Ubytování Bohuňov a okolí

Cena (osoba/noc)


U Pramene Virskeho Vanku

Vír 29, Vír
(9,1 km od centra Bohuňov)
Zamiřte na Vysočinu do Víru, kde turismus kvetl již za první republiky a kde brněnská smetánka trávila horká léta na březích řeky Svratky. Odpočněte si od městského ruchu a ubytujte se v soukromí našeho krásného historického stavení Co vám můžeme nabídnout? Ubytování v nově zrekonstruovaném stavení, tehdejší známé „Šťastného výletní restauraci“ z dob první republiky Příjemnou atmosféru, moderní pokoje a nikým nerušený klid Mnoho krásných cílů v nejbližším okolí, které nadchnou každého turistu Relaxační masáže, které přijdou vhod nejen po návratu z výletů po okolí
2972,- za 1 osobu a noc
2972,- za 2 osoby a noc

Guest House Restaurant Na Čechách

Krouhev 3 Lačnov U Poličky, Korouhev
(11,9 km od centra Bohuňov)
Penzion Na Čechách se nachází na břehu řeky Svratky, v malebné vísce Lačnov u Poličky, na hranici Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy na Vysočině. Disponuje pěti pokoji, restaurantem, salonkem a venkovním posezením v zahradě. Penzion Na Čechách je součástí soukromého pozemku spolu s farmou zvířat, vlastním chovem muflona, ovcí, koz, oflonů, slepic, králíků a koní. Zvěř je oddělena od penzionu ohradami, penzion od okolních stavení lukami, řekou Svratkou a Bílým potokem. Tudíž nabízí mimořádnou míru soukromí a klidu.
1405,- za 1 osobu a noc
 Místa v okolí

Vysočina (6) Východní Čechy (2) Královéhradecko (1) Vír (2) Nové Město na Moravě (2) Unčín (1) Ujčov (1) Bystré (1) Korouhev (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací