Ubytování Znojmo a okolí

Cena (osoba/noc)


Penzion Viktoria

Dvořákova 6, Znojmo
Penzion se nachází v klidné čtvrti Znojma, 8 minut chůze od starobylého centra města, v blízkosti znojemského hradu, pivovaru Hostan, Mikulášského kostela, znojemského zimního stadionu. Pokoje se nachází v prvním patře zrekonstruovaného domu z konce 18tého století, vznikly v půdních prostorách pozdně secesního domu. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchovým koutem, televizí, připojením na internet, klimatizací, ledničkou a také satelitem.
1459,- za 1 osobu a noc
 


Penzion U Hradeb

Dolní Česká 25, Znojmo
Penzion u Hradeb - to je ekonomicky výhodné ubytování v centru města Znojmo. Do penzionu lze vstoupit z východní strany přes dřevěný mostek nad hradebním příkopem přímo z městského parku brankou v hradbách, ze západní strany z ulice Dolní Česká, která je pár metrů od historického středu města. Kapacitou ubytování a polohou v centru města je penzion vhodný pro konání firemních akcí – školení, předvádění výrobků, kontrakty, výjezdní zasedání. Vhodný je i pro ubytování soukromých návštěv místních obyvatel, hostů některého z četných hudebních festivalů apod.
1621,- za 1 osobu a noc
 

Pension Grant Lux Znojmo

Pasteurova 1, Znojmo
Příjemný pension zařízený v romantickém stylu anglického venkova, se nachází přímo ve středu královského města Znojma, v luxusní prvorepublikové čtvrti u starobylých hradeb historického centra, na okraji údolí řeky Dyje, na dosah NP Podyjí. Nabízí komfortní ubytovací služby, včetně možnosti parkování a úschovy kol. Příjemná atmosféra provází hosty celou dobou jejich pobytu.
1675,- za 1 osobu a noc
1675,- za 2 osoby a nocChalupa Lucie Znojmo

Znojemska 59 Suchohrdly, Suchohrdly
(2,8 km od centra Znojmo)
Naše chalupa se nachází na návsi v malebné vesničce Suchohrdly které jsou okrajovou částí Znojma. Její poloha ve známé vinařské oblasti je více než strategická, nachází se totiž mimo rušné centrum města zahlcené automobily, avšak historické centrum královského města Znojma je v bezprostřední blízkosti. Od Česko-rakouského hraničního přechodu Hatě je pak vzdálena patnáct kilometrů a je tak ideálním místem pro vaše ubytování ve Znojmě s rodinou nebo přáteli.
1540,- za 1 osobu a noc
1540,- za 2 osoby a nocHavranův dům Suchohrdly

Sklepní 66, Suchohrdly
(2,9 km od centra Znojmo)
Tento dům byl 15. 9. 1946 slavnostně předán veliteli partyzánů pplk. Bohuslavu Indrovi, jehož přezdívka mezi partyzány byla „Havran“. Když z obce odcházel, předal dům obci. V minulosti sloužil jako úřadovna obecního úřadu a byl zde umístěn „pionýrský klub“, který společně s přilehlým parkem umožňoval všem dětem využití volného času. Časem tento objekt dosloužil a jeho technický stav byl velice špatný, byl opuštěn. Po osamostatnění obce se zastupitelstvo obce zaměřilo na rekonstrukci stávajícího majetku a opravu všech budov a staveb.
676,- za 1 osobu a noc
 


  • 1 - 15 z 25 hotelů
  • Místa v okolí

    Jižní Morava (16) Vysočina (7) Suchohrdly (2) Dyje (1) Šatov (1) Jaroslavice (1) Vranov nad Dyjí (1) Milíčovice (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací