Ubytování Lipno a Šumava a okolí

Cena (osoba/noc)

Ubytování Duškovi

Lipno nad Vltavou 60, Lipno nad Vltavou
(0,4 km od centra Lipno Lake Resort apartmány…)
Dům je postaven přímo v obci Lipno nad Vltavou v klidné lokalitě blízko lesa, jeho velkou a nespornou předností je, že se nachází v těsné blízkosti promenády Lipno, plaveckého bazénu , pláže, jezera, jachetního přístavu, cyklostezky a nástupní stanice lyžařského areálu. Dostupnost tento objekt předurčuje k zábavné dovolené oddechu a sportovnímu vyžití. Veškeré vyjmenované atrakce jsou v okruhu 300 m od domu. Součástí domu je zahrada s terasou, vyhřívaný bazén,solární zahradní sprcha , dětské houpačky i pískoviště.Před domem je zastřešený příjezd a odpočinková terasa před vstupem do domu. Dům je součástí řadové zástavby, má tři propojená patra.
1539,- za 1 osobu a noc
1539,- za 2 osoby a nocHoliday Home Dommu

Slupečná 34, Lipno nad Vltavou
(0,6 km od centra Lipno Lake Resort apartmány…)
Moderně vybavený rekreační dům pro 8 lidí s vlastní saunou se nachází v lokalitě Slupečná vzdálené do 10 min. pěší chůze od Lipna nad Vltavou. Poblíž je také nástup na lanovou dráhu (Skiareál a Stezka v Korunách stromů), bobová dráha, lanový park a cyklostezka. Samozřejmě také obchody, restaurace, lékárna.
Doporučujeme
V blízkosti koupání
282,- za 1 osobu a noc
564,- za 2 osoby a nocRezidence Club Canada

Lipno nad Vltavou 25, Lipno nad Vltavou
(0,7 km od centra Lipno Lake Resort apartmány…)
Rezidence Club Canada nabízí ubytování v vybavených apartmánech s krásným výhledem na Lipenské jezero, v apartmánech s balkónem, terasou a předzahrádkou pro 3 nebo 25 osob. K dispozici internet wi-fi, klubovna, wellness / Sauna a vířivka.
Přátelská cena
Wellness
2500,- za 1 osobu a noc
2000,- za 2 osoby a nocRekreace na Lipně

Frymburk 354, Frymburk
(5,3 km od centra Lipno Lake Resort apartmány…)
K ubytování nabízíme 5 řadových domů, 3 bungalovy s uzavřenými dvory a 1 bungalov PLUS s uzavřeným dvorem - speciálně vybavený pro rodiny s dětmi. Domy stojí na okraji Frymburku mimo hlavní silnici, v těsné blízkosti pláže a cyklistické stezky, ideální pro rodiny s malými dětmi. Maximální kapacita každého rekreačního domu je 8 lůžek + 2 přístýlky. Všechny objekty jsou nekuřácké. Větším skupinám můžeme nabídnout ubytování v rekreačních domech hned vedle sebe (u řadových domů včetně společné zahrady a terasy).
Doporučujeme
Vstup do aquaparku v ceně
1371,- za 1 osobu a noc
1371,- za 2 osoby a noc

Penzion Dobík

Pasečná 133, Přední Výtoň
(9,2 km od centra Lipno Lake Resort apartmány…)
Penzion Dobík nabízí ubytování na Šumavě, pouhé 2 km od sousedního Rakouska - oblasti Mühlviertel. V penzionu zažijete poklidnou i aktivní dovolenou vhodnou zejména pro turisty, cyklisty,rodiny s dětmi a lyžaře či běžkaře. Pro hosty je parkoviště a wi-fi zahrnuto v ceně ubytování
Doporučujeme
Přátelská cena
920,- za 1 osobu a noc
920,- za 2 osoby a noc


Hotel Relax

Dolní Vltavice 44, Horní Planá
(12,3 km od centra Lipno Lake Resort apartmány…)
Hotel Relax se nachází v nádherné přírodě na břehu Lipenské přehrady v jednom z nejkrásnějších míst jižních Čech a podhůří Šumavy (Dolní Vltavice – Lipensko). K dispozici restaurace s letní terasou, hotelová pláž, venkovní dětské hřiště a parkoviště.
Doporučujeme
Přátelská cena
1250,- za 1 osobu a noc
1850,- za 2 osoby a noc


Hotel Racek

Černá v Pošumaví 69, Černá v Pošumaví
(13,7 km od centra Lipno Lake Resort apartmány…)
Hotel Racek se nachází v rekreakční oblasti na břehu Lipenského jezera v Černé v Pošumaví. Nedaleko od CHKO Šumava. V ceně ubytování je zahrnuto Wi-Fi připojení, parkování a snídaně. Využít můžete místní restaurace s terasou, posezení s krbem nebo masáže.
Pro rodiny – děti vítány
V blízkosti koupání
1000,- za 1 osobu a noc
1400,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 35 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací