky. V lyžárně najdete skříňky s vyhříváním lyžařských bot. Na sjezdovku dojedete za 1 minutu skibusem a do lázní dojdete po 50 metrech. Ať už na firemním výjezdu nebo na dovolené, v našem moderním penzionu se budete mít jako v bavlnce.
1668,- za 1 osobu a noc
1668,- za 2 osoby a nocHotel Arnika

Obchodní 275, Janské Lázně
(10,8 km od centra Hostinné)
Hotel Arnika je cca 400 m od kabinové lanovky na Černou horu a lyžařského areálu s nejdelší sjezdovkou v Čechách. Hotel je zrekonstruovaný, moderní, s letní sluneční terasou, nabízí bezbariérový přístup. K dispozici dětský koutek, wi-fi.
Doporučujeme
Přátelská cena
Poslední rezervace před 7 hodinami.
1300,- za 1 osobu a noc
1300,- za 2 osoby a noc

  • 1 - 15 z 56 hotelů
  • Informace

    V Podkrkonoší, přesněji necelých 20 km západně od Trutnova, leží město Hostinné. Toto více než 750 let staré město se nachází na soutoku Labe a říčky Čistá.

    I v Hostinném najdeme několik pamětihodností. Mezi ně patří velmi zajímavá renesanční budova radnice na náměstí. Tam najdeme i morový sloup ze 17. století, jenž byl vystaven na ochranu před morovou epidemií. Za návštěvu také stojí nejstarší kamenný dům ve městě, a to děkanský kostel Nejsvětější trojice. Mezi další zajímavosti se bezesporu řadí renesanční fara, františkánský klášter se sbírkou sádrových odlitků antických soch či pomník císaře Josefa II. Hostinné je nejen díky své přírodě ideální k procházkám. Napojit se zde můžete na několik stezek, z nichž nejznámější je Labská stezka, tedy stezka vedoucí kolem Labe. V zimě můžete využít služby skibusů, které vás odvezou do nedalekých skiareálů.

    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací