Ubytování Černý Důl a okolí

Cena (osoba/noc)Pension Salma

221, Černý Důl
Pension SALMA Rodinný pension Salma se nachází v Černém Dole 100m od centra městyse a pouhých 150 metrů od nejbližší sjezdovky. Nedaleko pensionu je obchod s potravinami, restaurace, infocentrum. Pension disponuje 2,3, a 4lůžkovými pokoji s vlastním soc. zařízením a TV/SAT. Hosté mají k dispozici parkoviště přímo před pensionem, bezplatné wifi ve všech částech pensionu, lyžárnu s vysoušečem bot a plně vybavenou kuchyň s velkou spol. místností. Ve společenské místnosti je malý dětský koutek, stolní fotbal a playstation. Po dohodě poskytujeme snídaně. V létě je hostům k dispozici zahrada s ohništěm a posezením, bazén, pro děti trampolína, houpačka a klouzačka. Penzion je v provozu celý rok.
892,- za 1 osobu a noc
 
Hotel Lidická bouda

Pec pod Sněžkou 217, Pec pod Sněžkou
(4,2 km od centra Černý Důl)
Na jednom z krkonošských hřebenů ve výšce 1 100 m nad mořem, přímo nad údolím Pece pod Sněžkou, se nachází nově zrekonstruovaný hotel Lidická bouda, který nabízí zájemcům o horské prostředí velmi kvalitní ubytování v Krkonoších, včetně zajištění dalších doprovodných služeb.
V blízkosti sjezdovky
1622,- za 1 osobu a noc
1622,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 118 hotelů
  • Informace

    Městys Černý Důl patří do Královehradeckého kraje a spadá pod okres Trutnov. Trvale tu žije asi 800 obyvatel, ale díky turistickému ruchu se tu každoročně pohybuje daleko více lidí. Místní jsou připraveni ubytovat až 2000 dalších osob.

    Obec má velmi výhodnou polohu, která těží z blízkosti Černé hory. V zimě si vyberete hned z několika kvalitních skiareálů a v létě se zase vydáte na kolo, na horskou túru nebo k vodě. Příroda východních Krkonoš vás jistě nezklame a kromě několika pamětihodností v Černém Dole se můžete vydat i do okolí a prohlédnout si další přírodní zajímavosti. V blízkosti obce se nachází vápencové lomy a o těžbě byla zřízena i naučná stezka, která vede po okolí. Navštívit ale můžete i kostel sv. Michaela nebo hotel Pošta. Tento hotel stojí přímo na náměstí, nachází se v nádherné historické budově a kromě příjemného ubytování se tu i dobře najíte.

    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací