Ubytování Chřibská a okolí

Cena (osoba/noc)
Apartmány Rosalka

Stará Oleška 35, Stará Oleška
(12,7 km od centra Chribská)
Penzion Rosalka se nachází uprostřed velmi atraktivního regionu v severních Čechách na rozhraní tří chráněných krajinných oblastí: CHKO Labské pískovce, CHKO České středohoří a CHKO Lužické hory. Je proto ideálním východiskem pro krásné výlety za přírodními zajímavostmi, kulturními památkami i sportovními zážitky. U nás si můžete naplánovat skvělou dovolenou, přičemž nudit se nebudete ani jediný den. Přesto nestihnete vidět všechno, co náš kraj nabízí.
1775,- za 1 osobu a noc
 

Apartments Jožák - Czech Switzerland

Arnoltice 150, Arnoltice u Děčína
(15,8 km od centra Chribská)
Přijeďte strávit Vaši dovolenou nebo pár dní volna do malebné a klidné vesnice Arnoltice na pomezí Českého a Saského Švýcarska, oblasti neskutečné přírodní krásy plné pískovcových skal, roklin, kaňonů, průzračných říček a nekonečných lesů. V Arnolticích najdete dva obchody, hospodu, poštu a obrovské a udržované hřiště pro děti i dospělé. Naše apartmány Vám jistě poslouží jako skvělá základna pro objevování tohoto úchvatného kraje. Jsou ideální pro rodiny s dětmi, ale i páry nebo jednotlivce či velké skupiny. u nás najdete 11 moderních a vkusně zařízených apartmánů jednotlivé apartmány ubytují 2 až 5 osob, celková kapacita je 36 lůžek všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyň, koupelnu s WC a satelitní TV velká oplocená zahrada se zastřešeným posezením, ohništěm a grilem parkování v areálu zdarma kvalitní WI-FI signál v celém areálu zdarma úschovna kol, kočárků nebo jiného vybavení turistické informace (mapy, brožury apod.) volně k dispo
1201,- za 1 osobu a noc
1201,- za 2 osoby a noc


Resort Malevil

Heřmanice v Podještědí 280, Jablonné v Podještědí
(17,7 km od centra Chribská)
Zalíbí-li se Vám na MALEVILU natolik, že budete chtít pobýt, není problém. Nabízíme Vám ubytování buď přímo v hotelu v areálu Malevilu, či v přilehlých komfortních srubech, ve dvou malevilských penzionech nebo ve čtyřech plně vybavených lužických chalupách, které jsou v blízkosti MALEVILU. Záleží jen na Vás, co si vyberete, protože každé z těchto míst má své kouzlo: V hotelových pokojích jste přímo v srdci areálu, sruby jsou obklopeny lesem, penziony Hrad a Pražačka jsou výborné pro ty z Vás, kteří plánujete pobyt ve větší skupině a chalupy jsou ideální na delší pobyty s rodinou nebo skupinou přátel. Potěšíme i majitele pejsků a dalších domácích mazlíčků – přijeďte s nimi, nenechávejte je doma. Děti si můžou hrát v dětském koutku, na dětském hřišti, můžou se koupat v bazénu, krmit zvířátka v naší ZOO nebo skákat na trampolínách.
2243,- za 1 osobu a noc
2243,- za 2 osoby a noc


Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací