Ubytování Hostinné a okolí

Cena (osoba/noc)

Apartmán Javor

Pec pod Snezkou 335, Pec pod Sněžkou
(16,3 km od centra Hostinné)
Každý máme svou představu o tom, jak by měl vypadat alpský standard ubytování. Představa je jedna věc a realita většinou pak druhá. Kdekdo slibuje něco, co pak neumí zrealizovat. U nás je to obráceně. Nemusíme se podbízet a nahrazovat ústupky od ideální představy slovy. My víme, že alpský standard apartmánového ubytování opravdu nabízíme. To vám bude jasné již po krátké exkurzi webu. A co teprve až se ubytujete? Naše ubytování je na nejzajímavějších místech s výhledem do údolí. V nejoblíbenějších lokalitách Pec pod Sněžkou, Harrachov nebo Špindlerův Mlýn pro vás zajistíme příjemný pobyt v apartmánových bytech nedávno dostavěných domů. Stačí si jen vybrat lokalitu, apartmán, termín a udělat rezervaci. Vše on-line, uživatelsky pohodlně s virtuální prohlídkou každého apartmánu. Podstatné je to, že všude pak naleznete stejný standard, stejnou záruku pohodlí, stejný "alpský" zážitek. Zážitek z moderně vybaveného bytu s kompletně zařízenou kuchyní, podzemním parkováním, dochozí vzdálen
1200,- za 1 osobu a noc
1400,- za 2 osoby a noc
  • 1 - 15 z 21 hotelů
  • Informace

    V Podkrkonoší, přesněji necelých 20 km západně od Trutnova, leží město Hostinné. Toto více než 750 let staré město se nachází na soutoku Labe a říčky Čistá.

    I v Hostinném najdeme několik pamětihodností. Mezi ně patří velmi zajímavá renesanční budova radnice na náměstí. Tam najdeme i morový sloup ze 17. století, jenž byl vystaven na ochranu před morovou epidemií. Za návštěvu také stojí nejstarší kamenný dům ve městě, a to děkanský kostel Nejsvětější trojice. Mezi další zajímavosti se bezesporu řadí renesanční fara, františkánský klášter se sbírkou sádrových odlitků antických soch či pomník císaře Josefa II. Hostinné je nejen díky své přírodě ideální k procházkám. Napojit se zde můžete na několik stezek, z nichž nejznámější je Labská stezka, tedy stezka vedoucí kolem Labe. V zimě můžete využít služby skibusů, které vás odvezou do nedalekých skiareálů.

    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací