Ubytování Česká Skalice a okolí

Cena (osoba/noc)
Chaty u rybníka Brodský

U Brodského 1226 Červený Kostelec, Červený Kostelec
(9,3 km od centra Česká Skalice)
Nabízíme o ubytování ve třech chatách umístěných v pěkném prostředí na okraji lesa asi 50m od břehu rybníka Brodský. V areálu je bazén o průměru 3,6m s hloubkou 1m, který mohou využívat rekreanti ze všech tří chat. Pozemek je oplocen, u každé chaty je parkoviště. Volný čas můžete trávit u táboráku, děti na houpačce a na pískovišti. Jedná se o turisticky velmi zajímavý kraj podhůří Krkonoš a Orlických hor vhodný pro podnikání zajímavých výletů. Vedou zde desítky kilometrů značených turistických tras a cyklostezek.
1600,- za 1 osobu a noc
1600,- za 2 osoby a noc
Penzion Jelínek

Palackého 504, Opočno
(14,3 km od centra Česká Skalice)
Penzion Jelínek vítá všechny, kteří se vydají na služební cestu i celé rodiny, které přijely za odpočinkem. Útulné ubytování najdete přímo pod Orlickými horami, v malebném městě Opočně, které je jedním z nejstarších měst v České republice. První datovaná zmínka je již z roku 1068 v Kosmově kronice. Místní renesanční zámek s nádherným anglickým parkem je jak stvořený k romantickým procházkám. Je tu prostě krásně.
2055,- za 1 osobu a noc
 Penzion Adriana

Opočenská ul. 91, Dobruška
(14,5 km od centra Česká Skalice)
Rodinný penzion Adriana nabízí pohodlné ubytování v Dobrušce v Orlických horách. Přesněji v podhůří Orlických hor, protože městečko Dobruška je jejich nejkrásnější vstupní bránou. Penzion poskytuje nadstandardní ubytování, apartmány mají ložnice, kuchyně a sociální zařízení, prosvětlené pokoje jsou vybavené novým dřevěným nábytkem. Hledáte-li ubytování ve městě Dobruška nebo v blízkosti okolních měst Opočno či Nové město nad Metují, zarezervujte si u nás pokoj!
865,- za 1 osobu a noc
 


  • 1 - 15 z 16 hotelů
  • Informace

    Česká Skalice, město s asi 5 tisíci obyvateli, naleznete v Královéhradeckém kraji. V blízkém okolí můžete nalézt větší města, jako je Náchod, Červený Kostelec či Jaroměř. Jednou z nejnavštěvo­vanějších lokalit nedaleko tohoto města je Babiččino údolí.

    V České Skalici naleznete řadu krásných míst – vodní nádrž Rozkoš, zvanou Východočeské moře, si užijete zejména za horkých letních dnů. Město skýtá řadu krásných míst a pamětihodností, jako je například Kostel Nanebevzetí Panny Marie, jednopatrová stará fara, pomník Boženy Němcové či vojenský hřbitov z roku 1866. V těsné blízkosti České Skalice můžete navštívit město Ratibořice, kde Vás uchvátí Babiččino údolí, empírový zámek nebo lovecký zámeček.

    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací