Ubytování Černý Důl a okolí

Cena (osoba/noc)
Apartmán Javor

Pec pod Snezkou 335, Pec pod Sněžkou
(5,9 km od centra Černý Důl)
Každý máme svou představu o tom, jak by měl vypadat alpský standard ubytování. Představa je jedna věc a realita většinou pak druhá. Kdekdo slibuje něco, co pak neumí zrealizovat. U nás je to obráceně. Nemusíme se podbízet a nahrazovat ústupky od ideální představy slovy. My víme, že alpský standard apartmánového ubytování opravdu nabízíme. To vám bude jasné již po krátké exkurzi webu. A co teprve až se ubytujete? Naše ubytování je na nejzajímavějších místech s výhledem do údolí. V nejoblíbenějších lokalitách Pec pod Sněžkou, Harrachov nebo Špindlerův Mlýn pro vás zajistíme příjemný pobyt v apartmánových bytech nedávno dostavěných domů. Stačí si jen vybrat lokalitu, apartmán, termín a udělat rezervaci. Vše on-line, uživatelsky pohodlně s virtuální prohlídkou každého apartmánu. Podstatné je to, že všude pak naleznete stejný standard, stejnou záruku pohodlí, stejný "alpský" zážitek. Zážitek z moderně vybaveného bytu s kompletně zařízenou kuchyní, podzemním parkováním, dochozí vzdálen
1500,- za 1 osobu a noc
1700,- za 2 osoby a noc
IT Centrum Apartments

Krkonošská 16, Vrchlabí
(7,1 km od centra Černý Důl)
Apartmány IT CENTRUM Vrchlabí jsou ideálním ubytováním v Krkonoších. Apartmány leží v posledním patře obchodního komplexu IT CENTRUM, který sousedí se zámkem a zámeckým parkem ve Vrchlabí. Ubytování v našich apartmánech o rozloze až 85 m² je ideální pro rodiny, nabízíme celkem až 60 lůžek v deseti vybavených apartmánech a dvou dvoulůžkových pokojích. I přesto, že ubytování je v centru Vrchlabí, tak do malebné horské přírody je to pár minut pěšky. Skiareál Herlíkovice Bubákov nebo Kněžický vrch je pouze 5 minut cesty autem, stejně tak běžecké tratě a cyklostezky. Do Špindlerova Mlýna je to pouhých 15 minut autem. Apartmány IT CENTRUM Vám nabízejí alternativu k velkým neosobním hotelům.
447,- za 1 osobu a noc
893,- za 2 osoby a noc


Hotel Zelená Marina

Prazska st. 594, Vrchlabí
(7,3 km od centra Černý Důl)
Hotel Zelená Marina**** vznikl přestavbou původní městské vily a přístavbou nové části, nachází se kousek od náměstí, nabízí 10pokojů, bufetové snídaně, parkování v uzavřeném areálu, úschovnu, hotelovou saunu, restaurace jsou vzdálené už od 50m od hotelu, v okolí 2 golfová hřiště, množství výletů do krajiny, vyhlídkové lety, městské koupaliště, jízda na kole či na kon,i samozřejmostí jsou sjezdovky a jiné
1174,- za 1 osobu a noc
2220,- za 2 osoby a noc  • 1 - 15 z 40 hotelů
  • Informace

    Městys Černý Důl patří do Královehradeckého kraje a spadá pod okres Trutnov. Trvale tu žije asi 800 obyvatel, ale díky turistickému ruchu se tu každoročně pohybuje daleko více lidí. Místní jsou připraveni ubytovat až 2000 dalších osob.

    Obec má velmi výhodnou polohu, která těží z blízkosti Černé hory. V zimě si vyberete hned z několika kvalitních skiareálů a v létě se zase vydáte na kolo, na horskou túru nebo k vodě. Příroda východních Krkonoš vás jistě nezklame a kromě několika pamětihodností v Černém Dole se můžete vydat i do okolí a prohlédnout si další přírodní zajímavosti. V blízkosti obce se nachází vápencové lomy a o těžbě byla zřízena i naučná stezka, která vede po okolí. Navštívit ale můžete i kostel sv. Michaela nebo hotel Pošta. Tento hotel stojí přímo na náměstí, nachází se v nádherné historické budově a kromě příjemného ubytování se tu i dobře najíte.

    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací