Ubytování Český Těšín a okolí

Cena (osoba/noc)

Penzion Mlýn

Ropice 68, Ropice
(5,8 km od centra Český Těšín)
Dovolujeme si Vás pozvat do útulného Penzionu Mlýn Ropice s nádechem starého vodního mlýnu, který se nachází v krásném lesnatém prostředí přímo pod golfovým areálem. Útulný penzion s nádechem starého vodního mlýnu se nachází v blízkosti říčního toku Ropičanka, cca 5 min. autem ke golfové klubovně. Poloha penzionu umocňuje pohodový relax po sportovních aktivitách jako golf, cyklistika, turistika atd. Umožňuje ubytování pro 17 hostů v sedmi pokojích a jednom apartmánu.
1459,- za 1 osobu a noc
 
TennisHill Havířov

Padlých hrdinů 401/10a, Horní Těrlicko
(11,2 km od centra Český Těšín)
V nově postaveném pensionu Vám nabízíme 2, 3 a 4 lůžkové pokoje. Nabízíme možnost krátkodobého i dlouhodobého pronájmu. Celková kapacita pensionu je 15 lůžek. Ubytování je vhodné pro turisty, studenty i firemní zaměstnance. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (wc, sprchový kout), tv, wi-fi. Tři pokoje jsou vybaveny malou kuchyňkou. V přilehlé tělocvičně je možnost hraní sálových sportů (florbal, pin-pong, badminton a další). Relax centrum je vybavena saunou s ochlazovacím kýblem a masážemi.
1000,- za 1 osobu a noc
1000,- za 2 osoby a nocChalupa Na Křemence

Tyra 128, Třinec
(14,9 km od centra Český Těšín)
Chalupa Na Křemence je stylově zařízená dřevěnice, ve které nabízíme celoroční ubytování. Chalupa se nachází v Těšínských Beskydech na území chráněné krajinné oblasti v obci Tyra. Je to malá podhorská obec nedaleko Třince s rekreačním charakterem, kde jsou hospody a restaurace, tenisové kurty, veřejné hřiště na tenis, volejbal, nohejbal a basketbal. V okolí chalupy se najdete značené cyklostezky a turistické trasy. Na nedalekém Javorovém vrchu se nachází turistická chata a ski areál. Lze se tam dostat pěšky nebo lanovou dráhou. Z vrcholu vedou cyklo a turistické trasy. Část z nich se v zimě upravují pro běžky. V Chalupě Na Křemence můžete prožít pohodovou dovolenou nebo příjemný víkendový pobyt.
567,- za 1 osobu a noc
 
Chata Javorový Vrch

Tyra 58, Tyra
(16,1 km od centra Český Těšín)
Chata Javorový vrch v nadmořské výšce 960 m nabízí velmi příjemné a útulné ubytování s překrásnými výhledy na Beskydy a nejen to. Za jasného počasí, můžete spatřit, Tartry nebo třeba Praděd. Javorový vrch je výchozím bodem, pro cyklo-turistiku i turistiku po širokém okolí. Ubytovat se můžete na Turistické chatě nebo na samostatně stojící Lyžařské chatě. Celková ubytovací kapacita Javorového vrchu je kolem 80 lůžek. K ubytování se můžete zvolit formu stravování dle vašeho přání. Přijďte si k nám odpočinout i zasportovat. Rádi Vás přivítáme.
676,- za 1 osobu a noc
676,- za 2 osoby a noc

  • 1 - 15 z 16 hotelů
  • Místa v okolí

    Severní Morava a Slezsko (12) Beskydy (2) Havířov (3) Karviná (2) Ropice (2) Vělopolí (1) Soběšovice (1) Těrlicko (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací