Ubytování Chabičovice a okolí

Cena (osoba/noc)

Statek Kloubek

Chabicovice 2, Chabičovice
Zajímavou dovolenou můžete prožít na selském statku KLOUBEK z roku 1861 v malé vesničce Chabičovice. Vesnice, která je vzdálená 4,5 km od Českého Krumlova směr Kaplice. 1,2 km od naší vsi je golfový areál Svachova Lhotka, kde je 18-ti jamkové golfové hřiště. Je tam také soukromý pivovar Glockner s báječným pivem Glock. Můžete také vyrazit na procházky nebo sbírat houby a borůvky v nádherných jehličnatých lesích, které ves obklopují.
2400,- za 1 osobu a noc
2400,- za 2 osoby a nocPenzion Dora

Domoradická 23, Český Krumlov
(2,2 km od centra Chabičovice, Mirkovice)
Penzion Dora Vám nabízí ubytování v Českém Krumlově v nově zrekonstruovaném rodinném domě s vlastní zahradou. Penzion se nachází na okraji Českého Krumlova směrem na České Budějovice. Od centra města je vzdálen cca 25 minut pěší chůze nebo 5 minut autem. Hosté mají k dispozici pokoje s vlastním sociálním zařízením a televizí. Dále kompletně vybavenou kuchyni, případně pračku. Na zahradě je zastřešená pergola.Parkování je možno zdarma před domem.
500,- za 1 osobu a noc
850,- za 2 osoby a noc
Penzion U Kominíka

Zámek 57, Český Krumlov
(3,5 km od centra Chabičovice, Mirkovice)
Penzion U Kominíka se nachází v historickém centru Českého Krumlova při hlavním vstupu do areálu zámku. Dům je pozdně gotického původu, což dokládají zachované sklepy s přetínanými portálky. Penzion je vhodný pro romantický pobyt v srdci Českého Krumlova.Městský poplatek není zahrnut v ceně ubytování a je hrazený na místě
1690,- za 1 osobu a noc
1690,- za 2 osoby a noc

Dům U Tří Havranů

Latrán 46, Český Krumlov
(3,6 km od centra Chabičovice, Mirkovice)
Penzion U Tří Havranů se nachází přímo v historickém centru města Českého Krumlova v blízkosti vstupu do areálu Státního hradu a zámku Český Krumlov u Červené brány. V ceně ubytován je Wi-Fi připojení a snídaně zdarma. Městský poplatek není zahrnut v ceně ubytování a je hrazený na místě.
1490,- za 1 osobu a noc
1990,- za 2 osoby a noc
Pension Závodský

Českobratrská 57, Český Krumlov
(3,8 km od centra Chabičovice, Mirkovice)
Pension Závodský se nachází v klidné části Českého Krumlova, cca 7 minut chůze od historického centra a vlakového nádraží. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a TV/SAT. K dispozici je bezplatné parkování před domem, možno pronajmout garáž. Wi-Fi, snídaně a zvířecí společníci zdarma.
490,- za 1 osobu a noc
990,- za 2 osoby a noc
  • 1 - 15 z 33 hotelů
  • Místa v okolí

    Jižní Čechy (31) Lipno (1) Český Krumlov (20) České Budějovice (5) Kaplice (3) Rožmberk nad Vltavou (1) Trhové Sviny (1) Dubné (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací