Ubytování Bartošovice v Orlických horách a okolí

Cena (osoba/noc)
Horské Sruby Haida

České Petrovice 137, České Petrovice, Ústí nad Orlicí
(6,2 km od centra Bartošovice v Orlických horách)
Ať už hledáte sportovní vyžití, ubytování blízko sjezdovky, klid pro romantický víkend nebo okouzlující přírodu a nekonečně mnoho možností na typy na výlety pro rodinu, Sruby Haida jsou tím správným místem. Uvítáme rodiny, páry, partu přátel, firmy atd.
690,- za 1 osobu a noc
1380,- za 2 osoby a noc

Horský hotel Konšel

Říčky v Orlických horách 97, Rokytnice v Orlických horách
(8,1 km od centra Bartošovice v Orlických horách)
Rodinný hotel ve středu Orlických hor, skvělé místo na pěší a cykloturistiku. V zimě 1,5 km ke skiareálu a na běžecké stopy. V okolí se nachází kulturních památky, komplex vojenského opevnění a vodní nádrž Pastviny. K dispozici parkoviště u hotelu, sauna.
700,- za 1 osobu a noc
1400,- za 2 osoby a nocPenzion Terezka - Dolní Morava

Velká Morava 32, Dolní Morava
(18,6 km od centra Bartošovice v Orlických horách)
Horský penzion u bobové dráhy, sjezdovky, freestylových tratí a hřiště na Disc Golf – 665 m n.m. Ubytování pro 113 osob, celkem 113 lůžek + přistýlky na objednávku . Penzion Terezka se nachází naproti chaty a sjezdovky U Slona. Nabízí ubytování ve vybavených apartmánech především pro větší skupiny, školy a rodiny s dětmi. V penzionu naleznete novou dětskou hernu, jídelnu, fotbálek, společenskou konferenční a školící místnost s dataprojektorem a plátnem. V blízkosti penzionu se nachází bobová a sáňkařská dráha, hřiště na Disc Golf, půjčovna lyží, dětský skipark, sjezdovka, pískoviště, trampolína, restaurace a bar U Slona.
Oblíbené
Doporučujeme
Poslední rezervace před 3 dny.
490,- za 1 osobu a noc
980,- za 2 osoby a noc

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací