Ubytování v Adršpachu a okolí: Penziony a hotely

Cena (osoba/noc)Penzion Poříčí

Petříkovická 201 541 03, Trutnov
(10,1 km od centra Adršpach)
Komfortní a pohodlné ubytování na okraji města Trutnov v přátelské a útulné atmosféře rodinného penzionu, kde můžete strávit klidné a odpočinkové noci. Ubytovací část je nekuřácká. Ubytování je vhodné pro jednotlivce i rodiny s dětmi, které si mohou v penzionu i jeho okolí užít nerušeného klidu i mnoha zábavy a her. Těšíme se na Vás!
1488,- za 1 osobu a noc
1488,- za 2 osoby a noc


Penzion Sport Žacléř

Josefa Čapka 272, Žacléř
(12,9 km od centra Adršpach)
V rodinném penzionu nabízíme kvalitní ubytování za dobrou cenu. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprchou a TV SAT. V přízemí objektu je umístěna restaurace s kapacitou 60 míst s tradiční českou i zahraniční kuchyní. V restauraci je k dispozici pro veřejnost PC s bezplatným připojením na internet. K penzionu patří privátní parkoviště s možností pronájmu garáží.
667,- za 1 osobu a noc
667,- za 2 osoby a noc


Penzion Čert

Horní Albeřice 58, Horní Maršov
(18,1 km od centra Adršpach)
Vítáme Vás na stránkách Penzionu Čert a tímto Vás zveme k prožití Vaší dovolené právě u nás. Penzion Čert se nachází v malebné obci Horní Albeřice, která je součástí Horního Maršova. Obec Horní Maršov obklopují kopce plné jehličnatých a smíšených lesů, které vytváří čisté a příjemné prostředí.
1864,- za 1 osobu a noc
1864,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 25 hotelů
  • Informace

    Ubytujte se v blízkosti krásné přírody.

    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací