Ubytování Česká Skalice a okolí

Cena (osoba/noc)Chaty u rybníka Brodský

U Brodského 1226 Červený Kostelec, Červený Kostelec
(9,3 km od centra Česká Skalice)
Nabízíme o ubytování ve třech chatách umístěných v pěkném prostředí na okraji lesa asi 50m od břehu rybníka Brodský. V areálu je bazén o průměru 3,6m s hloubkou 1m, který mohou využívat rekreanti ze všech tří chat. Pozemek je oplocen, u každé chaty je parkoviště. Volný čas můžete trávit u táboráku, děti na houpačce a na pískovišti. Jedná se o turisticky velmi zajímavý kraj podhůří Krkonoš a Orlických hor vhodný pro podnikání zajímavých výletů. Vedou zde desítky kilometrů značených turistických tras a cyklostezek.
1200,- za 1 osobu a noc
1200,- za 2 osoby a noc


Informace

Česká Skalice, město s asi 5 tisíci obyvateli, naleznete v Královéhradeckém kraji. V blízkém okolí můžete nalézt větší města, jako je Náchod, Červený Kostelec či Jaroměř. Jednou z nejnavštěvo­vanějších lokalit nedaleko tohoto města je Babiččino údolí.

V České Skalici naleznete řadu krásných míst – vodní nádrž Rozkoš, zvanou Východočeské moře, si užijete zejména za horkých letních dnů. Město skýtá řadu krásných míst a pamětihodností, jako je například Kostel Nanebevzetí Panny Marie, jednopatrová stará fara, pomník Boženy Němcové či vojenský hřbitov z roku 1866. V těsné blízkosti České Skalice můžete navštívit město Ratibořice, kde Vás uchvátí Babiččino údolí, empírový zámek nebo lovecký zámeček.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací