Ubytování Lipno a Šumava a okolí

Cena (osoba/noc)


Holiday Home Dommu

Slupečná 34, Lipno nad Vltavou
(0,6 km od centra Lipno Lake Resort apartmány…)
Moderně vybavený rekreační dům pro 8 lidí s vlastní saunou se nachází v lokalitě Slupečná vzdálené do 10 min. pěší chůze od Lipna nad Vltavou. Poblíž je také nástup na lanovou dráhu (Skiareál a Stezka v Korunách stromů), bobová dráha, lanový park a cyklostezka. Samozřejmě také obchody, restaurace, lékárna.
389,- za 1 osobu a noc
778,- za 2 osoby a noc

Apartmány Doky Holiday

Lipno nad Vltavou 498, Lipno nad Vltavou
(0,7 km od centra Lipno Lake Resort apartmány…)
Apartmány Lipno - DOKY Holiday se rozkládají v národním parku Šumava v blízkosti Lipenského jezera v klidném prostředí obce Lipno nad Vltavou v Jižních Čechách. Spolu s návaznými službami v obci Lipno nad Vltavou poskytuje areál apartmánů DOKY Holiday rozmanité možnosti rekreace, odpočinku, sportu a zábavy pro Vaši bezchybnou letní či zimní dovolenou v Jižních Čechách. Užijte si to, co máte rádi, ať už je to jachting, rafting, kanoistika, pěší turistika, cykloturistika, agroturistika, skalní lezení, celoroční koupání a plavání, letní i zimní bobová dráha, lyžování, golfové hřiště, tenis, rybaření, houbaření či další kulturní a společenské akce.
2027,- za 1 osobu a noc
2027,- za 2 osoby a noc

Penzion Florian

Frymburk 251, Frymburk
(4,5 km od centra Lipno Lake Resort apartmány…)
Vítáme Vás na stránkách našeho pensionu Florian, který se nachází v rekreačním městečku Frymburk, necelých 300 m od břehu lipenského jezera v Chráněné krajinné oblasti Šumava. Svým návštěvníkům nabízíme kvalitní a příjemné prostředí pro letní i zimní rekreaci. Poskytujeme ubytování v apartmánech a ve standarních pokojích. Hostům je k dispozici chráněné parkoviště přímo v objektu pensionu a pro motorky a kola garáž.
950,- za 1 osobu a noc
950,- za 2 osoby a nocPenzion Markus

Frymburk 11, Frymburk
(4,6 km od centra Lipno Lake Resort apartmány…)
Rodinný penzion Markus najdete na náměstí historického pošumavského městečka Frymburk. Frymburk se nachází na jediném obydleném poloostrově Lipenska u vodní nádrže Lipno na Šumavě. Pension Markus disponuje celkem 11-ti pokoji o celkové kapacitě 30 lůžek. Můžete využít pohodlné ubytování v dvoulůžkových a třílůžkových pokojích, nebo můžete zvolit rodinné apartmá se dvěma ložnicemi. Užijte si váš pobyt na Lipně!
1280,- za 1 osobu a noc
1280,- za 2 osoby a noc


Rekreace na Lipně

Frymburk 354, Frymburk
(5,3 km od centra Lipno Lake Resort apartmány…)
K ubytování nabízíme 5 řadových domů, 3 bungalovy s uzavřenými dvory a 1 bungalov PLUS s uzavřeným dvorem - speciálně vybavený pro rodiny s dětmi. Domy stojí na okraji Frymburku mimo hlavní silnici, v těsné blízkosti pláže a cyklistické stezky, ideální pro rodiny s malými dětmi. Maximální kapacita každého rekreačního domu je 8 lůžek + 2 přístýlky. Všechny objekty jsou nekuřácké. Větším skupinám můžeme nabídnout ubytování v rekreačních domech hned vedle sebe (u řadových domů včetně společné zahrady a terasy).
1129,- za 1 osobu a noc
1129,- za 2 osoby a noc
  • 1 - 15 z 97 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací