Ubytování Znojmo a okolí

Cena (osoba/noc)
Penzion U Hradeb

Dolní Česká 25, Znojmo
Penzion u Hradeb - to je ekonomicky výhodné ubytování v centru města Znojmo. Do penzionu lze vstoupit z východní strany přes dřevěný mostek nad hradebním příkopem přímo z městského parku brankou v hradbách, ze západní strany z ulice Dolní Česká, která je pár metrů od historického středu města. Kapacitou ubytování a polohou v centru města je penzion vhodný pro konání firemních akcí – školení, předvádění výrobků, kontrakty, výjezdní zasedání. Vhodný je i pro ubytování soukromých návštěv místních obyvatel, hostů některého z četných hudebních festivalů apod.
1248,- za 1 osobu a noc
 Pension Grant Lux Znojmo

Pasteurova 1, Znojmo
Příjemný pension zařízený v romantickém stylu anglického venkova, se nachází přímo ve středu královského města Znojma, v luxusní prvorepublikové čtvrti u starobylých hradeb historického centra, na okraji údolí řeky Dyje, na dosah NP Podyjí. Nabízí komfortní ubytovací služby, včetně možnosti parkování a úschovy kol. Příjemná atmosféra provází hosty celou dobou jejich pobytu.
1675,- za 1 osobu a noc
1675,- za 2 osoby a noc
Penzion Viktoria

Dvořákova 6, Znojmo
Penzion se nachází v klidné čtvrti Znojma, 8 minut chůze od starobylého centra města, v blízkosti znojemského hradu, pivovaru Hostan, Mikulášského kostela, znojemského zimního stadionu. Pokoje se nachází v prvním patře zrekonstruovaného domu z konce 18tého století, vznikly v půdních prostorách pozdně secesního domu. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchovým koutem, televizí, připojením na internet, klimatizací, ledničkou a také satelitem.
1459,- za 1 osobu a noc
 


  • 1 - 15 z 32 hotelů
  • Místa v okolí

    Jižní Morava (9) Vysočina (7) Šatov (2) Suchohrdly (2) Dyje (1) Vranov nad Dyjí (1) Tasovice (1) Jevišovice (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací