Ubytování Čelákovice a okolí

Cena (osoba/noc)U Bláhů

Husova 66, Šestajovice
(7,9 km od centra Čelákovice)
V našem penzionu nabízíme moderní a komfortní ubytování. Dle vašeho přání vám připravíme snídani, polopenzi i plnou penzi. Samozřejmostí je bezbariérový přístup nejen do penzionu, ale i restaurace a cukrárny, možnost parkování na našem monitorovaném parkovišti a WiFi v celém areálu. Po dohodě je možno ubytovat i vašeho čtyřnohého miláčka. Všechny vnitřní prostory penzionu včetně restaurace a cukrárny jsou nekuřácké.
1027,- za 1 osobu a noc
1027,- za 2 osoby a noc


Penzion Kotvas

5.května 52/23, Milovice
(12,0 km od centra Čelákovice)
Rodinný penzion se nachází v klidném prostředí v obci Milovice nad Labem vzdáleného 30 km od Prahy a nabízí nadstandardní a cenově dostupné ubytování v soukromí v nově vybudovaných apartmánech. Ubytování nabízí komfort pro jednotlivce, páry i pro skupiny, je zvláště vhodné pro montéry se služebními vozy plných nákladu ale i pro manažery se svými dražšími vozy, jelikož jako jediní v Milovicích nabízíme uzavřené parkoviště s elektrickou bránou. Nabízíme ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a připojení Wifi. Pokoje se nachází v patře a v přízemí, kde je na společné chodbě kuchyňský kout, kde máte k dispozici lednici, vařič, rychlovarnou konvici a mikrovlnnou troubu. Penzion má celoroční provoz. Možnost stravování je v nedaleké naší restauraci u Farkačů. Poloha penzionu je ideální hlavně pro návštěvníky zábavného parku Mirakulum, lyžařského a snowboardového trenažéru , jediného ve východní Evropě, a pro návštěvníky i vystavovatele výstaviště v Lysé nad Labem. Svojí pol
Poslední rezervace před 2 hodinami.
920,- za 1 osobu a noc
920,- za 2 osoby a noc
  • 1 - 15 z 19 hotelů
  • Místa v okolí

    Hlavní město Praha (11) Střední Čechy (7) Praha-východ (1) Praha (10) Škvorec (2) Lhota (1) Milovice (1) Říčany (1) Sadská (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací