Ubytování Frenštát pod Radhoštěm a okolí

Cena (osoba/noc)
Penzion pod Bílou Horou

Jarni 333, Kopřivnice
(7,5 km od centra Frenštát pod Radhoštěm)
Penzion pod Bílou Horou *** nabízí 13 pokojů, stravování v restauracích včetně denního menu,přednáškový sál, společenská místnost, parkoviště v hotelu zdarma, bezbariérový přístup, zahrada, cateringové služby,... dále okolí penzionu nabízí kompletní sportovní vyžití včetně koupání na koupališti s tobogánem, tenis, kolo, minigolf, v zimně lyžování v Beskydech, krytý zimní stadion, a jiné
1602,- za 1 osobu a noc
1602,- za 2 osoby a noc


Chata Mir

Dolní Bečva 318, Dolní Bečva
(8,5 km od centra Frenštát pod Radhoštěm)
Chata Mír se nachází v malebném prostředí valašských Beskyd, v nadmořské výšce 710m, přímo pod vrcholem hory Radhošť, která patří mezi hojně vyhledávaná turistická centra. Jediná typická turistická chata v Beskydech prošla nedávno kompletní rekonstrukcí všech prostor, proto se návštěvníci chaty Mír setkají s vysokým komfortem, kdy je však zanechán původní ráz chaty.
1050,- za 1 osobu a noc
1050,- za 2 osoby a noc


Penzion U Zvonu

Štefánikova 4, Nový Jičín
(15,5 km od centra Frenštát pod Radhoštěm)
Penzion se nachází v klidné části historického centra města. Nabízíme 6 jednolůžkových pokojů, 4 dvoulůžkové pokoje a apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním WC, koupelnou se sprchovacím koutem, televizí s příjmem satelitních programů, telefonem a bezplatným internetem. Vlastní parkoviště je přímo u penzionu.
956,- za 1 osobu a noc
 Hotel McLimon

Malostranská 31, Šenov u Nového Jičína
(16,4 km od centra Frenštát pod Radhoštěm)
Vítáme vás u nás. Jsme moderní rodinný hotel v těsné blízkosti města Nový Jičín. Naším cílem a snahou je vám vykouzlit úsměv na tvářích poskytováním kvalitních služeb i naším osobním přístupem. „Nechte se u nás rozmazlit J“ Toto je krédo našeho profesionálního týmu a celého kolektivu.
1450,- za 1 osobu a noc
1650,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 26 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací