Ubytování Homole a okolí

Cena (osoba/noc)
Pension a restaurace KA.PR

Tyršova 966, Hluboká nad Vltavou
(12,4 km od centra Homole)
Tříhvězdičkový Pension KA.PR*** nabízí ubytování v malebném jihočeském městečku Hluboká nad Vltavou, vzdáleném osm kilometrů od města České Budějovice. Přímo v centru města nabízíme komfortní ubytování hotelového typu ve 12 pokojích, s výhledem na zámek nebo na golfové hřiště, vybavených koupelnou se sprchovým koutem (vanou), televizí, telefonem, internetovou přípojkou a trezorem.
1190,- za 1 osobu a noc
1490,- za 2 osoby a nocStatek Kloubek

Chabicovice 2, Chabičovice
(14,5 km od centra Homole)
Zajímavou dovolenou můžete prožít na selském statku KLOUBEK z roku 1861 v malé vesničce Chabičovice. Vesnice, která je vzdálená 4,5 km od Českého Krumlova směr Kaplice. 1,2 km od naší vsi je golfový areál Svachova Lhotka, kde je 18-ti jamkové golfové hřiště. Je tam také soukromý pivovar Glockner s báječným pivem Glock. Můžete také vyrazit na procházky nebo sbírat houby a borůvky v nádherných jehličnatých lesích, které ves obklopují.
1700,- za 1 osobu a noc
1700,- za 2 osoby a noc


Penzion Dora

Domoradická 23, Český Krumlov
(14,6 km od centra Homole)
Penzion Dora Vám nabízí ubytování v Českém Krumlově v nově zrekonstruovaném rodinném domě s vlastní zahradou. Penzion se nachází na okraji Českého Krumlova směrem na České Budějovice. Od centra města je vzdálen cca 25 minut pěší chůze nebo 5 minut autem. Hosté mají k dispozici pokoje s vlastním sociálním zařízením a televizí. Dále kompletně vybavenou kuchyni, případně pračku. Na zahradě je zastřešená pergola.Parkování je možno zdarma před domem.
500,- za 1 osobu a noc
850,- za 2 osoby a noc
  • 1 - 15 z 33 hotelů
  • Místa v okolí

    Jižní Čechy (31) Český Krumlov (20) České Budějovice (7) Sedlec (1) Křemže (1) Trhové Sviny (1) Dubné (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací