Ubytování Česká Skalice a okolí

Cena (osoba/noc)Penzion Jelínek

Palackého 504, Opočno
(14,3 km od centra Česká Skalice)
Penzion Jelínek vítá všechny, kteří se vydají na služební cestu i celé rodiny, které přijely za odpočinkem. Útulné ubytování najdete přímo pod Orlickými horami, v malebném městě Opočně, které je jedním z nejstarších měst v České republice. První datovaná zmínka je již z roku 1068 v Kosmově kronice. Místní renesanční zámek s nádherným anglickým parkem je jak stvořený k romantickým procházkám. Je tu prostě krásně.
949,- za 1 osobu a noc
1385,- za 2 osoby a nocPenzion Adriana

Opočenská ul. 91, Dobruška
(14,5 km od centra Česká Skalice)
Rodinný penzion Adriana nabízí pohodlné ubytování v Dobrušce v Orlických horách. Přesněji v podhůří Orlických hor, protože městečko Dobruška je jejich nejkrásnější vstupní bránou. Penzion poskytuje nadstandardní ubytování, apartmány mají ložnice, kuchyně a sociální zařízení, prosvětlené pokoje jsou vybavené novým dřevěným nábytkem. Hledáte-li ubytování ve městě Dobruška nebo v blízkosti okolních měst Opočno či Nové město nad Metují, zarezervujte si u nás pokoj!
522,- za 1 osobu a noc
874,- za 2 osoby a nocInformace

Česká Skalice, město s asi 5 tisíci obyvateli, naleznete v Královéhradeckém kraji. V blízkém okolí můžete nalézt větší města, jako je Náchod, Červený Kostelec či Jaroměř. Jednou z nejnavštěvo­vanějších lokalit nedaleko tohoto města je Babiččino údolí.

V České Skalici naleznete řadu krásných míst – vodní nádrž Rozkoš, zvanou Východočeské moře, si užijete zejména za horkých letních dnů. Město skýtá řadu krásných míst a pamětihodností, jako je například Kostel Nanebevzetí Panny Marie, jednopatrová stará fara, pomník Boženy Němcové či vojenský hřbitov z roku 1866. V těsné blízkosti České Skalice můžete navštívit město Ratibořice, kde Vás uchvátí Babiččino údolí, empírový zámek nebo lovecký zámeček.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací