Ubytování Jizerské hory a okolí

Cena (osoba/noc)

Resort Malevil

Heřmanice v Podještědí 280, Jablonné v Podještědí
Zalíbí-li se Vám na MALEVILU natolik, že budete chtít pobýt, není problém. Nabízíme Vám ubytování buď přímo v hotelu v areálu Malevilu, či v přilehlých komfortních srubech, ve dvou malevilských penzionech nebo ve čtyřech plně vybavených lužických chalupách, které jsou v blízkosti MALEVILU. Záleží jen na Vás, co si vyberete, protože každé z těchto míst má své kouzlo: V hotelových pokojích jste přímo v srdci areálu, sruby jsou obklopeny lesem, penziony Hrad a Pražačka jsou výborné pro ty z Vás, kteří plánujete pobyt ve větší skupině a chalupy jsou ideální na delší pobyty s rodinou nebo skupinou přátel. Potěšíme i majitele pejsků a dalších domácích mazlíčků – přijeďte s nimi, nenechávejte je doma. Děti si můžou hrát v dětském koutku, na dětském hřišti, můžou se koupat v bazénu, krmit zvířátka v naší ZOO nebo skákat na trampolínách.
1432,- za 1 osobu a noc
1432,- za 2 osoby a noc


Chata Barborka

Horní Maxov 90, Lučany nad Nisou
Chata Barborka se nachází v nadmořské výšce 720 metrů. Při Vašem pobytu v Jizerských horách tak nemusíte stoupat do kopců - na kopci už jste ubytovaní. Chata Barborka je proto ideálním místem pro rodinnou rekreaci, pěší turistiku, jízdy na horských kolech i houbaření v Jizerských horách. Přijeďte se ubytovat do Jizerských hor na Chatu Barborka a vysoké převýšení vás už nebude trápit. Necelý 1km od chaty naleznete dvě rozhledny - 21 metrů vysoký Bramberk s turistickou chatou z roku 1912 a nejstarší železnou rozhlednu v Čechách - Slovanku. Pokud je ideální počasí, dohlédnete až do Krkonoš.
1540,- za 1 osobu a noc
1540,- za 2 osoby a noc


Villa Levenslust

Lučany Nad Nisou 761, Lučany nad Nisou
Villa Levenslust je situovaná mezi Jizerskými horami a Českým Rájem. Je to ideální místo pro volnočasové aktivity. Dům je kombinací rustikálního exteriéru a moderního vybavení. Objekt pojme až 10 lidí. Vila má 5 ložnic, 2 koupelny, 3 toalety, lednici s mrazákem, troubu, mikrovlnou troubu, kávovar, rychlovarnou konvici, myčku a mnoho dalšího vybavení. U vili lze parkovat.
2702,- za 1 osobu a noc
2702,- za 2 osoby a noc


Apartmán u Zoo

Gorkého 27/611, Liberec
Apartmán u ZOO se nachází ve vilové čtvrti Liberce v turisticky atraktivní lokalitě Lidových sadů. Tato lokalita je oblíbeným místem turistů, vzhledem k výchozí poloze jak pro pěší výlety, tak pro kulturní a společenské akce. Apartmán u ZOO nabízí příjemné ubytování v rodinném domě v celém I.patře. Skládá se ze samostatného WC, chodby, prosklené verandy, ložnice, obývacího pokoje, kuchyně a koupelny s WC. K apartmánu náleží venkovní terasa o velikost 50m2 s přístupem z obývacího pokoje. Apartmán u ZOO se nachází cca 400 m od zoologické zahrady a pouhých 200m od Botanické zahrady. Cestu do středu města lze absolvovat jak tramvají(pouhé 4 stanice - cca. 10 minut jízdy), tak pěšky okolo Severočeského muzea a nově otevřené galerie v bývalých městských lázních. Město Liberec je velmi bohaté na kulturní, společenské akce a společenské vyžití. Jejich vyjmenování by bylo velmi zdlouhavé, proto jsme pro hosty připravili informační brožury a knihy, kde si každý určitě vybere dle vlastních pot
2054,- za 1 osobu a noc
2054,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 26 hotelů
  • Informace

    Českolipsko, na tomto severu Čech u Máchova jezera na vás čeká levné ubytování v romantické přírodě se svými cyklo-turistickými stezkami a krásami jako je Mariánská stezka hned u města Doksy, Bobří soutěskaKravař, křížová cesta a pivovar ve městě Cvikov , mnoho sklenářských dílen v Novém Boru, hrad Bezděz, Grabštejn a za prohlédnutí stojí i Jestřebí, Sloup, Zákupy, Kamenický Šenov se svým Loupežnickým hradem a Malou Pravčickou branou. Jizerské hory, patří k vyhledávaným zimním střediskům, na levné ubytování narazíte hned vedle sjezdovek jako jsou Bedřichov, Severák a Tanvaldský Špičák.

    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací