Hotel Mánes
Čsl. armády 303, 592 02 Svratka


Wi-fi
V ceně
Snídaně
V ceně
Pobyt s pejskem do 10 kg
Polopenze
Prostřednictvím portálu ehotel.cz lze v tomto ubytovacím zařízení uplatnit:
Platba poukazem ehotel.cz
Platba benefity
 

Pokoje

Služby - Stravování

Snídaně Snídaně V ceně
 V místě
 
Polopenze Polopenze Cena: 150,- / dospělá osoba
 V místě
 
Plná penze Plná penze Cena: 320,- / dospělá osoba
 V místě
 

Služby - Ubytování

Wi-fi Wi-fi V ceně
 V místě
 
Pobyt s pejskem do 10 kg Pobyt s pejskem do 10 kg Cena: 100,- / noc
 V místě
 

Služby - Parkování

Parkoviště nehlídané Parkoviště nehlídané V ceně
 V místě
 

Služby - Pro rodiny a páry

Dětská postýlka Dětská postýlka Cena: 200,- / celý pobyt
 V místě
 

Služby - Indoor vyžití

Posilovna/fitness Posilovna/fitness V ceně
 V místě
 

Služby - Wellness

Vířivka Vířivka Cena: sauna s vířivkou 700,- / hodina
 V místě
 cena 700,- / 1 hodina = pro skupinu max 4 osoby
 
Sauna Sauna Cena: sauna s vířivkou 700,- / hodina
 V místě
 cena 700,- / 1 hodina = pro skupinu max 4 osoby
 

Služby - Letní sporty

Tenisové kurty Tenisové kurty Cena: od 80,- / 1 hodina
 V místě
 
Golfové hřiště Golfové hřiště Cena: od 200,- / 1 hodina
 V místě
 


Základní informace

Doba příjezdu: 14:00 - 21:00

Nově zrekonstruovaný Hotel Mánes s infocentrem + Wi-Fi free, WELLNESS centrem se nachází v krásné přírodě Českomoravské Vysočiny v blízkosti památek Unesco s výhodnou polohou uprostřed ČR.

Nově zrekonstruovaný Hotel Mánes s ideální polohou ve středu republiky v krásném prostředí Českomoravské vysočiny chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy je ideální místo pro relaxaci a rodinnou dovolenou s dětmi, kongresy, školení, rauty, rodinné i firemní oslavy všeho druhu s možností využití společenské i sportovní zábavy včetně zajištění akcí dle nejnáročnějších požadavků. Nadstandartní ubytování za nízké ceny včetně snídaně, pobytové slevové balíčky, slevy pro skupiny (možnost oddělených lůžek), free internet na pokojích + Wi-Fi v celém objektu, volný vstup do FITNESS a slevové balíčky do WELLNESS centra s finskou saunou a aromaterapíí, vířivkou s hydroterapií, soláriem a fitness (masáže, posilování, spinning...) Nekuřácká restaurace s dětským koutkem, tanečním parketem a historickým klavírem, Lobby bar, vinárna s jukeboxem a tanečním parketem se světelnými efekty, originální vinný sklípek s ochutnávkami, Chivas klub s nočním provozem, letní terasy, rozsáhlá hotelová zahrada s altánkem a jezírkem, 2 oddělené parkoviště přímo u hotelu. Kongresový sál s možností využití pódia s molem pro pořádání představení a přehlídek + 6 seminárních místností včetně technického vybavení + 5 LCD televizorů (úhlopříčka 106 cm) s možností připojení na PC. Sportovní vyžití, tenisové kurty, dětské a víceúčelové hřiště, koupání, cykloturistika, golfové hřiště, jezdecký klub, ski areál, teambuildingové aktivity. Kapacita restaurace včetně Lobby baru cca 150 míst, vinárna 40 + 60 míst, Chivas klub 20 míst, ubytování pro 64 - 74 osob včetně přistýlek (s možností oddělených lůžek při firemních akcích) za zvýhodněných cenových podmínek při ubytování nad 15 osob. Dalších 140 osob v objektu vzdáleném 900 m od hotelu.Hodnocení

Libor
Cestující s partnerem/partnerkou
červen 2018
77 %


Pokud jedu do hotelu, kde je inzerována restaurace, tak předpokládám, že se zde dá najíst a napít. To však bohužel, personál se rozhoduje podle počtu hostů? No nic, chodili jsme ke konkurenci do hotelu Svratka, kde byl personál vstřícný a vždycky jsme se dobře najedli. Pokud přijdu z celodenní túry a nemám si zde ani kde dát pivo?!!! To samé platí i pro inzerované welness. Bohužel připadá mi, že hotel vede banda amatérů, kteří neví nic o jeho provozování a podle toho to vypadá. Za mě už nikdy!


Mapa

Podmínky

Storno podmínky

Lhůta před začátkem pobytu (dny) Výše stornopoplatků (% z celkové ceny)
21 100 %
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací