Hotel U hejtmana Šarovce
Dvořákova 595, 686 01 Uherské Hradiště


Wi-fi
V ceně
Snídaně
V ceně
Pobyt s pejskem do 10 kg
Prostřednictvím portálu ehotel.cz lze v tomto ubytovacím zařízení uplatnit:
Platba poukazem ehotel.cz
Platba benefity
 

Pokoje

Služby - Stravování

Snídaně Snídaně V ceně
 V místě
 

Služby - Ubytování

Wi-fi Wi-fi V ceně
 V místě
 
Pobyt s pejskem do 10 kg Pobyt s pejskem do 10 kg Cena: 350,-
 V místě
 

Služby - Parkování

Parkoviště nehlídané Parkoviště nehlídané V ceně
 V místě
 

Služby - Pro rodiny a páry

Dětská postýlka Dětská postýlka V ceně
 V místě
 


Základní informace

Doba příjezdu: 14:00 -

Hotel U hejtmana Šarovce poskytuje ubytování v klimatizovaných pokojích s posezením, satelitní TV a minibarem. Každý disponuje koupelnou se sprchou. Ve všech prostorách lze zdarma využívat Wi-Fi a neplatí se tu ani za parkování.

Hotel v srdci Uherského Hradiště
Ve čtyřhvězdičkovém hotelu U Hejtmana Šarovce vás ubytujeme na klimatizovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí a všudypřítomným WIFI připojením. Jeden z pokojů je také zároveň bezbariérový. Každé ráno pro vás připravíme jako správný start do nového dne chutnou snídani. A protože víme, že dovolenou dělá také kulturní vyžití a možnost odpočinku, poradíme vám nejen s tipy na výlety v okolí, ale zajistíme například i vstupenky do nedalekého Slováckého divadla či blízkého wellness centra.

Ubytování s dětmi není problém, naopak
Také malé děti jsou v našem hotelu vítány, proto je u nás zapůjčení dětské postýlky zdarma samozřejmostí. Zdržíte-li se déle nebo vyžádají-li si to okolnosti, nabízíme také službu praní a žehlení vašeho prádla, a to do druhého dne. V případě, že budete kdykoli během dne či noci potřebovat naše služby, k dispozici vám je naše nonstop recepce. Všechny služby u nás navíc pochopitelně můžete platit pohodlně kartou.

Hlídané parkování u hotelu, pronájem auta i transfer z letiště
Pokud přijedete do hotelu U Hejtmana Šarovce vlastním vozem, na našem parkovišti vám jej bude hlídat kamera. V případě, že autem nepřijedete a budete se chtít někam flexibilně přepravovat, zajistíme vám zapůjčení automobilu. Rádi vás ale také sami například z letiště v Brně, Praze, Bratislavě nebo Vídni přivezeme.

Restaurace v Uherském Hradišti, která je sázkou na jistotu
Stylová nekuřácká restaurace v irském stylu, kde dát si slavnostní večeři nebo třeba jen drink s přáteli je vždy potěšením. Taková je restaurace čtyřhvězdičkového hotelu U Hejtmana Šarovce. Najdete u nás nejen širokou nabídku pokrmů připravovaných z kvalitních surovin, ale ve všední dny také čtyři druhy cenově dostupného obědového menu. Celou nabídku jídel navíc pečlivě vybíráme a obměňujeme 4x ročně podle daného ročního období.Hodnocení

Tomáš
září 2017
99 %

Mapa

Podmínky

Storno podmínky

Lhůta před začátkem pobytu (dny) Výše stornopoplatků (% z celkové ceny)
1 100 %
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací