Ubytování Hostinné a okolí

Cena (osoba/noc)

Techtex sport

Ke Cvičišti 878, Hostinné
V roce 2008 byl zahájen provoz Techtex Sport Hotelu a došlo tak k rozšíření stávajícího sportovního komplexu o ubytovací kapacity. Vznikl ucelený komplex nabízející aktivní odpočinek a relaxaci v klidné části města Hostinné ležícího v bezprostředním okolí malebných kopců Krkonoš. Vzdálenost z hotelu do známých horských středisek je pouhých 20km. Areál je vhodný pro pořádání sportovních i společenských skupinových akcí (sportovní turnaje, soustředění, svatby, firemní akce, semináře, školení, teambuilding). Jsou zde rovněž vytvořeny ideální podmínky pro rodinnou rekreaci. Hotel i restaurace mají bezbariérový přístup.
1919,- za 1 osobu a noc
1919,- za 2 osoby a noc


Penzion Borneo

Mladé Buky 213, Mladé Buky
(10,6 km od centra Hostinné)
Levné ubytování v těsném sousedství krkonošského národního parku. Penzion i restaurace jsou zařízeny v tropickém indonéském stylu. Atmosféru interiéru umocňují exotické dekorace pocházející z Indonéských ostrovů Borneo, Bali, Sulawesi, Timor, Papua a mnoha dalších. Reflektují tak osmiletý pobyt majitelů v Indonésii, ze kterého si, krom cenných vzpomínek, přivezli i bohaté zkušenosti s tamní gastronomií a cestovním ruchem. Okolí penzionu disponuje spoustou turistických tras a cyklostezek, nejen po hřebenech Krkonoš, ale i do sousedního Polska. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (vana nebo sprchový kout, WC), kabelovou televizí a bezplatným bezdrátovým připojením k internetu.
784,- za 1 osobu a noc
 


Pension Salma

221, Černý Důl
(10,7 km od centra Hostinné)
Pension SALMA Rodinný pension Salma se nachází v Černém Dole 100m od centra městyse a pouhých 150 metrů od nejbližší sjezdovky. Nedaleko pensionu je obchod s potravinami, restaurace, infocentrum. Pension disponuje 2,3, a 4lůžkovými pokoji s vlastním soc. zařízením a TV/SAT. Hosté mají k dispozici parkoviště přímo před pensionem, bezplatné wifi ve všech částech pensionu, lyžárnu s vysoušečem bot a plně vybavenou kuchyň s velkou spol. místností. Ve společenské místnosti je malý dětský koutek, stolní fotbal a playstation. Po dohodě poskytujeme snídaně. V létě je hostům k dispozici zahrada s ohništěm a posezením, bazén, pro děti trampolína, houpačka a klouzačka. Penzion je v provozu celý rok.
892,- za 1 osobu a noc
 
  • 1 - 15 z 83 hotelů
  • Informace

    V Podkrkonoší, přesněji necelých 20 km západně od Trutnova, leží město Hostinné. Toto více než 750 let staré město se nachází na soutoku Labe a říčky Čistá.

    I v Hostinném najdeme několik pamětihodností. Mezi ně patří velmi zajímavá renesanční budova radnice na náměstí. Tam najdeme i morový sloup ze 17. století, jenž byl vystaven na ochranu před morovou epidemií. Za návštěvu také stojí nejstarší kamenný dům ve městě, a to děkanský kostel Nejsvětější trojice. Mezi další zajímavosti se bezesporu řadí renesanční fara, františkánský klášter se sbírkou sádrových odlitků antických soch či pomník císaře Josefa II. Hostinné je nejen díky své přírodě ideální k procházkám. Napojit se zde můžete na několik stezek, z nichž nejznámější je Labská stezka, tedy stezka vedoucí kolem Labe. V zimě můžete využít služby skibusů, které vás odvezou do nedalekých skiareálů.

    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací