Penzion Lipina
Lipina 3, 538 21 Slatiňany


Wi-fi
V ceně
Prostřednictvím portálu ehotel.cz lze v tomto ubytovacím zařízení uplatnit:
Platba poukazem ehotel.cz
Platba benefity
 

Pokoje

Služby - Ubytování

Wi-fi Wi-fi V ceně
 V místě
 

Služby - Parkování

Parkoviště nehlídané Parkoviště nehlídané V ceně
 V místě
 

Služby - Pro rodiny a páry

Dětská postýlka Dětská postýlka V ceně
 V místě
 

Služby - Letní sporty

Půjčovna kol Půjčovna kol V ceně
 V místě
 


Základní informace

Doba příjezdu: -

Rodinný Penzion Lipina se nachází ve Východních Čechách na úpatí Železných hor v obci Mladoňovice. Je zaměřený na agroturistiku díky blízkosti rodinné Farmy Lipina, kde je možné ochutnat čerstvé produkty a nahlédnout do jejího chodu. Místo je obklopeno krásnou přírodou a je přímo stvořené pro příjemnou dovolenou.

Každý apartmán má vlastní plně vybavenou kuchyň s jídelním stolem, linku s varnou deskou, troubou a lednicí. Součástí je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V celém penzionu je možnost připojení k internetu pomocí Wi-Fi. K dispozici jsou dětské postýlky na vyžádání.

Multifunkční místnost v areálu Farmy Lipina je možné po domluvě využít pro posezení u večeře. Při návštěvě farmy můžete ochutnat čerstvý sýr a mléko.

V penzionu se nachází místnost s mobilním pingpongovým stolem, který je možno za pěkného dne přesunout ven. Součástí areálu je travnatá plocha pro dětské hry a míčové sporty. Multifunkční hřiště s čárami pro volejbal, badminton a streetball. Přímo v místě lze zapůjčit kola a využít upravené cyklostezky v okolí.

Vydejte se směrem na jihozápad a navštivte přehradní nádrž Seč, zříceninu hradu Oheb, Lichnici, zámek Žleby. Severovýchodně se podívejte do města Chrudim se spoustou historických památek. V létě se osvěžte na chrudimském či slatiňanském koupališti. Jistě Vás zaujme i Zámek Slatiňany, slatiňanský hřebčín nebo rozhledna Bára s Lanovým parkem Podhůra.Hodnocení

Pavel
Cestující s partnerem/partnerkou
srpen 2017
97 %
Stanislava
Cestující s partnerem/partnerkou
květen 2017
93 %


Nic bych neměnila.


Mapa

Podmínky

Storno podmínky

Lhůta před začátkem pobytu (dny) Výše stornopoplatků (% z celkové ceny)
7 50 %
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací