Ubytování Běstvina a okolí

Cena (osoba/noc)

Penzion Slávka

Vestec u Běstviny 16, Třemošnice
(1,0 km od centra Běstvina)
Penzion se nachází v obci Běstvina, 3 km od obce Třemošnice. Okolí penzionu nabízí různé možnosti sportovních a relaxačních aktivit. Zahrát si můžete mini golf, bowling, billiard, tenis či se věnovat jízdě na koni. Hezký výlet můžete uspořádat do Železných hor, k řece Doubravě či k okolním hradům a zámkům. Milovníci vodních sportů a koupání jistě nevynechají přehradu Seč. Okolí nabízí v zimě řadu běžeckých stop nebo lyžařský vlek Hlinsko.
1027,- za 1 osobu a noc
 
Guest House U Zámku

T. G. Masaryka 26, Slatiňany
(18,0 km od centra Běstvina)
Penzion a restaurace U zámku leží na hlavní ulici T.G.Masaryka při vjezdu do Slatiňan od Chrudimi, která je vzdálena pouhých 1,5 km. V sousedství se nachází zámek, zámecký park, hřebčín a cyklostezky. V restauraci, o které je zmínka v kronice již z roku 1736 jako o zájezdním hostinci, je možné stravování po celý den. V salonku je možné pořádat různé společenské akce a v létě zde je příjemné posezení na zahrádce. Dále poskytujeme ubytování v 9 pokojích s hygienickým zázemím, TV a přípojkou k internetu. Parkování je možné hned vedle penzionu.
973,- za 1 osobu a noc
973,- za 2 osoby a noc
Místa v okolí

Východní Čechy (3) Střední Čechy (3) Královéhradecko (1) Slatiňany (2) Chrudim (2) Čáslav (1) Chotěboř (1) Třemošnice (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací