Ubytování Bludov a okolí

Cena (osoba/noc)Hotel Pod Radnicí

Langrova 29, Šumperk
(4,1 km od centra Bludov)
Náš nově zrekonstruovaný hotel se nachází v těsné blízkosti centra města Šumperk a svým hostům nabízí útulné a plně vybavené pokoje. Samotné centrum města i blízké okolí láká k výletům a na své si přijde opravdu každý. Rodiny mohou navštívit nedaleké Velké Losiny, nechvalně proslulé čarodějnickými procesy nebo Ski areál Kouty. Páry potěší romantické prostředí lázní Velké Losiny.
790,- za 1 osobu a noc
1190,- za 2 osoby a noc
Švihák lázeňský

Rudé armády 37, Velké Losiny
(13,4 km od centra Bludov)
Příjemné ubytování v krásném penzionu pro rodiny s dětmi. V penzionu si můžete vybrat ze 13 pokojů s kvalitními lůžky, vlastním sociálním zařízením, TV a WiFi. K dispozici dětský koutek, Wii konzole nebo zahrada na grilování s dětským hřištěm a bazénem.
Poslední rezervace před 3 dny.
500,- za 1 osobu a noc
1000,- za 2 osoby a noc


Penzion Eva

Sobotín 177, Sobotín
(13,9 km od centra Bludov)
Ubytování v soukromí Penzion Eva Sobotín. Objekt je postaven uprostřed malé obce Sobotín nedaleko známých lázní Velké Losiny. Toto lázeňské městečko je známo především pověstnými čarodějnickými procesy v 17. století, které se odehrávaly na zdejším zámku. Dům najdete u silnice č. 11 ze Šumperka na Ostravu asi 10 km od Šumperka. Objekt je od silnice vzdálen 50 m a je chráněn zelenou stěnou.
1567,- za 1 osobu a noc
1567,- za 2 osoby a noc


Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací