Ubytování v Adršpachu a okolí: Penziony a hotely

Cena (osoba/noc)
Penzion Budopartner

Jívka 43, Jívka
(7,4 km od centra Adršpach)
Penzion se nachází v Budopartner Jívka, 35 km od Karpacz. Bezplatné parkování je k dispozici na místě. Všechny pokoje mají TV s plochou obrazovkou. Některé jednotky mají posezení pro relaxaci po náročném dni. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou. Pro vaše pohodlí, najdete bezplatné toaletní potřeby a vysoušeč vlasů. Penzion Budopartner nabízí bezplatné Wi-Fi v celém objektu. K dispozici je společná kuchyňka na majetku. Můžete zapojit do různých aktivit, jako je lyžování a jízda na koni. Penzion nabízí bezplatné používání jízdních kol. Špindlerův Mlýn se nachází 40 km od penzionu Budopartner, zatímco Polanica-Zdrój je 35 km od hotelu.
Poslední rezervace před 16 hodinami.
757,- za 1 osobu a noc
757,- za 2 osoby a noc

Penzion Poříčí

Petříkovická 201 541 03, Trutnov
(10,1 km od centra Adršpach)
Komfortní a pohodlné ubytování na okraji města Trutnov v přátelské a útulné atmosféře rodinného penzionu, kde můžete strávit klidné a odpočinkové noci. Ubytovací část je nekuřácká. Ubytování je vhodné pro jednotlivce i rodiny s dětmi, které si mohou v penzionu i jeho okolí užít nerušeného klidu i mnoha zábavy a her. Těšíme se na Vás!
1027,- za 1 osobu a noc
1027,- za 2 osoby a noc


Penzion Sport Žacléř

Josefa Čapka 272, Žacléř
(12,9 km od centra Adršpach)
V rodinném penzionu nabízíme kvalitní ubytování za dobrou cenu. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprchou a TV SAT. V přízemí objektu je umístěna restaurace s kapacitou 60 míst s tradiční českou i zahraniční kuchyní. V restauraci je k dispozici pro veřejnost PC s bezplatným připojením na internet. K penzionu patří privátní parkoviště s možností pronájmu garáží.
703,- za 1 osobu a noc
 


  • 1 - 15 z 29 hotelů
  • Informace

    Ubytujte se v blízkosti krásné přírody.

    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací