Pension Apollo Apartments
Horní 42, 543 51 Špindlerův Mlýn


Prostřednictvím portálu ehotel.cz lze v tomto ubytovacím zařízení uplatnit:
Platba poukazem ehotel.cz
Platba benefity
 

PokojeZákladní informace

Doba příjezdu: -

Rodinný pension v prostředí horského městečka Špindlerova Mlýna, pět minut od samotného centra, vám nabízí luxusní ubytování v prostorných apartmánech ( 34-63 m2) s plným vybavením s možností snídaně.

Apartmány poskytují samostatnou ložnici, obývací pokoj se spaním, kuchyňku, koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem a možnost televize se satelitním příjmem. Parkování je zajištěno přímo před penzionem a je součástí ceny za ubytování.

Nabízíme vám ideální letní i zimní dovolenou se širokým sportovním i kulturním vyžitím. Cyklistické, pěší i běžecké trasy, v blízkosti pensionu tenisové kurty, bowling, squash, aquapark, letní bobová dráha, zimní sáňkařská dráha, lyžování, snowboarding, snowtubing. Pension je umístěn cca 10 min. od ski centra Medvědín a ski centra Svatý Petr, kde se nacházejí půjčovny sportovního vybavení. Pro úplné začátečníky zajistíme učitele lyžování, milovníci adrenalinových sportů si u nás také přijdou na své.

Balzámem na tělo je pravé horské sluníčko, proč tedy nevyužít lehátek a nevychutnat si pohodu letních dní. Můžete také využít příjemného posezení ve stylovém baru nebo na letní terase a potěšit svou duši jedinečným pohledem na večerní panorama Krkonoš.Hodnocení

Martin
Skupina přátel
březen 2018
92 %


Nic


Mapa

Podmínky

Storno podmínky

Lhůta před začátkem pobytu (dny) Výše stornopoplatků (% z celkové ceny)
0 100 %
7 100 %
14 50 %
21 25 %
30 10 %
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací