Ubytování Bartošovice v Orlických horách a okolí

Cena (osoba/noc)
Penzion Klášterec nad Orlicí

Lhotka 15, Klášterec nad Orlicí
(6,2 km od centra Bartošovice v Orlických horách)
Nabízí vodní sporty zařízení a lyžařskou školu, Penzion Klášterec nad Orlicí se nachází v Klášterci nad Orlicí, 32,4 km od Polanica-Zdrój. Je zde vodní park a bowling na místě a hosté mohou vychutnat v restauraci na místě. Bezplatné parkování je k dispozici na místě. Všechny pokoje jsou vybaveny TV. Zde najdete rychlovarnou konvici v místnosti. Navíc je župany a bezplatné toaletní potřeby. Najdete aa společnou kuchyň a kadeřnictví na majetku. Tento penzion má lyžárnu prostor a lyžařského vybavení je k dispozici. Můžete si zahrát tenis a stolní tenis v tomto penzionu, a půjčovna kol je k dispozici. Kudowa-Zdrój je 43,8 km od Penzion Klášterec nad Orlicí, zatímco Lądek-Zdrój je 35,4 km daleko.
1217,- za 1 osobu a noc
 
Penzion Terezka - Dolní Morava

Velká Morava 32, Dolní Morava
(18,6 km od centra Bartošovice v Orlických horách)
Horský penzion u bobové dráhy, sjezdovky, freestylových tratí a hřiště na Disc Golf – 665 m n.m. Ubytování pro 113 osob, celkem 113 lůžek + přistýlky na objednávku . Penzion Terezka se nachází naproti chaty a sjezdovky U Slona. Nabízí ubytování ve vybavených apartmánech především pro větší skupiny, školy a rodiny s dětmi. V penzionu naleznete novou dětskou hernu, jídelnu, fotbálek, společenskou konferenční a školící místnost s dataprojektorem a plátnem. V blízkosti penzionu se nachází bobová a sáňkařská dráha, hřiště na Disc Golf, půjčovna lyží, dětský skipark, sjezdovka, pískoviště, trampolína, restaurace a bar U Slona.
Oblíbené
Doporučujeme
620,- za 1 osobu a noc
1240,- za 2 osoby a nocHORSKÁ CHATA SOBÍK

Velká Morava 126, Dolní Morava
(18,7 km od centra Bartošovice v Orlických horách)
V zimě rádi lyžujete nebo sáňkujete? Baví Vás běžky a chcete poznat Orlické hory a Jeseníky? K dispozici je 5 sjezdovek všech stupňů obtížnosti, osvětlená 2,5 km dlouhá sáňkařská dráha a cca 50km upravovaných běžeckých stop. V létě milujete sběr lesních plodů, hub, horskou turistiku a cykloturistiku? Rádi sportujete? Chcete prožít relaxační i aktivní dovolenou? Využijte největší lanový park v ČR, zkuste jízdu na Segway, navštivte dětský zábavný park nebo Disk Golf Park. Chcete být ubytováni v příjemném stylovém penzionu na vysoké úrovni s parkovištěm, úschovnou lyží (kol), venkovním grilem s posezením, společenskou místností – a to vše za přijatelnou cenu? Pak jste na správné adrese.
3242,- za 1 osobu a noc
3242,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 22 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací