Ubytování Blovice a okolí

Cena (osoba/noc)

Farma Moulisových

Milínov 23, Nezvěstice
(7,2 km od centra Blovice)
abízíme ubytování na ekologické farmě v penzionu rodinného charakteru, ve kterém si můžete vybrat ze tří apartmánů s celkovou kapacitou 23 lůžek. Apartmán Josef, František a Jaroslav jsou zařízeny stylovým dřevěným nábytkem s dřevěnou podlahou a v mezonetovém apartmánu Josef jsou umístěna kachlová kamna s pecí. Každý apartmán má plně vybavenou kuchyň s jídelnou a obývací pokoj. Samozřejmostí je televize a v celém penzionu možnost bezplatného připojení k internetu. Pro informaci o ceně ubytování a obsazenosti si můžete nezávazně vyplnit rezervační formulář. Protože se neustále snažíme vylepšovat naše služby, lze u nás nově platit platební kartou.
1992,- za 1 osobu a noc
1992,- za 2 osoby a nocMísta v okolí

Plzeňsko a Český les (4) Plzeň (3) Nezvěstice (1)

Informace

Blovice, rodiště autora české (dříve československé) vlajky – Jaroslava Kursy, se nachází v Plzeňském kraji. Město nabízí kulturní i sportovní vyžití, to vše ve vzdálenosti přibližně 25 kilometrů od tepající Plzně.

V obci naleznete mnoho kulturních památek – například krásný barokní kostel sv. Jana Evangelisty, hrobku Kolovratů a Pálffyů, sochu sv. Jana Nepomuckého či významný zámek Hradiště, v němž sídlí Muzeum jižního Plzeňska. Blovice Vám však nabídnou mnohem více – například několik památkově chráněných domů, každý v jiném architektonickém stylu a z jiného období. Okolní příroda Vás jistě uchvátí a nabídne Vám mimo krásné přírody také možnost sportovního vyžití.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací