Ubytování Hluboká nad Vltavou a okolí

Cena (osoba/noc)
Penzion U Štoly

Úsilné 25, Úsilné
(6,8 km od centra Hluboká nad Vltavou)
Hledáte levné ubytování v blízkosti Českých Budějovic? Jste tu správně, náš rodinný penzion v Úsilném. Levné ubytování České Budějovice. Nabízíme útulné pokoje v krásné a klidné lokalitě obce ležící 5 km severně od centra Českých Budějovic. V přilehlé garáži si můžete uschovat Vaše kola. Ideální pro rodinnou dovolenou s dětmi. V blízkém okolí je mnoho příležitostí na výlety za historií, sportovními aktivitami i relaxem.
1027,- za 1 osobu a noc
 
Hotel Lux

Jiráskovo nábřeží 19, České Budějovice
(8,2 km od centra Hluboká nad Vltavou)
Vítejte v naší rodinné prvorepublikové vile (L.P.1933),která se nachází v klidném prostředí na nábřeží řeky Vltavy, 5 min chůze od historického jádra města. Hotýlek, který jsme zde vybudovali, nabízí velké 2-3 lůžkové komfortní pokoje a apartmá, se snahou o zachování původního interiéru, doplněného o nezbytné moderní prvky.
1324,- za 1 osobu a noc
 Hotel Atlas

Kostelní 26, České Budějovice
(8,2 km od centra Hluboká nad Vltavou)
Hotel Atlas najdete v centru Českých Budějovic poblíž hlavní komunikace na Prahu a v těsné blízkosti nového obchodního a zábavního centra IGY. Hostům nabízíme 6 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlek a 1 apartmá. Každý pokoj má samostatné sociální zařízení, apartmán má navíc kuchyňský kout. Cena za ubytování zahrnuje snídani ve formě bufetu (sýr, salám, šunka, máslo, marmeláda, med,kukuřičné lupínky, mléko, pečivo, čaj, káva, džus). K dispozici je snackbar v recepci. V letním období mohou hosté využít ping pongový stůl nebo jen tak posedět na zahradě.
1189,- za 1 osobu a noc
 

Penzion V Centru

Pekárenská 12, České Budějovice
(8,3 km od centra Hluboká nad Vltavou)
Penzion V Centru Vám poskytne příjemné ubytování v centru dění, města České Budějovice. Báječná lokalita, milá recepce, útulné pokoje.TV, WIFI - internet zdarma, vlastní koupelna, mikrovlnka, varná konvice,čajová konvice,lednice,příbory,skleničky,hrnečky,talíře na každém pokoji... to vše je v našem penzionu samozřejmostí.
1216,- za 1 osobu a noc
 

  • 1 - 15 z 31 hotelů
  • Informace

    Město Hluboká nad Vltavou leží v jihočeském kraji na obou březích Vltavy. Historie města je spjatá i s místním zámkem. Právě tento zámek je považován za největší klenot kraje.

    Zámek Hluboká je ideálním cílem pro milovníky historie, romantiky a na své si zde přijdou i vyznavači sportovních aktivit. Zámek vděčí za svoji současnou podobu rodu Schwarzenbergů a mnohdy bývá označován jako nejhezčí zámek v České republice. Se svými 140 místnostmi a 11 věžemi nabízí několik variant prohlídek. Další zastávkou může být ZOO Ohrada, Knížecí dvůr, Alšova jihočeská galerie, židovký hřbitov a další. Pro všechny, kteří chtějí poznávat krásy přírody, je v blízkosti Hluboké nad Vltavou druhý největší rybník Bezdrev. V oblasti je také zpřístupněné golfové hřiště, jež patří mezi nejluxusnější v České republice.

    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací