Ubytování Horní Cerekev a okolí

Cena (osoba/noc)Penzion David

Rooseweltova 10/460, Třešť
(11,6 km od centra Horní Cerekev)
Naši vizí je nabízet cenově přijatelné ubytování v moderně vybavených apartmánech historického domu, který se nachází v bývalé židovské čtvrti města Třeště, 20 km od dálnice Praha-Brno a jen 12 km od historické Telče. V samém sousedství penzionu je rodný dům A.Schumpetera (dnešní muzeum Vysočiny s infocentrem), ca 50 m je zachovalá původní synagoga (dnešní muzeum Franze Kafky) a ca100 m je kostel Svaté Kateřiny Sienské, původně založený jako německý luteránský chrám.
946,- za 1 osobu a noc
946,- za 2 osoby a noc
Apartmány Vojta

Foitova 643, Telč
(17,9 km od centra Horní Cerekev)
Ubytování Telč - Privát v Telči - Penzion "U Vojty" Telč soukromí + pohodlí + čistota + 2 garáže + internet + minibar + pračka + myčka na nádobí + centrální vysavač + striktně nekuřácký privát + žádná domácí zvířata -------- Toto vše a mnohem více očekáváte od ubytování v Telči? Jste na správné adrese! Pokud vás nabídka našeho ubytování Telč zaujala, napište nám na náš e-mail Ubytování - Privát - Penzion Telč, nebo nám zavolejte! Minimální doba ubytování v našem privátu jsou 2 noci. Těšíme se na případnou shledanou v Telči! Vaši hostitelé - Ubytování Telč - Penzion Telč - Privát Napište nám SMS a my Vám sdělíme veškeré informace o Ubytování Telč Více zde: http://www.penzionuvojty.cz/
1406,- za 1 osobu a noc
1406,- za 2 osoby a nocHotel Berger

Palackeho 73, Kamenice nad Lipou
(18,4 km od centra Horní Cerekev)
Hotel Berger nabízí svým hostům ubytování v jedenácti prostorných pokojích o celkové kapacitě 23 lůžek. Všechny jsou podlahově vytápěny s vlastní koupelnou Vybaveny jsou sprchovým koutem a WC. Ke standardnímu vybavení pokojů dále patří televize s plochou obrazovkou, satelitní přijímač, pracovní stůl s podložkou pod laptop, minibar, pokojový telefon a fén. V celém hotelu je Wifi připojení zdarma.
Oblíbené
1399,- za 1 osobu a noc
1399,- za 2 osoby a noc


Místa v okolí

Vysočina (5) Telč (3) Telč (3) Třešť (2) Kamenice nad Lipou (1) Bezděkov (1) Počátky (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací