Ubytování Domažlice a okolí

Cena (osoba/noc)










Apartmán Staňkov

Rašínova 469, Staňkov
(16,4 km od centra Domažlice)
Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho apartmánu, který se nachází v přízemí rodinného domu ve Staňkově. Přijeďte s rodinou na dovolenou - Pokud chcete během dovolené navštívit západočeské lázně i Šumavu, Plzeň i Chodsko - Domažlice, Horšovský Týn,Klatovy či Švihov nebo Kdyně (aquapark) pak Staňkov má ideální polohu a náš apartmán je oproti hotelu cenově velmi příznivé řešení. Ubytujte se u nás na služební cestě - Budete ve Staňkově či okolí několik týdnů nebo měsíců pracovat, ale nechce se vám každý týden balit a vybalovat všechny vaše věci na hotelu? Chcete více prostoru než hotelové pokoje nebo chcete mít k dispozici vybavenou kuchyňku? Pak je náš apartmán pro vás ta správná volba. Samozřejmostí je zdarma WiFi připojení k internetu a parkování přímo před vchodem. V letních měsících možnost využití krytého bazénu s protiproudem. K dispozici je i posezení přímo před apartmánem. Pro děti jso k dispozici míče, basketbalový koš, plážový tenis
744,- za 1 osobu a noc
821,- za 2 osoby a noc


Informace

Pohraniční město Domažlice patří mezi jedno z turisticky nejatraktivnějších míst západních Čech. Kromě neporušené přírody a bohaté historie, která sahá dokonce až do pravěku, těží město a jeho okolí také ze strategické polohy.

V samotném městě můžete navštívit několik muzeí, kde se vám jistě zalíbí původní hradby městského opevnění či náměstí Domažlic. V blízkém okolí si nenechte ujít kostelík svatého Vavřince na Veselé Hoře. Zaujmout by Vás mohlo také Baldovské návrší či hrádek se sochou Jana Sladkého Koziny. Pokud Vás po náročném dni začnou bolet nohy, není nic jednoduššího, než využít rekreačního zázemí rybníka.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací