Penzion Hendrych
Horská 192, 543 02 Vrchlabí


Wi-fi
V ceně
Snídaně
V ceně
Pobyt s pejskem do 10 kg
Prostřednictvím portálu ehotel.cz lze v tomto ubytovacím zařízení uplatnit:
Platba poukazem ehotel.cz
Platba benefity
 

Pokoje

Služby - Stravování

Snídaně Snídaně V ceně
 V místě
 

Služby - Ubytování

Wi-fi Wi-fi V ceně
 V místě
 
Pobyt s pejskem do 10 kg Pobyt s pejskem do 10 kg Cena: 150 Kč
 V místě
 Pouze vychovaný, neagresivní a neobtěžující pes.
 

Služby - Parkování

Parkoviště nehlídané Parkoviště nehlídané V ceně
 V místě
 


Základní informace

Doba příjezdu: 13:00 - 16:30 -

Penzion Hendrych - ubytování v areálu pivovaru. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a WC. Součástí je také Pivní Bar Hendrych. Ubytování se nachází cca 300 m od lanovky Bubákov skiareálu Herlíkovice-Bubákov.

MÍSTO
Penzion Hendrych se nachází ve Vrchlabí u silnice na břehu řeky Labe vpravo směrem do Špindlerova Mlýna, naproti lyžařskému areálu Bubákov. Penzion je situován ve stejné budově jako pivovar. Pokoje pro hosty se nachází v 1. a 2. patře přímo nad pivovarem a pivním barem.

UBYTOVÁNÍ
Penzion nabízí svým hostům k ubytování celkem 11 dvoulůžkových pokojů a 8 tří-lůžkových pokojů. Z šesti dvoulůžkových pokojů je možno vytvořit 3 dvou-pokojové apartmány, kdy jeden z pokojů je vybaven také kuchyňským koutem. Kuchyňský kout není standardně vybaven spotřebiči ani nádobím. Tyto lze dovybavit po zakoupení balíčku "Kuchyňka". Více informací naleznete v záložce "Ceník".
Pokoje jsou vybaveny nově renovovaným a v mnoha případech taky restaurovaným nábytkem z masivního dřeva, zahrnujícím šatní skříň, botník, věšák na kabáty, zrcadlo a postele. Dále jsou ve všech pokojích také renovovaná křesla a konferenční stolek. V každém pokoji je na podlaze položen koberec. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní sprchou a toaletou. Dále jsou pokoje vybaveny televizí a volným přístupem k internetu přes wifi. Každý pokoj je vybaven toaletou se sprchovým koutem.

VÍCEÚČELOVÁ MÍSTNOST
V prvním patře se nachází také víceúčelová místnost, kterou lze dle potřeb hostů připravit jako společenskou místnost s možností promítání filmů projektorem na promítací plátno nebo hraní společenských her nebo zasedací místnost pro setkání firemních klientů s možností využití projekční techniky, flip-chartu atd. Také je možné ji využít jako školící místnost pro pořádání školení nebo prezentací nebo tělocvičnu pro skupiny hostů s cvičitelkou prostorově nenáročných sportů jako jsou jóga, powerjóga, strečing, aerobic, aj.

PARKOVÁNÍ
Parkování automobilů je možné přímo v areálu pivovaru na soukromém parkovišti před penzionem.

PIVNÍ BAR HENDRYCH
Vstup do pivního baru je přímo z penzionu. V pivním baru jsou podávány hostům snídaně formou švédských stolů. Bar je nekuřácký.Hodnocení

Lucie
eHotel.cz
leden 2021
Zatím nemáme žádné hodnocení. Všechny ubytovatele na ehotel.cz však prověřujeme a dáme za ně ruku do ohně.

Mapa

Podmínky

Storno podmínky

Lhůta před začátkem pobytu (dny) Výše stornopoplatků (% z celkové ceny)
1 100 %
2 50 %
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací