Ubytování Bechyně a okolí

Cena (osoba/noc)Ubytování U Klášterní Zahrady

Valtrova 33, Bechyně
Nabízíme komfortní ubytování se snídaní v centru lázeňského města Bechyně s možností parkování. Vila architekta Zdeňka Pštrosse se nachází v klidné lokalitě města, mezi klášterní zahradou a zrekonstruovaným historickým náměstím. Dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím poskytují pohodlné zázemí ve vile z 30. let 20. století. Bývalá rodinná vila Zdeňka Pštrosse se svým genius loci je výjimečná stavba poutající pozornost kolemjdoucích. Umístění Centrum města, klidná lokalita u klášterní zahrady s výhledem na řeku Lužnici i známý obloukový most. Klášter i bechyňský zámek jsou v těsné blízkosti, obchody a restaurace vzdálené cca 5 minut chůze.
1216,- za 1 osobu a noc
 
Grand Tábor

Náměstí Františka Křižíka 505, Tábor
(19,3 km od centra Bechyně)
Hotel poskytuje příjemné, moderní a cenově velmi příznivé ubytování. Hosté si mohou vybrat pokoj s vlastní koupelnou a WC, nebo za příznivější cenu pokoj s koupelnou a WC na chodbě. K dispozici je WiFi, parkování na vlastním uzavřeném parkovišti, bezpečné uložení kol, společná kuchyňka, pračka, sušička a další drobné služby.
690,- za 1 osobu a noc
 
Místa v okolí

Jižní Čechy (10) Tábor (7) Purkarec, Hluboká nad Vltavou (1) Malšice (1) Purkarec (1)

Informace

Na soutoku řeky Lužnice a říčky Smutné se nachází město Bechyně, které bylo založeno již v roce 1323 Janem Lucemburským. Dlouhá historie místa se potom samozřejmě do vzhledu i atmosféry výrazně promítla. Krom výroby keramiky je Bechyně známá též jako lázeňské město.

Až budete v Bechyni, pořádně si prohlédněte náměstí, jemuž krom krásných domů dominuje kostel sv. Matěje. Za návštěvu stojí také krásný zámeček, kde můžete strávit klidně celý den. Pokud však toužíte spíše než po historii po přírodě, pěšky či na kole můžete prozkoumat například údolí Lužnice, které je plné romantických zákoutí.

Turistických i cyklistických tras je v okolí hned několik a měří od 4 až do 43 km. Výlety můžete podnikat také za hranice samotného města. Navštivte blízké Dobronice, Stádlec, Hutě u Bechyně či Vlastiboř a Borkovice nebo vyražte až do 20 km vzdáleného Tábora. Bechyně a okolí se turisticky zkrátka jen tak nevyčerpá, je tudíž tím pravým místem pro všechny, kteří hledají aktivní dovolenou. Mnoho se toho dá stihnout i za pouhé 3 dny, víkendové pobyty, resp. pobyty na prodloužený víkend, tu tedy platí za jedny z nejoblíbenějších. Zároveň ale můžete svůj pobyt strávit v místních lázních a po poznávání okolí v klidu relaxovat.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací