Ubytování Horní Cerekev a okolí

Cena (osoba/noc)

Penzion David

Rooseweltova 10/460, Třešť
(11,6 km od centra Horní Cerekev)
Naši vizí je nabízet cenově přijatelné ubytování v moderně vybavených apartmánech historického domu, který se nachází v bývalé židovské čtvrti města Třeště, 20 km od dálnice Praha-Brno a jen 12 km od historické Telče. V samém sousedství penzionu je rodný dům A.Schumpetera (dnešní muzeum Vysočiny s infocentrem), ca 50 m je zachovalá původní synagoga (dnešní muzeum Franze Kafky) a ca100 m je kostel Svaté Kateřiny Sienské, původně založený jako německý luteránský chrám.
1135,- za 1 osobu a noc
1135,- za 2 osoby a nocB&B Nika

Náměstí Zachariáše z Hradce 45, Telč
(17,8 km od centra Horní Cerekev)
Vítejte v Telči ...historickém městečku na pomezí Čech a Moravy v srdci Českomoravské vrchoviny, které leží v polovině staré obchodní cesty z Prahy do Vídně. Městu dominuje renesanční zámek a přilehlé náměstí, na němž se nacházejí i domy z jiných stavebních slohů. Okolí města tvoří téměř nedotčená příroda s krásnými lesy a rybníky. To vše dělá z Telče nejen historicky významnou památku, ale i místo příjemné k odpočinku. Pro svou architektonickou jedinečnost bylo město Telč zařazeno na seznam chráněných památek UNESCO.
1081,- za 1 osobu a noc
 Hotel Berger

Palackeho 73, Kamenice nad Lipou
(18,4 km od centra Horní Cerekev)
Hotel Berger nabízí svým hostům ubytování v jedenácti prostorných pokojích o celkové kapacitě 23 lůžek. Všechny jsou podlahově vytápěny s vlastní koupelnou Vybaveny jsou sprchovým koutem a WC. Ke standardnímu vybavení pokojů dále patří televize s plochou obrazovkou, satelitní přijímač, pracovní stůl s podložkou pod laptop, minibar, pokojový telefon a fén. V celém hotelu je Wifi připojení zdarma.
Oblíbené
1399,- za 1 osobu a noc
1399,- za 2 osoby a noc


Místa v okolí

Vysočina (8) Telč (2) Jižní Čechy (1) Telč (3) Třešť (2) Počátky (2) Jihlava (1) Batelov (1) Kamenice nad Lipou (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací