Ubytování Blovice a okolí

Cena (osoba/noc)

Hotel Na Statku Mirošov

Ke Čtrnáctce 215, Mirošov
(15,0 km od centra Blovice)
V našem tříhvězdičkovém hotelu Na Statku se harmonicky prolíná romantika historického hospodářství s komfortem moderního ubytovánía restaurace. Obklopen malebnou krajinou v okolí Mirošova na Rokycansku vítá pravidelné hosty i zbloudilé pocestné. Hostí je vybranou českou kuchyní, delikátními steaky a lahodným moravským vínem, baví živou hudbou a veselou společností a dopřává jim nerušeného spánku v útulných jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Zní to jako pohádka? Objednejte si u nás nocleh nebo zajděte na večeři a uvěříte.
827,- za 1 osobu a noc
1241,- za 2 osoby a noc


Congress Center PARKHOTEL Plzeň

U Borského parku 31, Plzeň
(19,6 km od centra Blovice)
Hotel Congress Center PARKHOTEL Plzeň**** nabízí příjemné ubytování s komplexními službami. Vhodné pro pořádání větších akcí. Hotel nabízí Wi-fi připojení, snídaně, fitness, garážované parkování a v letních měsících bazén zdarma v ceně ubytování.
Ubytování s venkovním bazénem
Poslední rezervace před 3 dny.
1829,- za 1 osobu a noc
2289,- za 2 osoby a noc
Místa v okolí

Plzeňsko a Český les (5) Plzeň (4) Mirošov (1)

Informace

Blovice, rodiště autora české (dříve československé) vlajky – Jaroslava Kursy, se nachází v Plzeňském kraji. Město nabízí kulturní i sportovní vyžití, to vše ve vzdálenosti přibližně 25 kilometrů od tepající Plzně.

V obci naleznete mnoho kulturních památek – například krásný barokní kostel sv. Jana Evangelisty, hrobku Kolovratů a Pálffyů, sochu sv. Jana Nepomuckého či významný zámek Hradiště, v němž sídlí Muzeum jižního Plzeňska. Blovice Vám však nabídnou mnohem více – například několik památkově chráněných domů, každý v jiném architektonickém stylu a z jiného období. Okolní příroda Vás jistě uchvátí a nabídne Vám mimo krásné přírody také možnost sportovního vyžití.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací