Ubytování Horní Cerekev a okolí

Cena (osoba/noc)Penzion David

Rooseweltova 10/460, Třešť
(11,6 km od centra Horní Cerekev)
Naši vizí je nabízet cenově přijatelné ubytování v moderně vybavených apartmánech historického domu, který se nachází v bývalé židovské čtvrti města Třeště, 20 km od dálnice Praha-Brno a jen 12 km od historické Telče. V samém sousedství penzionu je rodný dům A.Schumpetera (dnešní muzeum Vysočiny s infocentrem), ca 50 m je zachovalá původní synagoga (dnešní muzeum Franze Kafky) a ca100 m je kostel Svaté Kateřiny Sienské, původně založený jako německý luteránský chrám.
1085,- za 1 osobu a noc
1085,- za 2 osoby a nocKotrba privat

Zachariáše z Hradce 32, Telč
(17,8 km od centra Horní Cerekev)
Kotrba privat nabízí ubytování ve 3 pokojích, nachází se v centru města Telč v historickém domě, je to rohový dům s výhledem na celé náměstí, parkování na vyhrazeném parkovišti, všechny pokoje mají výhled na náměstí je zde i možnost ubytování s pejskem, v domě se nachází pizzerie, restaurace je hned vedle domu
705,- za 1 osobu a noc
913,- za 2 osoby a noc


Hotel Berger

Palackeho 73, Kamenice nad Lipou
(18,4 km od centra Horní Cerekev)
Hotel Berger nabízí svým hostům ubytování v jedenácti prostorných pokojích o celkové kapacitě 23 lůžek. Všechny jsou podlahově vytápěny s vlastní koupelnou Vybaveny jsou sprchovým koutem a WC. Ke standardnímu vybavení pokojů dále patří televize s plochou obrazovkou, satelitní přijímač, pracovní stůl s podložkou pod laptop, minibar, pokojový telefon a fén. V celém hotelu je Wifi připojení zdarma.
Oblíbené
1399,- za 1 osobu a noc
1399,- za 2 osoby a noc


Místa v okolí

Vysočina (9) Telč (1) Telč (4) Třešť (2) Jihlava (1) Batelov (1) Kamenice nad Lipou (1) Bezděkov (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací