Ubytování Znojmo a okolí

Cena (osoba/noc)
Penzion Viktoria

Dvořákova 6, Znojmo
Penzion se nachází v klidné čtvrti Znojma, 8 minut chůze od starobylého centra města, v blízkosti znojemského hradu, pivovaru Hostan, Mikulášského kostela, znojemského zimního stadionu. Pokoje se nachází v prvním patře zrekonstruovaného domu z konce 18tého století, vznikly v půdních prostorách pozdně secesního domu. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchovým koutem, televizí, připojením na internet, klimatizací, ledničkou a také satelitem.
1459,- za 1 osobu a noc
 

Havranův dům Suchohrdly

Sklepní 66, Suchohrdly
(2,9 km od centra Znojmo)
Tento dům byl 15. 9. 1946 slavnostně předán veliteli partyzánů pplk. Bohuslavu Indrovi, jehož přezdívka mezi partyzány byla „Havran“. Když z obce odcházel, předal dům obci. V minulosti sloužil jako úřadovna obecního úřadu a byl zde umístěn „pionýrský klub“, který společně s přilehlým parkem umožňoval všem dětem využití volného času. Časem tento objekt dosloužil a jeho technický stav byl velice špatný, byl opuštěn. Po osamostatnění obce se zastupitelstvo obce zaměřilo na rekonstrukci stávajícího majetku a opravu všech budov a staveb.
676,- za 1 osobu a noc
 Althanský hostinec

Milíčovice 1, Milíčovice
(9,6 km od centra Znojmo)
Althanský hostinec je rodinný pension s restaurací a kulturní památka, jež leží v blízkosti Národního parku Podyjí, na půli cesty mezi Znojmem a Vranovem nad Dyjí. Je výhodným výchozím bodem pro cykloturistiku v Podyjí a místem s pohodlným ubytováním a chutnou domácí kuchyní. Althanský hostinec nechal za svého života vystavět Michal Antonín Althann (1716-1774) vlastník Vranova.
838,- za 1 osobu a noc
838,- za 2 osoby a noc

  • 1 - 15 z 17 hotelů
  • Místa v okolí

    Jižní Morava (11) Vysočina (5) Dyje (1) Šatov (1) Vrbovec (1) Jaroslavice (1) Vranov nad Dyjí (1) Milíčovice (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací