Ubytování Bukovany a okolí

Cena (osoba/noc)
Penzion Atmosfera

T. G. Masaryka 59/112, Loket
(13,1 km od centra Bukovany)
Penzion Atmosfera nabízí stylové ubytování pro 15 osob, nachází se na náměstí starobylého města Loket, k penzionu patří i sluneční terasa s příjemným posezením, penzion organizuje pořádání různých akcí na radě Loket jako jsou například firemní večírky, plesy, hostiny a jiné, dále je v nabídce půjčovna velkého party stanu a cateringové služby, parkování je zdarma
1352,- za 1 osobu a noc
 
Pension Kamenný Dvůr

Nový Drahov 18, Františkovy Lázně
(13,4 km od centra Bukovany)
Ubytování penzion Kamenný Dvůr Františkovy Lázně: Penzion Kamenný Dvůr se nachází v lázeňském a turisticky vyhledávaném městě Františkovy Lázně. Penzion jehož součástí je také stylová restaurace, nabízí komplexní služby na hotelové úrovni. Pokoje moderního penzionu Kamenný Dvůr jsou všechny zařízeny v retro stylu. Součástí každého z nich je stylový nábytek, vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, umyvadlem a koupelnovými doplňky, barevný LCD televizor se satelitním příjmem, telefon a lednička.
1297,- za 1 osobu a noc
1297,- za 2 osoby a nocHrad Vildstejn

Hrad Vildštejn, Skalná
(15,1 km od centra Bukovany)
Hledáte hotel, penzion či ubytovnu? Nemáme, nenabízíme. Máme pro vás však připravené přenocování v naší nocležně, v domku, který je na nádvoří areálu hradu. Nejbližší sousedé, zvířátka domácí i divoká. Pokoje se samostatným vstupem. Všechny pokoje s toaletou a sprchovým koutem. Pokoje máme dvoulůžkový, třílůžkový, čtyřlůžkový i apartmán. Rádio ani televizi u nás nehledejte, dobře si odpočiňte, snídani dejte, jen v dobrém vzpomínejte.
1027,- za 1 osobu a noc
1027,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 24 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací