Ubytování Horní Maršov a okolí

Cena (osoba/noc)

Penzion Iris Krkonoše

Lysečinská14, Horní Maršov
Nabízí bezplatné Wi-Fi a gril, Penzion Iris Krkonoše nabízí pet-přátelské ubytování v Horním Maršově. Hosté si mohou vychutnat v restauraci na místě. Bezplatné parkování je k dispozici na místě. Terasu nebo balkon jsou obsaženy v některých pokojích. TV s plochou obrazovkou je k dispozici. K dispozici je zdarma kyvadlová doprava na místě. Tento penzion má lyžárnu prostor a půjčovna lyžařského vybavení je k dispozici. Karpacz je vzdálené 14 km od penzionu Iris Krkonoš, zatímco Špindlerův Mlýn je 17 km daleko.
879,- za 1 osobu a noc
879,- za 2 osoby a nocHotel Arnika

Obchodní 275, Janské Lázně
(4,2 km od centra Horní Maršov)
Hotel Arnika je cca 400 m od kabinové lanovky na Černou horu a lyžařského areálu s nejdelší sjezdovkou v Čechách. Hotel je zrekonstruovaný, moderní, s letní sluneční terasou, nabízí bezbariérový přístup. K dispozici dětský koutek, wi-fi.
Doporučujeme
Přátelská cena
Poslední rezervace před 22 hodinami.
1300,- za 1 osobu a noc
1300,- za 2 osoby a noc


Pension u Veselých

Velká Úpa 222, Pec pod Sněžkou
(4,9 km od centra Horní Maršov)
Horský Pension u Veselých se nalézá přesně mezi centrem města Pece pod Sněžkou a sjezdovkou. Penzion nabízí 14 pokojů. Zdarma je hostům poskytnuta snídaně formou švédských stolů a Wi-Fi připojení. Využít můžete dalších služeb jako wellness, sauna, vířivka nebo dětský koutek.
Poslední rezervace před 11 hodinami.
1640,- za 1 osobu a noc
1640,- za 2 osoby a nocHotel Atlas

Velka Upa 129, Pec pod Sněžkou
(5,0 km od centra Horní Maršov)
Hotel Atlas (dříve penzion Radium) se nachází v chráněné krajinné oblasti KRNAP. Hotel je nově zrekonstruovaný a disponuje příjemnou restaurací s domácí kuchyní. Nachází se přímo v centru lyžařského areálu Velká Úpa, 50m od lanovky Portášky a je celoročně přístupný autem. Parkovat můžete přímo u hotelu, pro zákazníky hotelu je parkování zdarma, k dispozici je i garážové stání.
1809,- za 1 osobu a noc
1809,- za 2 osoby a noc


Horská chata Jonáš

Spálený Mlýn 46, Dolní Malá Úpa
(5,8 km od centra Horní Maršov)
Chata Jonáš nabízí ubytování v soukromí rodinné chaty s osobním přístupem ke každému hostu, kde se budete cítit jako doma. Jeho poloha v Dolní Malá Úpě je ideálním startem pro výlety na Sněžku a vysokohorské tůry o nejkrásnějších mist Krkonoš. Současně poloha na hranicích s Polskem nabízí možnost výletů na Polskou část Krkonoš tj. do Kowar – park miniatur, katakomby nebo Karpacz – lázně, místo bez gravitace, vodopády, muzeum hraček a sportu atd. Jonáš je stylově vybavená horská chata s krásnou okolní přírodou a rodiným přístupem. K chaloupce patří naše horské kozičky, se kterými rádi seznámíme Vaše děti. Na Jonáši se o Vás stará mladý příjemný kolektiv, jehož cílem je Vaše příjemná dovolená. Jonáš je vhodný místem pro víkendový odpočinek od ruchu měst, aktivní dovolenou či vhodným startem pro objevování krás Krkonoš.
1566,- za 1 osobu a noc
1566,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 70 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací