Ubytování Černý Důl a okolí

Cena (osoba/noc)
Apartmán Javor

Pec pod Snezkou 335, Pec pod Sněžkou
(5,9 km od centra Černý Důl)
Každý máme svou představu o tom, jak by měl vypadat alpský standard ubytování. Představa je jedna věc a realita většinou pak druhá. Kdekdo slibuje něco, co pak neumí zrealizovat. U nás je to obráceně. Nemusíme se podbízet a nahrazovat ústupky od ideální představy slovy. My víme, že alpský standard apartmánového ubytování opravdu nabízíme. To vám bude jasné již po krátké exkurzi webu. A co teprve až se ubytujete? Naše ubytování je na nejzajímavějších místech s výhledem do údolí. V nejoblíbenějších lokalitách Pec pod Sněžkou, Harrachov nebo Špindlerův Mlýn pro vás zajistíme příjemný pobyt v apartmánových bytech nedávno dostavěných domů. Stačí si jen vybrat lokalitu, apartmán, termín a udělat rezervaci. Vše on-line, uživatelsky pohodlně s virtuální prohlídkou každého apartmánu. Podstatné je to, že všude pak naleznete stejný standard, stejnou záruku pohodlí, stejný "alpský" zážitek. Zážitek z moderně vybaveného bytu s kompletně zařízenou kuchyní, podzemním parkováním, dochozí vzdálen
1200,- za 1 osobu a noc
1400,- za 2 osoby a noc

  • 1 - 15 z 33 hotelů
  • Informace

    Městys Černý Důl patří do Královehradeckého kraje a spadá pod okres Trutnov. Trvale tu žije asi 800 obyvatel, ale díky turistickému ruchu se tu každoročně pohybuje daleko více lidí. Místní jsou připraveni ubytovat až 2000 dalších osob.

    Obec má velmi výhodnou polohu, která těží z blízkosti Černé hory. V zimě si vyberete hned z několika kvalitních skiareálů a v létě se zase vydáte na kolo, na horskou túru nebo k vodě. Příroda východních Krkonoš vás jistě nezklame a kromě několika pamětihodností v Černém Dole se můžete vydat i do okolí a prohlédnout si další přírodní zajímavosti. V blízkosti obce se nachází vápencové lomy a o těžbě byla zřízena i naučná stezka, která vede po okolí. Navštívit ale můžete i kostel sv. Michaela nebo hotel Pošta. Tento hotel stojí přímo na náměstí, nachází se v nádherné historické budově a kromě příjemného ubytování se tu i dobře najíte.

    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací